ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > O wszystkim i o niczym

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-05-2010, 13:15   #1
Brachu!
Banned

Brachu! pomógł już kilku osobom.Brachu! pomógł już kilku osobom.
Domyślnie Graffiti (Rysunki, zdjecia) - rozmowy ogólne.

Witam, zrobiłem ten temat aby nie robic co chwile nowego tematu. Prosze o wklejanie tutaj wszystkich waszych pracy. To moze ja zaczne, ale niestety zabrakło mi kartki i nie miałem jak dokonczyc napisu bo zabrakło kawałka na literke "U" , to sa dopiero moje poczatki wiec prosze o wyrozumiałośc.

Brachu! jest offline  
Stary 29-05-2010, 13:17   #2
Rzulf
VIP

Rzulf's Avatar

Miasto: Słubice / Zielona Góra
Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!
Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Rzulf Send a message via Skype™ to Rzulf
Domyślnie

Nie podoba mi się. Więcej kolorystyki bym dodał i trochę więcej urozmaiceń.
A tak w ogóle polecam Ten oto link.

Rzulf jest offline  
Stary 29-05-2010, 15:20   #3
Enfante
Banned

Enfante nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rzulf Zobacz post
Nie podoba mi się. Więcej kolorystyki bym dodał i trochę więcej urozmaiceń.
A tak w ogóle polecam Ten oto link.
Nie wiem czy można tutaj użyć słowa kolorystyka skoro jej pierwotnie nie ma, tak samo z "urozmaiceniami"

Ps.

Toy.
Enfante jest offline  
Stary 29-05-2010, 15:24   #4
Rzulf
VIP

Rzulf's Avatar

Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!
Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Rzulf Send a message via Skype™ to Rzulf
Domyślnie

Cytat:
Napisał Enfante Zobacz post
Nie wiem czy można tutaj użyć słowa kolorystyka skoro jej pierwotnie nie ma, tak samo z "urozmaiceniami"

Właśnie brak tej kolorystyki nie przyciąga mnie do oglądania i podziwiania tego właśnie 'dzieła', tak samo z 'urozmaiceniami' brak ich nie przyciąga mojej uwagi oraz wzroku na powyższy rysunek.

Rzulf jest offline  
Stary 29-05-2010, 15:36   #5
KaZeK
nothing is true

KaZeK's Avatar

Miasto: Brzeszcze
KaZeK ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika KaZeK
Domyślnie

Raczej nie nazwał bym tego graffiti =[

Rysunek jak na 1 raz dobry (?), widać że jesteś 'pilny' uczeń i nic nie szkicujesz na końcu zeszytu na lekcjach Ćwicz więcej !
[Tru] 1 - 2600

KaZeK jest offline  
Stary 29-05-2010, 15:40   #6
Brachu!
Banned

Domyślnie

Wiedziałem zeby nie dodawac mojego dzieła na forum APO, bo tutaj sami debile... Mówie ze dopiero co zaczołem to jest moj pierwszy rysunek... Potem bede robił mam nadzieje ze coraz lepsze...
Brachu! jest offline  
Stary 29-05-2010, 15:46   #7
Enfante
Banned

Domyślnie

@Brachu!
To Brachu! dla Ciebie, żebyś nie płakał więcej. Jesteś prze-kozak, założyłeś temat o Graffiti więc jesteś rulez. Mój temat zniknie. Ale będę działał tutaj.

@top

Skoro temat o graffiti więc czemu nie...

Enfante jest offline  
Stary 29-05-2010, 15:49   #8
Maatinii
VIP

Maatinii's Avatar

Miasto: Sz-n
Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !
Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Maatinii
Domyślnie

Marna prowokacja synek. Połączyliśmy siły z Rzufie'm i wyszło coś na co niektórzy muszą pracować latami... Tak więc zmienia się wynik meczu!

Maatinii jest offline  
Stary 29-05-2010, 15:50   #9
Rzulf
VIP

Rzulf's Avatar

Domyślnie

Marna prowokacja synek. Połączyliśmy siły z Maatini`m i wyszło coś na co niektórzy muszą pracować latami... Tak więc zmienia się wynik meczu!

1.
Czas nad pracą to jakieś 20 godzin, musiałem zjeść obiad nad kartką, bo nie chciałem marnować cennego czasu.

2
A tutaj już wynik końcowy, jestem dumny. Żeby nie było, że fake to się podpisałem...

Enfant3 1:2 Toy'e z APO

Rzulf jest offline  
Stary 29-05-2010, 15:53   #10
Brachu!
Banned

Domyślnie

Rzulf, Mantiini po kiego młota wklejacie takie cos? To nie jest wcale smieszne , naprawde to jest temat o graffiti...
Brachu! jest offline  
Stary 29-05-2010, 15:57   #11
Rzulf
VIP

Rzulf's Avatar

Domyślnie

Ej, ucze się tak ? Nie każdy rodzi się geniuszem! A ja się przynajmniej staram!
To, że Ty tego nie doceniasz, nie znaczy, że nie doceni tego szersze grono odbiorców, jestem dumny ze swojej 20 godzinnej pracy!

ps. Dobrze, że nie zachlapałem kartki zupą.

Nie hejtuj mojego, bo każdy ma prawo dać swoją pracę.

Ostatnio edytowane przez Rzulf : 29-05-2010 o 16:01
Rzulf jest offline  
Stary 29-05-2010, 15:57   #12
Maatinii
VIP

Maatinii's Avatar

Miasto: Sz-n
Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !
Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Maatinii
Domyślnie

Ej a co niby twoje "grafitii" jest lepsze od mojego he ? No bez jaja... Ja wiem że jesteś zajebisty pro elo graficiarzem ale nie każdy tak umie jak ty !!!!!

Ps. Idź nabij więcej postów.

Ostatnio edytowane przez Maatinii : 29-05-2010 o 16:00
Maatinii jest offline  
Stary 29-05-2010, 15:59   #13
Brachu!
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Maatinii Zobacz post
Ej a co niby twoje "grafitii" jest lepsze od mojego he ? No bez jaja... Ja wiem że jesteś zajebisty pro elo graficiarzem ale nie każdy tak umie jak ty !!!!!
I Ty jestes Adminem na Caunter Strike? Wez , zgłosiłęm Cie do najwyzszych rang. Dziekuje.

Cytat:
Napisał Rzulf Zobacz post
Ej, ucze się tak ? Nie każdy rodzi się geniuszem! A ja się przynajmniej staram!
To, że Ty tego nie doceniasz, nie znaczy, że nie doceni tego szersze grono odbiorców, jestem dumny ze swojej 20 godzinnej pracy!

ps. Dobrze, że nie zachlapałem kartki zupą.
A Ty co ? Clener , który nabija zbednie posty i rozwala tematy? Ciebie tez zgłosiłem.
Brachu! jest offline  
Stary 29-05-2010, 16:02   #14
Huskar
VIP

Miasto: 52 ° 05 ' N ; 20 ° 45' E
Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!
Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Huskar
Domyślnie

Kosa ty się do takich rzeczy nie nadajesz.
Praca ,ze tak powiem zjebana, sproboj szczescia w czyms innym bo raczej to nie dla Ciebie ogarze.

PS. Wy!@#$%%^&* z 4um : )

# edit

Cytat:
Napisał Brachu! Zobacz post

I Ty jestes Adminem na Caunter Strike? Wez , zgłosiłęm Cie do najwyzszych rang. Dziekuje.

A Ty co ? Clener , który nabija zbednie posty i rozwala tematy? Ciebie tez zgłosiłem.

To zgłaszanie zacznij od siebie dysmózgu. Nabijasz posty a gdy zbanują Ci konto to zakładasz nowe.
Stary 29-05-2010, 16:25   #15
'Oxidosis'
Banned

'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!
'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Brachu! Zobacz post
Wiedziałem zeby nie dodawac mojego dzieła na forum APO, bo tutaj sami debile... Mówie ze dopiero co zaczołem to jest moj pierwszy rysunek... Potem bede robił mam nadzieje ze coraz lepsze...
czemu debile ? bo nie podobają nam się twoje marne prace? przecież krytyka to rzecz normalna, musisz ją zaakceptować. Po prostu Rzulf i Ci wcześniejsi goście powiedzieli co sądzą o tym rysunku, a to że im się nie podoba to nie znaczy, że masz się bulwersować.

Marnie. ćwicz.
'Oxidosis' jest offline  
Stary 29-05-2010, 16:40   #16
Enfante
Banned

Domyślnie

Marne prowokacje dzieci. Użyłem mocy, wynik wiadomy Enfant3 2:0 Toy'e z Apo

Enfante jest offline  
Stary 29-05-2010, 18:04   #17
Veto
VIP

Veto's Avatar

Miasto: Katowice
Veto ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Co Co Co Co Combo Breaker!

Veto jest offline  
Stary 29-05-2010, 18:25   #18
Metaxa Grzesiek
Banned

Miasto: Gdańsk // Biskupia!
Metaxa Grzesiek jest LEGENDĄ!Metaxa Grzesiek jest LEGENDĄ!Metaxa Grzesiek jest LEGENDĄ!Metaxa Grzesiek jest LEGENDĄ!
Metaxa Grzesiek jest LEGENDĄ!Metaxa Grzesiek jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Ok. Ja dam coś, ale z góry mówię to nie jest jakiś mój szczyt możliwości

Sory za rozmiar, ale nie chciało mi się zmniejszać xD

Robione telefonem (reka się trzęsła xD)
Metaxa Grzesiek jest offline  
Stary 29-05-2010, 18:27   #19
Brachu!
Banned

Domyślnie

Metaxa, super jest ten Twoj rysunek. Ja narazie expie to jak dobije 200lvl to potem sobie cos narysuje i napewno wrzuce na forum.
Brachu! jest offline  
Stary 29-05-2010, 18:27   #20
Moon Red
VIP

Moon Red's Avatar

Miasto: Żary
Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !
Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Moon Red Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Moon Red Wyślij wiadomość przez Yahoo do Moon Red Send a message via Skype™ to Moon Red
Domyślnie

Grzesiek paznokcie masz brudne ^^ ogólnie nice może potem narysuje moje pro graffiti.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania