ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Jestes za wprowadzeniem?
Tak. 12 29.27%
Nie. 25 60.98%
Jest mi to obojetne. 4 9.76%
Głosujących: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-02-2010, 19:23   #1
Duff
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 373
Mentioned: 0 Post(s)
Duff robi wiele dobrego.Duff robi wiele dobrego.
Domyślnie 2 tarcze

Co wy na to aby wprowadzic taki srypt aby dzialaly 2 tarcze w eq? Jedna na miescu dla tarczy a druga na miejscu dla miecza.
Duff jest offline  
Stary 01-02-2010, 21:02   #2
diamondback
Banned
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Wrocław
Posty: 128
Mentioned: 0 Post(s)
diamondback pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

Jestem na nie :P To by była lekka przesada :O
diamondback jest offline  
Stary 01-02-2010, 21:21   #3
Joogi
One of Top Users 2010
 
Joogi's Avatar
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Celle
Posty: 1 874
Mentioned: 0 Post(s)
Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !
Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !Joogi to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Joogi
Domyślnie

Po co? Od czego jest sprite wand? ;o
Joogi jest offline  
Stary 01-02-2010, 21:25   #4
Duff
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 373
Mentioned: 0 Post(s)
Duff robi wiele dobrego.Duff robi wiele dobrego.
Domyślnie

A np po to zeby bh poszlo w gore. Bo taki pallek bedzie potrzebowal ich juz 2
Duff jest offline  
Stary 01-02-2010, 21:30   #5
Marcelllo
Mistrz konkursów
 
Marcelllo's Avatar
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Lublin ;P
Posty: 2 069
Mentioned: 0 Post(s)
Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !
Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !Marcelllo to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Marcelllo
Domyślnie

Jestem na nie... Pomyśl, ile np. na rooku bym obrywał mniej nosząc 2 demonki... wtedy chyba bym sobie mógł na dragach bez IH expić :d
A co do bh i pallka - ja pallkiem expie z c arrow'em Jakoś z tarczą mi nie podchodzi.
A ek to już nie wspomnę jaki byłby super bo z pięści by bił sporo Bo rośnie mu skill podobnie do axe...

Trochę Cię poniosło :d
Marcelllo jest offline  
Stary 01-02-2010, 21:33   #6
Karpek
Banned
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 698
Mentioned: 0 Post(s)
Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Domyślnie

Jestem na nie.
Pomysł bez sensu, jedna tarcza wystarczy =)
Karpek jest offline  
Stary 01-02-2010, 21:34   #7
Wolly
Banned
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kraków
Posty: 1 331
Mentioned: 0 Post(s)
Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!
Domyślnie

Propozycja nie za dobra, ze względu na to, że dużo osób by na tym skorzystało. Nie można aż tak ułatwiać gry, bo to bezsensu.
Wolly jest offline  
Stary 01-02-2010, 21:39   #8
Senshi
Banned
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Oborniki/Poznań
Posty: 1 277
Mentioned: 0 Post(s)
Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!Senshi jest nie do zastąpienia!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Senshi Send a message via Skype™ to Senshi
Domyślnie

jestem na nie, noś BH i Sprite Wand
Senshi jest offline  
Stary 01-02-2010, 21:47   #9
Orson_Pall
Nabijacz postów
 
Orson_Pall's Avatar
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 647
Mentioned: 3 Post(s)
Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !
Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !
Domyślnie

@Marcello: powodzenia w biciu dragow z fista XD
@topic: Nie, totalnie nie potrzebne.
Orson_Pall jest online  
Stary 01-02-2010, 21:59   #10
Duff
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 373
Mentioned: 0 Post(s)
Duff robi wiele dobrego.Duff robi wiele dobrego.
Domyślnie

Mi tam w sumie to obojetne tylko chodzi mi zeby cena gh poszla w gore. I chcialem poznac wasza opinie na ten temat. Widzialem juz kilku oszolomow noszacych 2 tarcze. Oni chyba nie widza ze dziala tylko 1 ;/
Duff jest offline  
Stary 01-02-2010, 23:00   #11
Alberto Gru
Średnio zaawansowany
 
Alberto Gru's Avatar
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Może ci powiem
Posty: 32
Mentioned: 0 Post(s)
Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!
Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!Alberto Gru to wcielenie dobra!
Domyślnie

Pomysł do bani nie jest nikomu potrzebny.
__________________
Alberto Gru 0-900
Xaremeleque 1135-1369
Costanea 1414-...
Alberto Gru jest offline  
Stary 01-02-2010, 23:22   #12
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.
 
Zarexoholik?'s Avatar
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 196
Mentioned: 0 Post(s)
Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Dwie tarcze znacznie ułatwiłyby expa na monsterach, które bije się masowo typu bally/kingi. Jestem na NIE.
__________________
Zarexoholik? jest offline  
Stary 01-02-2010, 23:24   #13
Takanori~
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Golub-Dobrzyń
Posty: 470
Mentioned: 0 Post(s)
Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!
Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!Takanori~ ma wspaniałą przeszłość!!!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Takanori~
Domyślnie

To i tak dziala... Sprawdz sobie na trainerach...
Takanori~ jest offline  
Stary 02-02-2010, 00:13   #14
ARMEDIS
Łowca postów
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: gdzieś na końcu świata...
Posty: 271
Mentioned: 0 Post(s)
ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!ARMEDIS jest znany i lubiany!
Domyślnie

Oczywiście jestem na nie, jedyne co by mogło wrócić to apocalipto jako jednoręczna broń, ale też rozważając za i przeciw to co jak co ale postacie magiczne powinny walczyć o swoje prawa, a moim zdaniem gdyby leczyły się o 10% więcej to by były na równy z knightem i paladynem. Albo chociaż by s wand był zależny od mlvl. Bo co jak co ale w balansie profesji Administracja nie może pozwolić sobie na "pogarszanie postaci" w celu wyrównania siły, jedyne co można to dodać siłe postaci tej czy tamtej...
ARMEDIS jest offline  
Stary 02-02-2010, 20:45   #15
Coller
Łowca postów
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 253
Mentioned: 0 Post(s)
Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!
Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!
Domyślnie

ciekawa propozycja, jednak jestem na Nie, ponieważ sprite wand ma 45def. i nic by to szczególnie nie wprowadziło nowego , przeciwnie~>mogło by zwiększyć cenę BH co dla połowy graczy było by przeklenstwem.
PS; jednak z drugiej strony można by dorobić się na sprzedaży tego shitu jakim jest BH
Coller jest offline  
Stary 02-02-2010, 20:51   #16
Curly
Łowca postów
 
Curly's Avatar
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Łącznie 57201 Punktów.
Posty: 292
Mentioned: 0 Post(s)
Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!
Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!Curly jest LEGENDĄ!
Send a message via Skype™ to Curly
Domyślnie

Zaznaczyłem odpowiedź - "NIE".
Moim zdaniem wystarczy sprite wand i bh/blessedka.
__________________

[COLOR="Red"]

mihihih
Curly jest offline  
Stary 02-02-2010, 21:02   #17
Osecik
Nabijacz postów
 
Osecik's Avatar
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Tułowice
Posty: 527
Mentioned: 0 Post(s)
Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!Osecik po prostu wymiata!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Osecik Send a message via Skype™ to Osecik
Domyślnie

Jestem na nie, ponieważ jakby takie coś weszło w życie to zaraz powstawały by tematy, o tym, że palek jest pro z dwiema tarczami, zły balans profesji itp.
Wystarczy do tarczy s wand albo jakis mieczyk/obuch/axe jak kto woli.
__________________
Osecik jest offline  
Stary 02-02-2010, 21:07   #18
handlarz_narkotykow
Banned
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Secura
Posty: 796
Mentioned: 0 Post(s)
handlarz_narkotykow pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

Nie mam pojęcia szczerze mówiąc, ale patrząc na fakty, są palkowie którzy biegają w 2bh i im to i tak nic nie daje. Więc skoro już marnują 1 miejsce na bh to powinny 2 tarcze coś dawać, chociaż o połowę ta 2.
W końcu to ots a na rl też tak kiedyś było że 2 tarcze "coś dawały"
handlarz_narkotykow jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zamieszczać nowych tematów
Nie możesz dodawać postów
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
tarcze 1st R. Boonek Ogólne 3 18-03-2011 19:15
Oddajcie tarcze. Napinator Ogólne 7 23-12-2010 22:47
Tarcze jacek3332 Pomoc 5 18-11-2008 21:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:37.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.