User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: Margoth-wywiad.

  1. #1
    Gaduła Maly down's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Margoth-wywiad.

    Chciałbym początkowo wspomnieć, iż jest to mój pierwszy wywiad, więc proszę o łagodną, aczkolwiek obiektywną ocenę.



    Margoth

    Maly






    Witaj. Czy zechciałbyś odstąpić mi chwilę swojego czasu i pozwolił, abym przeprowadził z Tobą wywiad?

    Hmmm... oczywiście

    A więc krótko się przedstaw, czyli jak się nazywasz ile masz lat, gdzie mieszkasz oraz co jest Twoim hobby

    Mam na imię Michał (wieem... strasznie xP), mam 16 lat mieszkam niedaleko Malborka a moje hobby to muzyka, gitary i takie tam

    Muzyka. Czy masz może jakieś większego ambicje związane z muzyką?

    Hmmm... może tak: Jestem basistą, słucham Grunge, Metalu, Punk Rocka, Jazzu i kilka innych mniej lub bardziej brutalniejszych gatunków

    Jak mi wiadomo, razem ze znajomymi mieliście wydać swoją pierwszą płytę. Czy zechcesz coś więcej powiedzieć na ten temat?

    Mogę. Płyta już jest. Właściwie materiał. Teraz trwa mix i mastering. Brakuje tylko okładki Pod koniec września będzie wydanie ;d

    I w jakim nakładzie będzie ona wydana? Tzn. ile płyt planujecie wydać?

    Tego akurat nie wiem. Tym się inny członek (zboki -.-) zajmuje. Myślę, że będzie to ok. 200 sztuk. Ta płyta będzie traktowana jak demo do wysłania aby zakwalifikować się do różnych przeglądów i takich tam. A czy będzie można ją kupić? Niestety nie wiem ;p

    Ok rozumiem. Przejdźmy do wirtualnego świata. Opowiedz nam skąd dowiedziałeś się o Tibii i co w niej osiągnąłeś.

    Ta cała choroba zaczęła się daaawno temu. Kumpel z bloku mnie zaraził. Pamiętam update 7.6 na "globalu". Były to ostatnie tygodnie tego pięknego update ;p. Co osiągnąłem? Hmmm... kilka charów na różnych światach i różnych lvlach.

    A powiedz czy owa gra ma jakiś wpływ na Twoje życie prywatne? Czy straciłeś przez to przyjaciół, czy być może nawiązałeś nowe znajomości? Czy masz przez to mniej czasu na inne rzeczy? Czy zdarzało Ci się opuszczać lekcję w szkole, lub poświęcać czas na grę zamiast na naukę?

    W 2 klasie gimnazjum spadłem troszkę z ocenami właśnie przez grę.... Czy traciłem kontakt ze znajomymi? Nie ;]
    Zyskałem kilku nowych znajomych ;]

    Na czym polegała ta znajomość? Tylko kontakt przez komunikatory, czy być może udało Ci się spotkać kogoś w rzeczywistości?

    Udało mi się spotkać z Tettim i Grence (Mój prawdziwy przyjaciel. Jeden z najzajebistrzych ludzi na ziemi ;]). Z innymi utrzymuję kontakt przez komunikatory. GG/ skype ;X

    A czy w dalszym ciągu grasz w Tibie? Czy dałeś już sobie spokój z tym "nałogiem"?

    Kiedyś grałem po... kilka godzin ;p Teraz gram godzinkę na tydzień. Właśnie mi się marnuje pacc na globalu xDD!!

    No to rzeczywiście już bardzo mało. A czy sprawdziłeś ile Cię kosztowała ta gra (mam na myśli pieniądze na pacc itp.)? Czy być może udało Ci się jeszcze coś zarobić?

    Kasę na pacc wydawałem. Na apo i na global i nawet udało mi się zarobić sprzedając Kasę

    Więc rozumiem, że nie czujesz się stratny jeżeli chodzi o kwestie materialne?

    Hmmm... można tak powiedzieć ;p

    A co sądzisz o ludziach poświęcających czas nauki, pracy czy nawet snu na grę?

