User Tag List

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki 61 do 74 z 74

Wątek: ?enada

  1. #61
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    California
    Posty
    183
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chciałbym zrobić jeszcze pewne porównanie expa, mojego i knightekka

    intergaming.info
    Serwis statystyk serwera APO


    Rembik




    Knightekk



    Na ss'ach widać ja expimy, w ostatnim czasie wbiłem 26 lvli z czego maksymalnie 5 na dzień, w prównaniu z Knightekk'iem(Magik) jest kolosalna różnica, który wbił aż 605 lvli maksymalnie 53 lvle na dzień. Tutaj jest pokazana sprawiedliwość APO. Nie wiem ile jeszcze razy będę musiał to powtórzyć, ale nie miałem cave bota. Należy mi się ban za macro boty.

  2. #62
    Uzależniony Qυiet's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Konin
    Posty
    719
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Mądralo ty nie mów co administracja ma robić. W ogóle kiedy ci się przyśniło to, że tutor nie może mieć prywatnych postaci?? Raczej powinien mieć, aby coś przesetować, ale nie lamić nią i nie pozostawiać pozycji tutora na drugim miejscu. Gdybyś umiał czytać wiedziałbyś, że Santano rozmawiał już z Magikiem i do ludzi up Santano wyraźnie do chuja napisałże Knightekk jest sprawdzony gdy tylko ktoś się zaloguje.
    1. Jesteś debilem bez umiejętności dokładnego czytania lub, inaczej, czytania ze zrozumieniem.
    2. Napisałem, że według mnie (i nie tylko mnie), tutor nie powinien posiadać prywatnej postaci, aby nie wykorzystywał pozycji do prywatnych celów. Magik wykorzystuje pozycje strasząc ludzi banem za bicie jego prywatnej postaci.

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Santano wyraźnie do chuja napisałże Knightekk jest sprawdzony gdy tylko ktoś się zaloguje.
    3. Dodam sobie ludzi do VIP i widzę kiedy ktoś mnie może sprawdzić. Widzę, że tutor jest online i myślę sobie "oho, czas wyłączyć bota". I jak oni go chcą złapać skoro on ciągle wie kiedy ma się spodziewać kontroli?

    Mam pewien sposób na coś takiego, ale nie napiszę go tutaj, by Magikk, jeśli faktycznie bota używa, nie wiedział jak go mogą sprawdzić.
    Cytat Napisał Albert Einstein
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności...
    Używanie opcji szukaj - poradnik łopatologiczny

  3. #63
    VIP Caav's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    602
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pozwolę sobie na wypowiedź w tym temacie. Otóż Rembiku, nie rozumiem dlaczego cały czas winisz Magika o usunięcie Twojej postaci. Chyba wiesz, że tutor nie ma możliwości banowania. Sytuacja jest taka: tutor nagrywa filmik i przekazuje wyżej. Widocznie nagrany przez Magika filmik został określony przez Santano jako wystarczający dowód do usunięcia Twojej postaci. Podsumowując, wysyłanie komunikatów do gracza z prośbą o odezwanie się odbywa się po to, aby stwierdzić czy dana osoba jest obecna przy komputerze. Są dwie opcje: zdajesz test lub go nie zdajesz. W tym drugim przypadku prowadzi to do wniosku, że jesteś afk. Aktywność postaci przy udowodnionej nieobecności przy komputerze prowadzi do delete. Co do zachowania Magika to nie chcę nikogo oceniać, bo nie ma to żadnego sensu.

  4. #64
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    California
    Posty
    183
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Caav Zobacz post
    Pozwolę sobie na wypowiedź w tym temacie. Otóż Rembiku, nie rozumiem dlaczego cały czas winisz Magika o usunięcie Twojej postaci. Chyba wiesz, że tutor nie ma możliwości banowania. Sytuacja jest taka: tutor nagrywa filmik i przekazuje wyżej. Widocznie nagrany przez Magika filmik został określony przez Santano jako wystarczający dowód do usunięcia Twojej postaci. Podsumowując, wysyłanie komunikatów do gracza z prośbą o odezwanie się odbywa się po to, aby stwierdzić czy dana osoba jest obecna przy komputerze. Są dwie opcje: zdajesz test lub go nie zdajesz. W tym drugim przypadku prowadzi to do wniosku, że jesteś afk. Aktywność postaci przy udowodnionej nieobecności przy komputerze prowadzi do delete. Co do zachowania Magika to nie chcę nikogo oceniać, bo nie ma to żadnego sensu.
    Nie winię Magika za zbanowanie mnie, bo on tylko przekazał pewne informacje do Santano, który się pomylił bo powinienem dać ban za macro boty. Mówiąc o Magiku chodzi mi o to, że wcześniej już go laliśmy itp. "zaszliśmy mu za skóre". Nejsieka nawet straszył banem za exvive, osoba która jedzie sama na cave bocie mnie o jego oskarżyła, ja dostałem delete i to nie słusznie. Dziękuje
    Ostatnio edytowane przez Rembik : 08-06-2010 o 18:58

  5. #65
    VIP Caav's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    602
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rembik Zobacz post
    Nie winię Magika za zbanowanie mnie, bo on tylko przekazał pewne informacje do Santano, który się pomylił bo powinienem dać ban za macro boty. Mówiąc o Magiku chodzi mi o to, że wcześniej już go laliśmy itp. "zaszliśmy mu za skóre". Nejsieka nawet straszył banem za exvive, osoba która jedzie sama na cave bocie mnie o jego oskarżyła, ja dostałem delete i to nie słusznie. Dziękuje
    Tzn. twierdzisz, że zdałeś test na obecność przy komputerze? Z filmiku wnioskuję, że wręcz przeciwnie. Jeszcze raz obejrzyj filmik, a potem wybierz poprawną odpowiedź i zobacz jej konsekwencje na tym 'wykresie':


  6. #66
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    California
    Posty
    183
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Caav Zobacz post
    Tzn. twierdzisz, że zdałeś test na obecność przy komputerze? Z filmiku wnioskuję, że wręcz przeciwnie. Jeszcze raz obejrzyj filmik, a potem wybierz poprawną odpowiedź i zobacz jej konsekwencje na tym 'wykresie':

    Tak, zdałem i nie tłumacz mi tego jak dziecku bo rozumiem o co Ci chodzi. Magik wcześniej już mi wysłał upomnienie, ogólnie to banem mnie straszył non stop, napisałem mu OK, no ale ile można, zauważ, że moja odp na filmiku to tylko znak zapytania. Bo już miałem wyjebane na jego, tak bota miałem, ale nie cave bota.

    ps. Twoja postać na APO to Caven? I miałeś bana za cave boty, a na drugi dzień odbanowany?

    /Caav
    Nie, Caven to nie moja postać.
    Ostatnio edytowane przez Caav : 08-06-2010 o 19:21

  7. #67
    VIP Benn's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    701
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qυiet Zobacz post
    1. Jesteś debilem bez umiejętności dokładnego czytania lub, inaczej, czytania ze zrozumieniem.
    2. Napisałem, że według mnie (i nie tylko mnie), tutor nie powinien posiadać prywatnej postaci, aby nie wykorzystywał pozycji do prywatnych celów. Magik wykorzystuje pozycje strasząc ludzi banem za bicie jego prywatnej postaci.



    3. Dodam sobie ludzi do VIP i widzę kiedy ktoś mnie może sprawdzić. Widzę, że tutor jest online i myślę sobie "oho, czas wyłączyć bota". I jak oni go chcą złapać skoro on ciągle wie kiedy ma się spodziewać kontroli?

    Mam pewien sposób na coś takiego, ale nie napiszę go tutaj, by Magikk, jeśli faktycznie bota używa, nie wiedział jak go mogą sprawdzić.
    Ty jesteś totalnym kretynem xDDD Ten cytat o którym mówisz był kierowany do Rembika. Nie ogarniasz forum to wyjdz, bo się chyba za bardzo zagotowałeś przy tym komputerze.

  8. #68
    Średnio zaawansowany Coterson's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lubin
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Ty jesteś totalnym kretynem xDDD Ten cytat o którym mówisz był kierowany do Rembika. Nie ogarniasz forum to wyjdz, bo się chyba za bardzo zagotowałeś przy tym komputerze.
    jeb**** pozjadal wszystkie rozumy xd
    i nadal nie rozumiem z jakiego powodu Magik jest jeszcze w zalodze? dostal ostrzezenie? Tyle ma dobrych uczynkow na koncie, ze jego przypaly sie nie licza? IDIOTYZM, Santano spojrz na filmik Aziela gdzie ten prosi o logniecie na toutora i sprawdzenie Akuzino i jego blackd a sam Magik (Knightekk) odsyla go do reportu-gdzie nikt nie odpowiada!
    Ostatnio edytowane przez Coterson : 08-06-2010 o 19:45

  9. #69
    Uzależniony Qυiet's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Konin
    Posty
    719
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Ty jesteś totalnym kretynem xDDD Ten cytat o którym mówisz był kierowany do Rembika. Nie ogarniasz forum to wyjdz, bo się chyba za bardzo zagotowałeś przy tym komputerze.
    A który był do Rembika?

    Ten, w którym mi zarzucasz kilka rzeczy?
    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Mądralo ty nie mów co administracja ma robić. W ogóle kiedy ci się przyśniło to, że tutor nie może mieć prywatnych postaci?? Raczej powinien mieć, aby coś przesetować, ale nie lamić nią i nie pozostawiać pozycji tutora na drugim miejscu. Gdybyś umiał czytać wiedziałbyś, że Santano rozmawiał już z Magikiem i do ludzi up Santano wyraźnie do chuja napisałże Knightekk jest sprawdzony gdy tylko ktoś się zaloguje.
    Czy ten:
    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Santano wyraźnie do chuja napisałże Knightekk jest sprawdzony gdy tylko ktoś się zaloguje.


    Dobra, wyślę pw do Santano bo mam pewien pomysł. Poza tym warto zrobić sondę na temat Magika. Niech wreszcie zapanuje demokracja!
    Cytat Napisał Albert Einstein
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności...
    Używanie opcji szukaj - poradnik łopatologiczny

  10. #70
    Wszechobecny!
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    /t
    Posty
    855
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No... bez przesady... żeby cały czas tak expic i mieć tutora to troch nie teges..
    Według mnie osoby które "grają" nie powinni mnieć tutora...
    Rozumiem tutor może mieć priv hara ale żeby grać codziennie po tyle godzin, a tutorem pewnie na mc stoi... i czyści sobie respy..
    Ostatnio edytowane przez Knight Lukas : 08-06-2010 o 20:56
    44943fe207611d5625258c1059d25ec8
    First Boonek aka Torus 3120-x

  11. #71
    Bywalec diamondback#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    373
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie rozumiem w tej sprawie tylko po co w to wszystko mieszać magika skoro Santano napisał wyraźnie ,że jest sprawdzany ,gdy tylko to możliwe zresztą ostatnio złapałem go na expie i widać było ,że jest przy komputerze nie znając jego prawdziwej pozycji . :] . Rembik skoro dostałeś 3 ostrzeżenia i nie odpisałeś to znaczy ,że Cie chyba nie było o.O ? Mimo wszystko i takiej sytuacji dałbym Ci ostatnią szansę ,ale z administracji nie jestem i zobaczymy jak to się potoczy; ]


    # to jego sprawa ile siedzi przy komputerze i ile czasu spędza siedząc na tutorze ;/ skoro administracja serwa go jeszcze nie wyrzuciła to znaczy ,że pracuje bez zarzutów i dajcie już spokój .

    Santano albo nawet Mortiis łatwo mogą sprawdzić czy na MC siedzi Magikiem i Knightkkiem ;] więc wątpię żeby takie numery robił ,ale to tylko moje zdanie .
    Ostatnio edytowane przez diamondback# : 08-06-2010 o 21:25

  12. #72
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał diamondback# Zobacz post
    to jego sprawa ile siedzi przy komputerze i ile czasu spędza siedząc na tutorze ;/ skoro administracja serwa go jeszcze nie wyrzuciła to znaczy ,że pracuje bez zarzutów i dajcie już spokój .
    12h na knighta, 1h na tutora. Weź ogarnij ;s


    Cytat Napisał diamondback# Zobacz post
    Santano albo nawet Mortiis łatwo mogą sprawdzić czy na MC siedzi Magikiem i Knightkkiem ;] więc wątpię żeby takie numery robił ,ale to tylko moje zdanie .
    A co jeśli ma PC i laptopa? Wtedy może mieć 2 różne IP ;] Dodajcie aby liczyło czas online tutorów. Wtedy zobaczymy kto tak naprawde pracuje dla serwera ;<
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  13. #73
    Zaawansowany Mag Magikk's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Zło!
    Posty
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rembik Zobacz post
    Knightekk jedzie na cave bocie, a bana mu nie dają i to mnie dziwi. Może wie kiedy może bocić kiedy nie.
    Co do mojego bana za cave boty, powinienem mieć za macro, no ale cóż takie jest APO.
    Proszę dowody, że miałem chociaż raz Cave Bota! Przykro mi, ale czas online i ilość wbitych lvl'i nie jest dowodem. Skoro Wy wszyscy widzieliście mnie na Cave Bocie (tak piszecie), to dlaczego żaden z Was mnie nie nagrał?! Poza tym, nie znam Cave Bota, który biega tylko pod ukos - bo ja tak właśnie biegam. (Nie wspominając o respie Msc na Ank, gdzie nie da ustawić Cave Bota).


    Cytat Napisał Rembik Zobacz post
    Dokładnie tyle potrzebowałem i nadal twierdze, że nie miałem cave bota. ;o W ogóle filmik jest nie pełny, bo było wczesniej ostrzeżenie i napisałem OK. Magik o tym zapewnie wie, najważniejsze, że on może bocić i ma czas na wszystko. W tym samym czasie Knightekk był online.
    Filmik jest pełny, tj od momentu gdy dałem do Ciebie /goto.
    To o czym Ty mówisz, że odpisałeś "OK" było dzień prędzej. I Ci odpuściłem, dając tylko ostrzeżenie.
    O mój czas się nie martw, jakąś sobie radzę.
    Knighhtekk nie był w tym czasie online.


    Cytat Napisał Coterson Zobacz post
    Hahaha, Rembik dobrze mowi, pozbyles sie niewygodnej osoby, i nie mow ze go nie znasz, bo razem z Samentisem, Boonkiem badz Rembikiem Cie bilismy
    Rembik mnie ani razu nie bił, ani też nie gonił, więc proszę Cie, nie ściemniaj.


    Cytat Napisał Coterson Zobacz post
    cave bota moze nie masz, ale na bank masz blackd albo bictrainer (czy jakos tak) ktory dodaje 'do speeda', to niemozliwe ze na 900lvlu uciekales mi i Samentisowi z orshow kiedy obaj mamy o conajmniej 200lvli wiecej od Ciebie, tlumaczyles sie pierw EQ potem SUPER ULTRA PRO MYSZKA Z CHOMIKIEM W SRODKU, ale to wszystko to jedna jeb*** sciema.
    BlackD? BicTrainer? Nie mój problem, że nie znasz prostego sposobu na szybsze bieganie. :| Oczywiście, bez użycia bota.
    Eq daje dużo do biegania, bo na facc'u widać było sporą różnice.


    Cytat Napisał Coterson Zobacz post
    Poniewaz jest okazja WNIOSKUJE O USUNIECIE MAGIKA Z FUNCJI TOUTORA, grozil mi banem za to ze go zabijam, no litosci, to serwer pvp, Santano wspomniales ze bana moglem dostac za to ze bilem mu moby, ja na nie nawet nie zwracalem uwagi, glownie chodzilo mi o scigniecie tego pajaca
    "Okazję" to Ty masz w Biedronce.
    Za to, że zabijasz? Goniłeś mnie ponad dwie godziny, ubijając mi orsze i przeszkadzając w expie. Ale to nie ważne, ta sprawa jest już zamknięta i to nie o to chodzi w tym temacie! (Miałem już rozmowę z Santano)


    Cytat Napisał Coterson Zobacz post
    pozatym, chce dodac ze jesli Magik naprawde predzej sprawdzal Rembika i ten mu odpisal-wszystko jest w plikach, jesli Santano chcesz spac spokojnie, sprawdzcie pliczqi ;p
    To o czym mówisz, miało miejsce dzień prędzej w tym samym miejscu. Więc na drugi dzień także postanowiłem sprawdzić Rembik'a, lecz trochę później (oczywiście mam oba filmiki zachowane).


    Cytat Napisał Rembik Zobacz post
    Żal to może być mi tylko twojego myślenia, mówisz, że Tutor może mieć własną postać by coś przetestować, no tak tylko, że on na swojej postaci siedzi po 15h dziennie wbijając sporo lvli. Myślisz, że to jest normalne? No chyba, że pare osób gra jego postacią w co wątpie, najprawdopodbniejsze jest to, że używa Cave Bota.
    Nic Ci do tego, ile siedzę godzin online. Poza tym, nawet nie wiesz ile Cave Botów znalazłem dzięki Knightkkowi... Pamiętasz może, jak zbierałem za Tobą loot z Fluberów, a Ty jechałes na Cave. Upsss... Po 5 minutach, dopiero zauważyłeś, że ja tam jestem. A jaki byłeś milutki... "Jak jakiegoś nie dobiłem, to weź dobij". Normalnie śmiech na sali. I tak po 2 minutach "musiałeś iść".


    Cytat Napisał Rembik Zobacz post
    Nie, bo nie używałem cave bota ;o
    A propo, gdyby sprawdzał Cie któryś z Game Masterów, to dostałbyś bana po 30 sekundach, od momentu gdy dostałeś ostrzeżenie.


    Cytat Napisał Skryper.! Zobacz post
    heh tak to jest jak tutora dostaja tacy gracze...;/ Rembik jechal na cave? Nie mowie to dlatego ze jest spoko ziomkiem, ale zawsze jak do niego pisalem odpisywal, poza tym gdyby jechal caly czas na cave to napewno bylby zlapany juz wczesniej. a nasz tutora mag magik nie dosc ze jedzie na cave swoim charem to ma tutora i co? Panie tutorze zapraszamy do rozmowy na skype
    Cały czas? Ja go sprawdziłem raptem dwa razy i te dwa razy miał Cave Bota (tylko za 1 pierwszym razem odpisał, więc darowałem).
    Jak już wyżej pisałem, skoro wiesz, że "jadę na cave", to dlaczego nie nagrałeś mnie? Proszę dowody.
    Na Skype porozmawiaj sobie z kolegą Rembikiem.


    Cytat Napisał Rembik Zobacz post
    Chciałbym zrobić jeszcze pewne porównanie expa, mojego i knightekka
    Jak byś expił manualnie, zobaczył byś, że idzie o wiele szybciej. Ale Ty tego nie wiesz, więc się nie udzielaj.


    Cytat Napisał Rembik Zobacz post
    Na ss'ach widać ja expimy, w ostatnim czasie wbiłem 26 lvli z czego maksymalnie 5 na dzień, w prównaniu z Knightekk'iem(Magik) jest kolosalna różnica, który wbił aż 605 lvli maksymalnie 53 lvle na dzień.
    53 lvl'e wbite podczas expa x10, ale była jazda.


    Cytat Napisał Rembik Zobacz post
    Magik wcześniej już mi wysłał upomnienie, ogólnie to banem mnie straszył non stop, napisałem mu OK, no ale ile można
    Ogólnie, to wysyłałem Ci tylko ostrzeżenia.
    OK było napisane dzień prędzej i wtedy sobie poszedłem, bo odpisałeś i dałeś loga...


    Cytat Napisał Rembik Zobacz post
    ps. Twoja postać na APO to Caven? I miałeś bana za cave boty, a na drugi dzień odbanowany?
    Cavena ja nagrałem na Cave Bocie. Odbanowany, bo był powód.


    Cytat Napisał Goatee Zobacz post
    12h na knighta, 1h na tutora. Weź ogarnij ;s
    Godzina starcza, aby sprawdzić kto ma Cave Bota, a kto nie. Nie wiesz ile zgłaszam osób, więc się nie udzielaj.


    Tak w ogóle, sprawa z Cave Botem Rembik'a wyjaśniona, więc proszę o zamknięcie tematu!

    Mag Magikk 1-1300 | Knightekk 1-1500+
    Spyde 1-800 | Rahim 1-650 | Rahimologik 1-105 [Rook] | Elendrill 670-730 | Azeff 720 - 850 | Grass 550-650

  14. #74
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dowody na twoje cave? widzialem cie, ale nic niestety nie nagralem bo mnie to obchodzilo. gdybym wiedzial ze taki smiec z ciebie zapewne nagralbym Chcesz dowodow? Najpierw udowodnij ponad wszelka watpliwosc, ze Rembik mial cave;o;o
    Co do skype tak myslalem. Nie dziwie sie, ze sie wstydzisz swojego piskliwego glosiku przed mutacja
    Zmienione i chuj;]

Podobne wątki

  1. [Forum] [?enada]Napinka - usuwanie postów![/?enada]
    By Azielu$ in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 15-10-2010, 23:45
  2. ?enada!!!!!!
    By MiszczÓ Banned in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 25-01-2009, 22:35

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •