ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-08-2018, 19:28   #1
Harakiri II
Skała
 
Harakiri II's Avatar
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 199
Mentioned: 24 Post(s)
Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !
Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !
Domyślnie OTClient by Skala

Siema, jak wszyscy wiemy istnieje dużo wersji otclientów. Chcę wam przedstawić swój. Co się w nim znajduje:
 • poprawione błędy z wchodzeniem przez drzwi za pomocą klucza (np. na sw piotra)
 • auto zapis configu i mapy
 • dodane kilka kwestii kosmetycznych, oraz poprawiających rozgrywkę
 • błędy ze znikającą drabiną (jeżeli będziecie korzystać z spr i dat umieszczonych w plikach, które tu zamieszczam)
 • dodana własna ikona oraz tło startowe
 • zmieniona inskrypca od teraz jak wejdziemy do gry na pasku okna gry będzie wyświetlany nick naszej postaci, oraz adres serwera czyli apo (mam w planach zrobienie w tamtym miejscu coś w podobie info bota)
 • komunikaty z najazdu ank nie powinny wyświetlać się na środku ekranu znajdziecie je w zakładce "Log serwera" (ale wtedy nie będzie wyświetlało "awansów", jeżeli chcecie uniknąć tej opcji to pobierzcie ten folder i go podmieńcie : LINK)
 • zielone i czerwone komunikaty od teraz są wyświetlane na kanale domyślnym
Nie zamieszczam tu "pasków hp i many" z prostej przyczyny, nie działają jeszcze tak jak chcę.. Do poprawy reszty błędów czy dodanie nowych ciekawych rozwiązań jest mi potrzebne source, jeżeli ktoś wie jak je wydobyć to niech napisze w komentarzu

Jak wygląda mój client:
 Click to show spoiler


Wygląd "okna gry" czyli spr i dat nie będzie taki jak na screenie nr. 2
Jeżeli macie jakieś sugestie, pomysły, lub wiedze żeby mi pomóc z tym clientem to bardzo chętnie się skontaktuje, lub też piszcie w komentarzach.

POBIERZ


Jeżeli ktoś ma takie życzenie lub też chce mnie zachęcić do grzebania w tych plikach to może mi wysłać małe co nieco parcelem na nick: Destruction

Pozdrawiam,
Skala


NOTKA OD EKIPY: Używanie funkcji niedostępnych przy zwykłym kliencie (mianowicie używanie hotkeyów 'use to') traktowane jest jak użycie niedozwolonych programów wspomagających i grozi banem. Aby się przed nim uchronić należy używać komend !mm, !uh itp. Administracja nie odpowiada za błędy i straty spowodowane używaniem tego klienta.
__________________

Destruction 1-...
Destruction Rook 1-...
Poradnik dla poczatkujacych
Moj Life

Ostatnio edytowane przez Nedin : 24-02-2021 o 18:27
Harakiri II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2018, 19:52   #2
Goldenka
Zaawansowany
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 94
Mentioned: 6 Post(s)
Goldenka to wzór do naśladowania !
Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Świetna robota, twój klient powinien być na głównej stronie APO do pobrania, co poprawiło by grywalność szkoda @Voltan i reszta niestety mają wywalone więc nic się tutaj nie zmieni ale wielkie propsy dla Ciebie.
@Goldenka Nie mam wywalone, a po prostu ostatnio jestem troszkę mniej dostępny.

Ostatnio edytowane przez Voltan : 23-08-2018 o 03:10
Goldenka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2018, 20:19   #3
Mti Rookstayer
Zaawansowany
 
Mti Rookstayer's Avatar
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Paderborn
Posty: 66
Mentioned: 1 Post(s)
Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !
Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Ojj przydałoby się to na głównej do pobrania, bez kitu. Dat i spr to wolę swoje, ale repucik i parcel leci za dobrą robotę!
Mti Rookstayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2018, 20:35   #4
Desou
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 33
Mentioned: 3 Post(s)
Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!
Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!
Domyślnie

OTC fajny tylko szkoda ze bez lootlista, tak to bym korzystal
Desou jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2018, 21:03   #5
Khartusik
MichaS
 
Khartusik's Avatar
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: Capital City
Posty: 457
Mentioned: 58 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Brak mi tych twoich modyfikacji, ale wszystko 10/10
__________________
Khartusik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2018, 23:14   #6
Delorian17
Nabijacz postów
 
Delorian17's Avatar
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Birmingham
Posty: 514
Mentioned: 0 Post(s)
Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !
Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Sztos client mega dobra robota !
Delorian17 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2018, 23:43   #7
TuK!
Dirty Harry
 
TuK!'s Avatar
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 930
Mentioned: 15 Post(s)
TuK! ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Wszystko śmiga jak należy
TuK! jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2018, 11:58   #8
Xayro
Średnio zaawansowany
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 24
Mentioned: 1 Post(s)
Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!
Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!
Domyślnie

Super klient zwlaszcza z naprawionymi bugami bramy sw piotra itd, jednak brakuje Loot filtera. Daloby rade dodac? Widze ze zwykle podmienienie console.lua jak w normalnym otclinet nie dziala :/
Xayro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2018, 14:08   #9
Sir Avengo
Gaduła
 
Sir Avengo's Avatar
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 164
Mentioned: 6 Post(s)
Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !
Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Super sprawa. Wszystko śmiga jak powinno. Inny komfort gry niż na zwykłym kliencie Dobra robota, parcel wysłany. Powodzenia w dalszej pracy
__________________
Sir Avengo (1- ...)

Sir Avengo Rook (1- ...)

Avengo Knight (3132-3220)

Avengo (2974-2990)
Sir Avengo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2018, 17:26   #10
Harakiri II
Skała
 
Harakiri II's Avatar
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 199
Mentioned: 24 Post(s)
Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !
Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Na prośbę wrzucam tu też minimapę: Link
__________________

Destruction 1-...
Destruction Rook 1-...
Poradnik dla poczatkujacych
Moj Life
Harakiri II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2018, 17:29   #11
Otteello
Nowicjusz
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 8
Mentioned: 0 Post(s)
Otteello nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Uprzejmie dziekuje
(przepraszam za brak polskich zankow)
Otteello jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2018, 20:19   #12
C9 Fanboy
Zaawansowany
 
C9 Fanboy's Avatar
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Rzeszów
Posty: 74
Mentioned: 2 Post(s)
C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !
C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !
Domyślnie

a chciałem kupić trawe za 100uc to nie chciałeś. XD

szkoda ze dla ded otsa i administracji która ma wyjebane poświęciłeś tyle pracy, gj anyway.
C9 Fanboy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2018, 09:31   #13
Tony Stark
Banned
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 18
Mentioned: 5 Post(s)
Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!
Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!Tony Stark jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Kawał dobrej roboty, dziś przetestuje
Tony Stark jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2018, 15:26   #14
Kiroshi
Gaduła
 
Kiroshi's Avatar
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Poznań
Posty: 137
Mentioned: 7 Post(s)
Kiroshi ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Fajna sprawa, widać, że tu głównie graczom zależy tylko na tym serwerze
Wielki + za pracę i zmarnowany czas.
Kiroshi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-08-2018, 23:07   #15
smerfus
Banned
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 201
Mentioned: 8 Post(s)
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Ja czekam najbardziej na te paski o których Ci pisałem, jak dla mnie może być nie dopracowana wersja na start

Tak czy siak sztos client!
smerfus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2018, 16:08   #16
Harakiri II
Skała
 
Harakiri II's Avatar
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 199
Mentioned: 24 Post(s)
Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !
Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Witam ponownie

Na wstępie chciałbym podziękować @Ero Senin za pomoc z loot filtrem. Zrobił mega robotę , oraz za udzielenie kilku wskazówek odnośnie otclienta

Muszę również podziękować graczom takim jak:
-Super Bohater
-Naruto Kniht

Przygotowali oni listy itemów rook

Poprawki:
 • Dodanie loot filtra
 • naprawienie wyświetlania wartości "cap"
 • zmienione okno logowania do gry (od teraz możemy zalogować się tylko na APO)
 • uszczuplenie paczki (wyrzucenie śmieci)

Jak to teraz wygląda?
 Click to show spoilerClient pod Maina
Client pod Rooka

W głównym folderze Clienta macie liste z przedmiotami, jeżeli chcecie jakieś dodać lub usunąć róbcie to ostrożnie i wg istniejących zapisów. Mały błąd w zapisie może wam zbugować lootfilter i konsole

@Desou
Możesz mieć i 250 a i tak fps nie spadną
__________________

Destruction 1-...
Destruction Rook 1-...
Poradnik dla poczatkujacych
Moj Life

Ostatnio edytowane przez Harakiri II : 14-02-2020 o 23:50
Harakiri II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2018, 16:51   #17
Desou
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 33
Mentioned: 3 Post(s)
Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!
Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!Desou to ANIOŁ!
Domyślnie

Sprawdzales czy przy wpisaniu okolo 8 przedmiotow do lootlisty spadaja fpsy podczas ruszania myszka?
duzo osob mialo takiego buga, jak to poprawiles to napewno pobiore

Ostatnio edytowane przez Desou : 02-09-2018 o 19:16
Desou jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2018, 18:53   #18
smerfus
Banned
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 201
Mentioned: 8 Post(s)
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Chciałbym bardzo podziękować za tego clienta!!!


Podziwiam tak jak pisałem ze masz chęć dalej coś drążyć ;P

Client pierwsza klasa!
smerfus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2018, 19:00   #19
Kiroshi
Gaduła
 
Kiroshi's Avatar
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Poznań
Posty: 137
Mentioned: 7 Post(s)
Kiroshi ma wyłączoną reputację
Domyślnie

No nieźle, wielki szacun za klienta. Tylko szkoda, że dla upadłego serva. :')
Kiroshi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2018, 19:55   #20
Anoda
Średnio zaawansowany
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 28
Mentioned: 0 Post(s)
Anoda nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Mi pisze że archiwum jest uszkodzone
Anoda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zamieszczać nowych tematów
Nie możesz dodawać postów
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[7.6] [OTClient] Podstawowy Loot Filter Ero Senin Inne 21 06-07-2020 06:43
[7.6] OTclient plik z mapka First Mudzyn Inne 1 12-08-2018 19:23
Skala Tannera. ApoCalypto O wszystkim i o niczym 3 12-01-2010 21:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:10.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.