ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Poradniki

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-11-2011, 03:04   #1
Ilu
Łowca postów
 
Ilu's Avatar
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Kraków
Posty: 212
Mentioned: 0 Post(s)
Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!
Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ilu Send a message via Skype™ to Ilu
Domyślnie Jak kupić, zasadzić i pielęgnować choinkę? - by Ilu

Jak kupić, zasadzić i pielęgnować choinkę?
PORADNIK by Ilu - Matthew von Breaker
Najpierw powinniśmy się udać do sklepu z meblami, jeden z nich znajduje się koło temple w mieście City.
Rozmawiamy z npc:
Cytat:
Gracz: hi
Obi: Witaj Graczu! Sprzedaje chairs, tables, plants, containers, pillows i inne. wszystko po [500gp]. Oprocz tego mozesz u mnie kupic bucket of soil (1cc) oraz tree seedlings (1cc)
Gracz: bucket of soil
Gracz: tree seedlings
Z naszego plecaka zniknie 2cc i pojawią się takie rzeczy:Teraz musimy mieć jak podlewać nasza choinkę więc idziemy po naczynie do napełniania wody. U npc DeliR, który również jest koło temple kupujemy kilka zwykłych manasów i używamy je na sobie. Zostają nam puste viale z którymi udajemy się na Evul do pomieszczenia z smokami i wychodzimy na drugie piętro.

Gdy znajdujemy się przy beczce, klikamy prawym przyciskiem myszki na pusty vial, po czym klikamy lewy przycisk na pierwsza beczkę (tylko w jednej jest woda)Wodę można nabrać również do pustego wiaderka i napełnić w stawie który znajduje się w temple.Teraz gdy już napełniliśmy wszystkie viale udajemy się do domku

W JEDNYM DOMKU MOŻE BYĆ TYLKO JEDNA CHOINKA
Musimy wybrać odpowiednie miejsce dla naszego krzaczka ponieważ nie będziemy mogli go przestawić.
1.Wylewamy błoto z wiaderka na ziemie (sqm bez itemek)
2.Dajemy tam krzaczka
3.PodlewamyMożliwość jest też kupienia drzewka na rooku, mianowicie sadzonkę i wiaderko z błotem kupujemy u Obiego.
Po wodę należy udać się na tereny pacc, na zachód od depo. By dostać się do wody musimy przejść na skos (tak jak na screenie).Można udać się też na specjalną kładkę która znajduje się na terenie facc, na południe od temple.

Teraz nasze drzewko rośnie lecz musimy je pielęgnować.
Należy podlać choinkę co 840min (14h, a dla facc 12h) Żeby zobaczyć ile czasu pozostało należy kliknąć prawym przyciskiem myszki na sadzonkę.
Prezent pod owym drzewkiem znajdziemy po 24 grudnia!


Poradnik jest dla osób które nie wiedzą w jaki sposób zdobyć wodę lub zasadzić choinkę. Wykonałem ten poradnik ponieważ zauważyłem, że dużo ludzi ma z tym problem (game-chat)


Dziękuję za przeczytanie mojego poradnika i proszę o ocenę mojego wysiłku.
Pozdrawiam!
__________________
Zapraszam do gry! Poke Life

Ostatnio edytowane przez Ilu : 29-11-2011 o 20:46
Ilu jest offline  
Stary 29-11-2011, 13:35   #2
Splaxor
Dżem na 100%
 
Splaxor's Avatar
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Posty: 1 786
Mentioned: 1 Post(s)
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ilu Zobacz post
i proszę o ocenę mojego wysiłku.
Skoro tak prosisz to twój wysiłek w tym poradniku był znikomy, ale i takie - proste poradniki są potrzebne na forum.

@topic
Poradnik ładny, przejrzysty i rzeczowo opisany. Jak dla mnie mogłeś jeszcze dodać drogę do beczki, ale z drugiej strony oczekujmy od graczy troszkę własnej inwencji i myślenia. Jeżeli wszystko tutaj będą dostawali "na tacy" to nie będzie zabawy. Z resztą uważam, że poradnik i tak pokazuje w 100% jak poprawnie zasadzić i pielęgnować naszą roślinę, która w przyszłości wyrośnie na duże drzewko, a może nawet choinkę.

P.S. Pozwoliłem sobie troszkę poprawić estetykę poradnika, pozdrawiam.
Splaxor jest offline  
Stary 29-11-2011, 14:08   #3
Miffek
Gaduła
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 127
Mentioned: 0 Post(s)
Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!
Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!Miffek jest LEGENDĄ!
Domyślnie

w poradniku brakuje informacji ze mozna brać wode również wiadrem i nie trzeba leciec na ev, bo wystarczy do Temple w city. I czas podlewania choinki dla facców wynosi 12h a nie 14h ;]

Autor poprawi / Splaxio

Ostatnio edytowane przez Splaxor : 29-11-2011 o 14:16
Miffek jest offline  
Stary 29-11-2011, 14:13   #4
Franco de la Pucio
Banned
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 517
Mentioned: 0 Post(s)
Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!
Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!
Domyślnie

Poradnik przejrzysty - podoba mi się. Mogłeś jedynie dodać screeny z bright sword questa, który jest w city (tam są fiolki z wodą).
Franco de la Pucio jest offline  
Stary 29-11-2011, 14:18   #5
TuRoczeK
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Rawa Mazowiecka
Posty: 275
Mentioned: 0 Post(s)
TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!
TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!TuRoczeK jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika TuRoczeK Send a message via Skype™ to TuRoczeK
Domyślnie

Poradnik super 10/10.

Tylko mam 1 pytanie xd Czy na Rooku też to można robić?
TuRoczeK jest offline  
Stary 29-11-2011, 14:54   #6
Rebgal
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Jasło
Posty: 329
Mentioned: 0 Post(s)
Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Rebgal pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Domyślnie

Tez dzis zauwazylem ze duzo ludzi o to pytalo,ale dzieki Tobie juz po problemie:P ladny poradnik
Rebgal jest offline  
Stary 29-11-2011, 14:55   #7
Adasik
Master Atom!
 
Adasik's Avatar
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Ruda Śląska
Posty: 1 420
Mentioned: 0 Post(s)
Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !
Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Adasik Send a message via Skype™ to Adasik
Domyślnie

Poradnik spoko, ale Miffek dobrze zauważył, że wodę do vialki można nabrać z temple city obok posągu, który robi cię mieszkańcem city. Estetycznie i ogólnie bardzo pozytywnie. 10/10.
Adasik jest offline  
Stary 29-11-2011, 15:07   #8
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Sasha Rookslayer's Avatar
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Szczecin
Posty: 2 160
Mentioned: 6 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Poradnik 10/10
Kilka osob się pytało, czy można to robić na Rook, więc odpowiadam, że można.
__________________
Rook 1-2450
Sasha Life!
Main 3620-5205.. 5333-?
Sasha Life!


Sasha Rookslayer jest offline  
Stary 29-11-2011, 16:11   #9
Lethornek
Świeżak
 
Lethornek's Avatar
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: ! Zdolny śląsk !
Posty: 698
Mentioned: 0 Post(s)
Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !
Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !Lethornek to wzór do naśladowania !
Domyślnie

" w pomieszczeniu ze smokami "
xxdddd


Dobry poradnik
1500 / 2000 ;l
__________________
Lethornek jest offline  
Stary 29-11-2011, 16:34   #10
Asill
Zaawansowany
 
Asill's Avatar
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: CMG
Posty: 60
Mentioned: 0 Post(s)
Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!
Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!Asill to wcielenie dobra!
Domyślnie

Dobry poradnik 10/10
__________________
Asillus 1-784 , Gosiunia 1339-1515 , Roliens 1376-1395 , Rilisek 1791-1821 , Don Critical 1171-1310 , Maseku 1721-1743
Asill jest offline  
Stary 29-11-2011, 17:05   #11
Scuv
Arab3k
 
Scuv's Avatar
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Hell
Posty: 577
Mentioned: 9 Post(s)
Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !
Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Scuv
Domyślnie

10/10 za poradnik
Prosty i przejrzysty
__________________
Procesor - Intel Core i5-8400
Chłodzenie procesora - SilentiumPC Spartan 3 LT
Płyta główna - Gigabyte B360M AORUS GAMING 3
Karta Graficzna -Zotac GeForce GTX 1080 AMP! Extreme Edition
RAM - Ballistix Sport LT DDR4, 2x8GB, 2666MHz, CL16
Zasilacz - Corsair TX550M 550W
Obudowa - SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black
Dysk - SSD Samsung 850 EVO 500GB
Arab 2640-3940
Scuv jest offline  
Stary 29-11-2011, 17:07   #12
Boonek'
Banned
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Szczecin
Posty: 63
Mentioned: 0 Post(s)
Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!
Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!Boonek' ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Faza, chyba najlepsza rzecz z calego update XDD
Bo w sumie lepsze to niz jakies zenujace respy i quest ktory idzie zrobic w pare dni XD

10/10
Boonek' jest offline  
Stary 29-11-2011, 17:13   #13
Eklerq
Uzależniony
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 743
Mentioned: 0 Post(s)
Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !
Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !Eklerq to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Eklerq Send a message via Skype™ to Eklerq
Domyślnie

Przydatny poradnik, ale nie trzeba biegać na Evul po wodę - w City jest świątynia, w której jest mały zbiorniczek z wodą i tam można bez problemu pobierać ją do viala.

Ostatnio edytowane przez Splaxor : 29-11-2011 o 18:18
Eklerq jest offline  
Stary 29-11-2011, 17:19   #14
IkeBroflovski
Średnio zaawansowany
 
IkeBroflovski's Avatar
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Polska
Posty: 39
Mentioned: 0 Post(s)
IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!IkeBroflovski po prostu wymiata!
Domyślnie

Ta poradnik super ! , a co daje ta choinka? - ozdoba? ; o
__________________
IkeBroflovski jest offline  
Stary 29-11-2011, 17:21   #15
Vinai
Banned
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 343
Mentioned: 0 Post(s)
Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!
Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Fajny poradnik 10/10 ale szkoda ,że co 14h trzeba podlewać bo ide do szkoły i wracam około 16 czasem około 15
Vinai jest offline  
Stary 29-11-2011, 17:58   #16
Ilu
Łowca postów
 
Ilu's Avatar
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Kraków
Posty: 212
Mentioned: 0 Post(s)
Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!
Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!Ilu jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ilu Send a message via Skype™ to Ilu
Domyślnie

Cytat:
Napisał Splaxor Zobacz post
Skoro tak prosisz to twój wysiłek w tym poradniku był znikomy, ale i takie - proste poradniki są potrzebne na forum.

@topic
Poradnik ładny, przejrzysty i rzeczowo opisany. Jak dla mnie mogłeś jeszcze dodać drogę do beczki, ale z drugiej strony oczekujmy od graczy troszkę własnej inwencji i myślenia. Jeżeli wszystko tutaj będą dostawali "na tacy" to nie będzie zabawy. Z resztą uważam, że poradnik i tak pokazuje w 100% jak poprawnie zasadzić i pielęgnować naszą roślinę, która w przyszłości wyrośnie na duże drzewko, a może nawet choinkę.

P.S. Pozwoliłem sobie troszkę poprawić estetykę poradnika, pozdrawiam.
No chwilkę siedziałem nad tym i troszkę pochodziłem po mapie.
Co do drogi która prowadzi do beczki to mialem zrobiony screen wczoraj ale zapomniałem dodac (poradnik robilem kolo 3 w nocy wiec chyba ze zmeczenia).
Poradnik tez uzupelnilem o drogę do wody na rooku i zbiornik wodny w temple.


@Topi
Ciesze sie ze moglem pomoc
Choinka jest dla ozdoby, lecz po 24 grudnia klikajac na nia dostaniemy losowy prezent (opis na oficjalnej stronie toproste.pl)

Jesli ktos chce sie dowiedziec skad jeszcze mozna wziasc wode na main to moge dorobic screena z droga na bright sword quest. Ale chyba to nie jest potrzebne.
__________________
Zapraszam do gry! Poke Life
Ilu jest offline  
Stary 29-11-2011, 18:41   #17
Hartkorowy Koksu
Średnio zaawansowany
 
Hartkorowy Koksu's Avatar
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 37
Mentioned: 0 Post(s)
Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!Hartkorowy Koksu jest niesamowitą osobą!
Domyślnie

Bardzo dobry i pomocny poradnik dla ludzi z małym poziomem IQ ( czyt. JI~ ) heuuhe 10 / 10
Hartkorowy Koksu jest offline  
Stary 29-11-2011, 19:04   #18
Mr Fsza
Master Atom!
 
Mr Fsza's Avatar
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Kraków->Olkusz ;* Rooksplayer.
Posty: 1 419
Mentioned: 0 Post(s)
Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !
Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mr Fsza Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Mr Fsza Wyślij wiadomość przez MSN do Mr Fsza Wyślij wiadomość przez Yahoo do Mr Fsza Send a message via Skype™ to Mr Fsza
Domyślnie

hahah nie wiem ogólnie po co ten poradnik ; dd tylko mniej prezentów będzie xdd

poradnik na 20 dni pozdro xD
__________________
200lvl=top-6#300lvl=top-6# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /


Mr Fsza jest offline  
Stary 29-11-2011, 19:23   #19
Vernereq
Master Atom!
 
Vernereq's Avatar
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Rymanów
Posty: 1 439
Mentioned: 1 Post(s)
Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !
Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Wszystko ładnie, składnie i ogólnie ok, ale na rooku nie trzeba biegać na pacc, wystarczy podejść w dół od temple na taki mini mostek.
Vernereq jest offline  
Stary 29-11-2011, 21:51   #20
Hashirama
Zaawansowany
 
Hashirama's Avatar
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Szczecin
Posty: 99
Mentioned: 0 Post(s)
Hashirama ma wspaniałą przeszłość!
Hashirama ma wspaniałą przeszłość!Hashirama ma wspaniałą przeszłość!Hashirama ma wspaniałą przeszłość!Hashirama ma wspaniałą przeszłość!Hashirama ma wspaniałą przeszłość!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Hashirama
Domyślnie

Dobry Przejrzysty Poradnik 10!!
__________________
Hashirama jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zamieszczać nowych tematów
Nie możesz dodawać postów
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czy da się sadzić choinkę? Tsu Pomoc 4 04-12-2014 12:42
Jak kupić premium account przez dotpay. Eklerq Premium Account 0 13-02-2011 17:03


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:12.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.