    Szczerze? Są totalnie wciągnięci. To jak narkotyk ;/ Jak jakiś mój znajomy pyta o Tibię odpowiadam: "Nie pytaj, nie graj, nie wydawaj kasy i nie trać życia dla gry.".

    Dobrze. Zajmijmy się teraz trochę sprawą Ots i Forum. Jak wiadomo niedawno powróciłeś do grona starych znajomych na forum. Można wiedzieć jakie były powody odejścia, a co przyczyniło się do Twojego powrotu?

    Odejście było spowodowane debilizmem, trollingiem, faszyzmem, nazizmem, ksenofobią i innymi... A na forum zawitałem bikozzzz trzeba walczyć z wcześniej wymienionymi.

    A więc jak rozumiem, stanu naszego forum nie oceniasz najwyżej?

    Jeśli miał bym ocenić to co się dzieje na forum w skali od 0 do 10 to dałbym "Ja pierdole..." ^.^

    Hehe to rzeczywiście... A powiedz jak oceniasz pracę moderatorów na forum oraz Game Masterów w grze?

    Moderatorzy byli ok (nie wszyscy ;p). GM`owie nie wiem bo nie grałem jakiś czas na apo i szczerze mówiąc nie wiem kto teraz "gjeemuje".

    A czy uważasz, że ktoś powinien zasilić kadrę pilnującą porządku na forum?


    Tak. Jeśli bym miał wybierać kogoś dodatkowego wybrałbym... uwaga... Crayona ;]

    A dlaczego Twój wybór padłby akurat na niego?

    Znam go dłuuugo (wiem ile ma lat xD!!) i wiem, że on dałby radę i karał by winnych ;p

    No dobrze, Przejdźmy dalej. Jak wiadomo gracze na Ots oraz użytkownicy forum są „mocni w gębie”. Czy zdarzało Ci się spotkać z groźbami, wyzwiskami na Ciebie jak i Twoich rodziców? Czy słyszałeś już, że Twój dom zostanie spalony? Jak na to reagowałeś?

    Hóo hóo huÓoooo xD Tony, Cineq, Alucardd (pozdrawiam was ) ) To są mistrzowie napinania kabla :O! Kocham, kocham xD Reagowałem na wszystkie groźby śmiechem

    A z jakich powodów dochodziło między Wami do kłótni?
    Czy ma to jakiś związek z tym, że jesteś tzw "metalowcem"?

    Haaa!! Jestem "metalikoffcem" i to było początkiem. To, że oni są nietolerancyjni i się boją być inny to już nie mój problem.

    A jakie jest Twoje nastawienie do np skinów?

    Jaśli skin jest inteligentny i nie cyka się pogadać z "metalikoffcem" to looz. Znam kilku takich. Ja tam się nie boje skinów i innych subkultur. Wyskoczy mi 5 takich, napier***i, ja ich wyśmieje i wygarnę, że napierda**** jednego człowieka i spoko ;p Jeśli ktoś jest spoko dla mnie, ja dla niego też będę ok ;]

    Dobrze powróćmy jeszcze na chwilę do spraw Ots. Jak wiadomo, w ostatnim czasie dużo osób oskarża Mortiisa o brak zainteresowanie serwerem. Co o tym sądzisz?

    Mortiis ma swoje życie, studia, dziewczynę itp. Ale dziwi mnie jedno... po jakiego ch**a wacława wywalił Elvana karasia maÓego z ekipy i kilku innych... To jest dziwne :]

    Powiedz nam jeszcze coś o "kolegach" z gry. Czy zdarzyło Ci się zostać okradzionym przez kogoś, kogo uważałeś za osobę godną zaufania?

    Tak... raz to się stało ale sumienie wjebało ich (dwie osoby to zrobiły) i oddały to co zabrały i dalej jesteśmy dobrymi kumplami ;]

    Ok zostawmy już te tematy w spokoju. Zdradź nam jeszcze informacje o sobie. Masz może rodzeństwo?

    Niet. Jestem jedynakiem

    I nigdy nie myślałeś o tym, że dobrze by było mieć jakieś rodzeństwo? Czy dobrze Ci jest samemu?

    Jest mi ok. Czasami nudno ale z tym sobie radzę ;d

    A powiesz nam może, czy napotkałeś na swojej drodze już jakąś dziewczynę? Czy znalazłeś "swoja drugą połówkę"?

    Może tak, może nie ;p...

    Więc rozumiem, że wolałbyś nie podawać tego do opinni publicznej. A więc z tego co wiem, to jesteś w pierwszej klasie liceum. Jak Ci sie podoba? Czy jakiś przedmiot już daje Ci się szczególnie we znaki?

    Dokładnie. Jestem uczniem 1 klasy liceum plastycznego- oddział fotograficzny ;d Nie lubię matmy i fizyki :<<<

    Dobrze. Nasz wywiad powoli dobiega końca, za chwilę nadejdzie czas na pozdrowienia. Czy chciałbyś coś jeszcze powiedzieć, o czym nie było mowy w wywiadzie?

    Jestem grzeczny i podciąłem końcówki włosów :<<<

    Hehehe =] Więc jak rozumiem nie masz nic więcej do dodania?

    Jeszcze chciałem pozdrowić mamusię, tatusia, babcię, dziadka, wujka, ciocię i wszystkich moich znajomych z forum i ryly ;d

    Ok. Bardzo dziękuje za poświęcenie mi uwagi. Dobranoc= ) *

    Papu =*





    Dodatkowe informacje:


    *Ostatnia odpowiedź wywiadu padło dokładnie o godzinie 0;00, dlatego został on zakończony tym, a nie innym zwrotem.




    Margoth w trakcie wywiadu: słuchał Pearl Jamu, Alice In Chains, SoundGarden i Vic`a Wootena, pił sok pomarańczowy z kartonika i jadł "Lejsy".



    Ja w trakcie wywiadu słuchałem przypadkowych piosenek z Playlisty.
    Cytat Napisał Exod Zobacz post
    Chcesz się popisać 'umiejętnościami'? Sugeruję, żebyś je najpierw zdobył.
    Cytat Napisał PewienTaki Zobacz post
    Na tym forum/OTS jest nieliczna ilość normalnych osób, reszta poszła w niepamięć...

  2. #2
    Uzależniony Mo$uke's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Jasło
    Posty
    723
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No fajny wywiad.
    9/10 bo nic nie jest idealne.
    To chyba tyle.
    Pozdro.
    Uczę się sztuki życia
    Hip Hop to mój sensei
    Pfk - Jestem Bogiem

  3. #3
    Średnio zaawansowany Shiva's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Piekło
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mój mistrz, mój mistrz. Margoth Twoje odpowiedzi są zajemadafakabite!!!! Cineq won od Margotha to mój miszcz! Maly Down to mój mistrz!!!! wywiad 100000/10!!!!! KOCHAM WAS!!!!!!

  4. #4
    Nabijacz postów Drako o.o's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    623
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    byl juz z nim wywiad

    rob z kims z kim nie bylo jesli chcesz juz pokazac ze cos robisz

    tyle


    "Gdy się śmiejesz, świat śmieje się z Tobą, gdy płaczesz zostajesz sam."

  5. #5
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nawet nieźle =d Dość dużo pytań i ciekawe odpowiedzi ^^ Nawet nie wiedziałem, że Wujek będzie wydawał jakąś płytę =o 9,5/10 Pozdrowinia!

  6. #6
    Bywalec jołek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiadow bylo to fakt ale za kazdym razem sa troszke inne pytania mniej lub badziej szczegolowe mi sie tam wywiad podobal tylko troszke pomieszany wiesz o co chodzi raz piszesz o tym potemwracasz do tego i spowrotem przechodzisz do tego co mowiles przed chwilka;/ A tak wporzasiu. Pzdr


    BANKAI!

  7. #7
    Expert Plener123's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Konin We$t $ide
    Posty
    474
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi się wywiad bardzo podobał.Jak na pierwszy twój wywiad to poszło Ci bardzo dobrze.Rób więcej takich wywiadów.
    Pozdrawiam!

  8. #8
    Gaduła Elvanish's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Margoth koX rOx!
    Wywiad fajny, bo z koxem.
    Margoth, jak Ci nudno, to sam sobie rodzeństwo zrób. Słyszałem, że metale dążą do osiągnięcia samozapłodnienia xD
    Cytat Napisał dziq76plx3
    Zawsze trzeba sobie radzić, nawet w prima aprilis, pamiętaj o tym koleś.

  9. #9
    Gaduła Kamashi's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zajebiasty wywiadzik Ocena? 9/10 ;p No bo.
    Tibia - Proste wejście do czyjegoś domku - http://pl.youtube.com/watch?v=EEartokJz4I

  10. #10
    Nabijacz postów GladeQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Malbork
    Posty
    534
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O wszyskim tym co było w wywiadzie już wiedziałem D Ladny wywiadzik 10/10

  11. #11
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Drako, wywiad może zrobić z kim chce, nawet jeżeli był już wywiad to na pewno nie zaktualizowany, w nowym wywiadzie pewnie dowiesz się więcej niż ze starego.

    Dobry wywiad, wiele się o nim dowiedziałem chociaż pytania nie wykraczają za podstawowe.

    7/10

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Lubartów :]
    Posty
    556
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Margoth mój kochany metal, jest dla mnie wzorem! Oh, bijmy mu pokłony! <bije_pokłony_w_kierunku_Starego_Pola>

  13. #13
    Nabijacz postów Osecik's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Tułowice
    Posty
    527
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zajebisty wywiad. 11/10
    PS:Moj brat tez gra na gitarze

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    %$#%$^##@
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    loly, rzal, nóp, peel i koniec deduf!!!oneoeneoeno1!!!2111one

    Wywiad zajebisty. Rzadko mi się chce czytać wywiady, a ten czytałem z ogromną przyjemnością .
    Nie oceniam, bo wyszłoby poza skale :PP

    Pozdrofjonqa ;*

  15. #15
    Zaawansowany Paulina's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Wyspa znana wyobraźnią x3
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Michau gejuch mój ;***

    No wywiad fajny ^^
    A dlaczego? Ponieważ z moim kochankiem ^.^

    pozdrawiam (;

    Życie też potrafi być kolorowe x)

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hehe Maly dobry wywiad, masz talent. :*<IksDe>
    Mjihau bardzo interesujące odpowiedzi, dużo sięo Tobie dowiedziałem, chociażznamy się od dawna. Jak wyjdzie płyta daj znać ^^.

    Pzdr miszczó Mauy Dofnje i masteże Mjihale !

    @down

    W sumie nie, Mehu here może kojarzysz. :P
    Ostatnio edytowane przez Hue Hue ... ? : 21-09-2008 o 12:41

  17. #17
    Gaduła Maly down's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hyh, dzięki za takie wysokie oceny=) Powiedzmy że się starałem.



    Drako-do Ciebie tyle co powiedział Namderk. Mogę robić wywiady z kim chce, każdy będzie zawierał bardziej aktualne dane.


    Hue Hue


    Czy my się znamy?=]




    Paulina



    Czy mi się wydaje, czy ten podpis do refren jednej z piosenek Happysad?




    Pozdrawiam i dziękuje za wysokie oceny= )
    Cytat Napisał Exod Zobacz post
    Chcesz się popisać 'umiejętnościami'? Sugeruję, żebyś je najpierw zdobył.
    Cytat Napisał PewienTaki Zobacz post
    Na tym forum/OTS jest nieliczna ilość normalnych osób, reszta poszła w niepamięć...

Podobne wątki

  1. Wujek margoth !
    By James Bond in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 03-05-2009, 09:32
  2. Wywiad...
    By CotoTipja? in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 23-11-2008, 02:00
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 24-05-2008, 14:53
  4. [Wywiad]Jan
    By Fanfra Sorcererka in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 08-06-2007, 15:49

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •