ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Prezentacje > Prezentacje Graczy

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-09-2015, 01:10   #1
Sasha Rookslayer
Banned

Miasto: Szczecin
Mentioned: 3 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie Sasha Life!

Witam!

Postanowiłem założyć swój Life.
Będę w nim przedstawiał przygody mojej postaci.
Postać kupiona za grube miliony!

Sasha 3620 - ???

Ekwipunek oraz ciekawe informacje o postaci:

Statystyki:
Top 7:

Mam nadzieje, że się spodoba.

Czekam aż będziecie się chwalili jak mnie zabijacie.
Spokojnie, niedługo ogarnę co jest pięć i zobaczymy..

Pozdrawiam,
Sasha.

Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 23-09-2015 o 19:15
Sasha Rookslayer jest offline  
Stary 23-09-2015, 02:12   #2
Creatynka
Gaduła

Creatynka's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !
Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !
Domyślnie

najs mordq udany zakup, propsy
Stary 23-09-2015, 07:59   #3
KaZeK
#top #moderator #2014 #2015

KaZeK's Avatar

Miasto: Brzeszcze
KaZeK ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika KaZeK Send a message via Skype™ to KaZeK
Domyślnie

Kolega chyba zapomniał kto tu jest od podejmowania decyzji za co i kiedy dajemy upomnienia / warny. Wiec lepiej się opamiętaj. Póki co kartkę zarobiłeś Ty. Miłej gry.
[Tru] 1 - 2618

z przerwami

KaZeK jest offline  
Stary 23-09-2015, 09:22   #4
Trunks
Banned

Trunks to wzór do naśladowania !
Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !Trunks to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Nie wiem po co Ci taka postać na mainie, skoro gówno o mainie wiesz...
Zarexoholik wczoraj coś na game-chacie napisał, wiedz że to się stanie

Ostatnio edytowane przez Trunks : 23-09-2015 o 09:25
Trunks jest offline  
Stary 23-09-2015, 10:11   #5
Inodruid
Banned

Miasto: Mazury
Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!
Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!Inodruid jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Mam nadzieje że Jihadowcy pokażą Ci temple 24/7 :*
Newbie wracaj na rooka, mam nadzieje że szybciej tam wrócisz niż przyszedłeś.
Nie gz.

Jihad liczę na Was!
Cytat:
Napisał Xienus o.O Zobacz post
buahahah, Jihady to mogą co najwyzej sami w temple stac :-(
marni prowokatorzy ;-)

@top
kup wiekszy lvl! bo ten jest za maly!
i 10kk mi do depo wyslij!
Ty akurat do powiedzenia o pvp to raczej nic nie masz
Kup większy lvl dla Miłoszka albo nie słownik :*

Składałem Cie mniejszym lvlem to płakałeś że Jihady debugują, smutne. 3:0 Zapamiętaj :*

Ostatnio edytowane przez Dementor : 02-12-2015 o 00:00
Inodruid jest offline  
Stary 23-09-2015, 11:34   #6
wicu
Średnio zaawansowany

wicu's Avatar

Miasto: -
wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !
wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !wicu to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Don Ja - super sprzedaż, zarobiłeś na postaci ponad 1000zł
wicu jest offline  
Stary 23-09-2015, 12:04   #7
Redbull
Nowicjusz

Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!
Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!Redbull jest LEGENDĄ!
Domyślnie

z tego co wiem, to była juz taka postac jak sasha 303 lvl , wiec niewiem jakim cudem on otrzymał znow taki sam nick , ktos mi powie.
Redbull jest offline  
Stary 23-09-2015, 12:06   #8
Handlarzyna
Banned

Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !
Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !
Domyślnie

o takze chcialbym sie dopytac gdzie namelock twojego 303 lvl , czy tez na to wydales pacc runki czy administracja ci poprostu zmienila nick :]
Handlarzyna jest offline  
Stary 23-09-2015, 12:06   #9
Sokol from West
Top User 2015

Sokol from West's Avatar

Miasto: Żyrardów
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sokol from West Send a message via Skype™ to Sokol from West
Domyślnie

Cytat:
Napisał Redbull Zobacz post
z tego co wiem, to była juz taka postac jak sasha 303 lvl , wiec niewiem jakim cudem on otrzymał znow taki sam nick , ktos mi powie.
Kupił namelock'a na ten 303 lvl, a potem kupił namelock'a na Don Ja. Proste.

@t

Gz zakupu, czekam na jakieś ss'y z expa/pvp ; )
Stary 23-09-2015, 12:14   #10
Xienus o.O
Banned

Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !
Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !Xienus o.O to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Xienus o.O Send a message via Skype™ to Xienus o.O
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inodruid Zobacz post
Nie gz.

Jihad liczę na Was!
buahahah, Jihady to mogą co najwyzej sami w temple stac :-(
marni prowokatorzy ;-)

@top
kup wiekszy lvl! bo ten jest za maly!
i 10kk mi do depo wyslij!

Cytat:
Napisał Inodruid Zobacz post
Nie gz.

Jihad liczę na Was!

Ty akurat do powiedzenia o pvp to raczej nic nie masz
Kup większy lvl dla Miłoszka albo nie słownik :*

Składałem Cie mniejszym lvlem to płakałeś że Jihady debugują, smutne. 3:0 Zapamiętaj :*
Tylko ze jak ja grałem na apo 2k ekiem i pizgalismy jihady az miło to ty jeszcze do podstawówki chodziłeś ;-)
@top
zacznij expic.

Ostatnio edytowane przez Splaxor : 24-09-2015 o 12:53
Xienus o.O jest offline  
Stary 24-09-2015, 10:10   #11
Okey
Mastah!

Okey's Avatar

Miasto: London \o/
Okey ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do Okey Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Okey Wyślij wiadomość przez MSN do Okey Wyślij wiadomość przez Yahoo do Okey Send a message via Skype™ to Okey
Domyślnie

Zaklad, ze wejde na apo po sporej przerwie i zabije cie 2.1k ekiem na faccu?

Oby ci ziemia lekka byla, gg, wp
Stary 24-09-2015, 13:46   #12
jonas
Banned

jonas jest LEGENDĄ!jonas jest LEGENDĄ!jonas jest LEGENDĄ!jonas jest LEGENDĄ!jonas jest LEGENDĄ!jonas jest LEGENDĄ!jonas jest LEGENDĄ!
jonas jest LEGENDĄ!jonas jest LEGENDĄ!jonas jest LEGENDĄ!jonas jest LEGENDĄ!jonas jest LEGENDĄ!jonas jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Nie rozumiem...po co się chwalić topka, jak się nie wbiło ani 1 lvl

Gz?
jonas jest offline  
Stary 24-09-2015, 13:53   #13
Sasha Rookslayer
Banned

Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Witam.

Poziomy doświadczenia.
3621-3622:

I jeszcze takie solówki, ludzie nalegali.. I polegli.

Wkrótce kolejne zdjęcia.
Miłego oglądania.
Pozdrawiam,
Sasha.

Stary 24-09-2015, 14:15   #14
Handlarzyna
Banned

Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !
Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !Handlarzyna to wzór do naśladowania !
Domyślnie

no jestes super zabiles postac o 800 lvl mniejsza, do tego nawet pvp nie trzeba posiadac
Handlarzyna jest offline  
Stary 24-09-2015, 14:56   #15
Dementor
VIP

Dementor's Avatar

Dementor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Może wstaw co pisałeś jak chciałem kolejne solo i nagranie z map klikami jak Cię ganiałem. Oczywiście nie gz, nie ma czego.
Lee Shoter 702-... [815]
Dementor jest offline  
Stary 24-09-2015, 15:15   #16
Sokol from West
Top User 2015

Sokol from West's Avatar

Miasto: Żyrardów
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sokol from West Send a message via Skype™ to Sokol from West
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dementor Zobacz post
Może wstaw co pisałeś jak chciałem kolejne solo i nagranie z map klikami jak Cię ganiałem. Oczywiście nie gz, nie ma czego.
Uspokój się, po co Ci kolejne solo jak też byś padł znów Próbowałeś pewnie jak inni ośmieszyć Sasze, a coś Ci nie pykło. Zapewne napisałeś nie gz, bo Cie zabił i nie chciał właśnie iść z Tobą na kolejne solo XDDD

Fajnie się czyta te komentarze, każdy* będzie chciał udowodnić, że Sasza nie ogarnia PvP i będziecie się porywać na niego nawet postacią z 2000 poziomem XDDDD Niektórzy to chyba zazdrośni, że sobie kupił 3600 ek'a xD

@t
Gz.

*no prawie każdy hehe
Stary 24-09-2015, 18:32   #17
BAŁT
Banned

Miasto: Sanok
BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !
BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !BAŁT to wzór do naśladowania !
Domyślnie

No i gitara ;] Jeszcze jeden dark monster do umilenia nudy, szkoda że nie kupiłeś coś większego bo coś czuje że teraz to musimy wszyscy poczekać aż wbijesz 4.5 k żebyś miał w miarę równe szanse .

Exp szyPko !!!!!!!!!!!;*
BAŁT jest offline  
Stary 24-09-2015, 18:37   #18
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
Nie każdy ma tyle pieniędzy, aby za każdego zgona płacić po 1-1.5kcc. Patrz na innych, a nie tylko na siebie! Przy aktualnych potworach na APO pada się minimum 10-20 razy dziennie albo i lepiej. Uwierz, że nie każdego stać byłoby na utrzymanie takiego amuletu.

Faktycznie przy aktualnych "potworach" i graczach będziesz padać minimum 10x dziennie, smutna rzeczywistość. Teraz już wiadomo dlaczego nie chcesz zmian w amuletach.
Stary 26-09-2015, 16:36   #19
Sasha Rookslayer
Banned

Domyślnie

Witam.

Poziomy doświadczenia.
3623-3625:

29 zadanie u Ahmeda:
Musimy udać się nad wodę i połowić trochę rybek. Dokładnie będziemy musieli zdobyć ości dorsza (cod bones) .
Jak wykonać:
Po prostu musimy zakupić sobie wędkę i łowić.
Nagroda:

Miłego oglądania.
Kolejne screeny niebawem.

Pozdrawiam,
Sasha.

Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 06-06-2016 o 15:30
Stary 26-09-2015, 18:10   #20
Hokage
Banned

Mentioned: 10 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

oj ty saszo huehuehue od tego jest e ring ale ty o tym nie wiesz bo grasz pierwszy raz na mainie.

#edit!

17:11 Karol Giant Spider: [56]: bez bota jestem nikim

Oj saszko saszko. Na knighcie e ring z hota huehue

marne gz

#edit

17:15 Karol Giant Spider: [56]: Gosc z Rookgardu ma wiekszy lvl niz Ty.

nie spamuj mi na pw omg XD

Ostatnio edytowane przez Hokage : 26-09-2015 o 18:16
Hokage jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania