ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > O wszystkim i o niczym > Piaskownica

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-08-2010, 22:26   #1
Lesny Ludek
Banned

Miasto: Łomża
Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!
Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!Lesny Ludek ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie [Poradnik] Jak zrobić jointa?

Kiedy naprawdę się nudzisz i chcesz z przyjaciółmi zmarnować trochę czasu i zdrowia

Ktoś musi mieć dobry stuffik

Ok, jeśli już podjęliśmy decyzję to w drogę:

Krok 1 - Wyjmij jedną bibułkę i opróżnij jednego papierosa z tytoniu (wilgoć tytoniu pomoże w kręceniu)

Krok 2 - Wysyp tytoń na bibułkę i zrób kartonowy mały filterek.

Kroku 3 - Teraz dosyp marihuany tylko od ciebie zależy ile wsypiesz, wolisz więcej tytoniu (???) dosyp mniej Marii.

Kroczy 4 - Teraz zwiń delikatnie bibułkę i zacznij kręcić ja w palcach stopniowo dociskając (ubijając) zawartość jonsona

Krok 5 - Najtwardsza część jest przy filterku (przynajmniej powinna być), więcej luzu jest na początku skręta - zaraz to rozwiążemy.

.. wprawa przyjdzie z czasem ... Ubijamy blunta przez stukanie filtrem w jakieś twarde podłoże.

Krok 6 - Teraz tylko oderwij zostawiony papier (jeśli coś zostanie)

Teraz zrób głęboki wydech oddech i czuj siłę natury , nie zapomnij o podpaleniu

... I nie zapominaj dzielić ze swoimi przyjaciółmi

aż następnym razem )

Dobra to był by koniec

Chcę odrazu powiedzieć ,że to nie jest mój poradnik , poradnik sciągnąłem i tutaj go wrzuciłem i mam nadzieję ,że komuś się przyda.
Lesny Ludek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2010, 22:30   #2
Sub Zero 2
Wszechobecny!

Sub Zero 2's Avatar

Miasto: Wstęp wzbroniony...
Sub Zero 2 to ANIOŁ!Sub Zero 2 to ANIOŁ!Sub Zero 2 to ANIOŁ!
Sub Zero 2 to ANIOŁ!Sub Zero 2 to ANIOŁ!Sub Zero 2 to ANIOŁ!Sub Zero 2 to ANIOŁ!Sub Zero 2 to ANIOŁ!Sub Zero 2 to ANIOŁ!Sub Zero 2 to ANIOŁ!
Domyślnie

Ludziki zajebiste.Poradnik ładny.Powiedz tylko skąd maryche załatwić? 10/10 za ludziki.

O 1!
Sub Zero 2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2010, 22:31   #3
Taki se pazdzioszek v1.01
Banned

Taki se pazdzioszek v1.01 jest nie do zastąpienia!Taki se pazdzioszek v1.01 jest nie do zastąpienia!Taki se pazdzioszek v1.01 jest nie do zastąpienia!Taki se pazdzioszek v1.01 jest nie do zastąpienia!Taki se pazdzioszek v1.01 jest nie do zastąpienia!Taki se pazdzioszek v1.01 jest nie do zastąpienia!Taki se pazdzioszek v1.01 jest nie do zastąpienia!Taki se pazdzioszek v1.01 jest nie do zastąpienia!Taki se pazdzioszek v1.01 jest nie do zastąpienia!Taki se pazdzioszek v1.01 jest nie do zastąpienia!
Domyślnie

Nie przyda mi się, wolę żyć > 30.
Ale za chęci 5/10
Taki se pazdzioszek v1.01 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2010, 22:32   #4
.Vimpexx.
Guest

Domyślnie

Poradnik piękny, lecz nie skorzystam z niego, ponieważ nie mam zamiaru palić 'nigdy' ;]]
Za poradnik 11/10 ;]
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2010, 22:34   #5
Kuczwi
Zaawansowany

Kuczwi's Avatar

Miasto: Piła
Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!
Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!Kuczwi jest niesamowitą osobą!
Domyślnie

Ciekawe wykonanie 10/10
Kuczwi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2010, 22:38   #6
Brain
Uzależniony

Brain's Avatar

Miasto: Przemyśl
Brain ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Brain
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sub Zero 2 Zobacz post
Ludziki zajebiste.Poradnik ładny.Powiedz tylko skąd maryche załatwić? 10/10 za ludziki.

O 1!
Popytaj znajomych, na pewno jest jakiś kontakt lub coś (przynajmniej u mnie tak jest)

@topic
zjebiaszczy poradnik. pazdzioszek od tego się nie umiera.
Brain jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2010, 22:48   #7
Kreweta
Bywalec

Kreweta's Avatar

Miasto: Wrocław
Kreweta ma wspaniałą przeszłość!Kreweta ma wspaniałą przeszłość!
Kreweta ma wspaniałą przeszłość!Kreweta ma wspaniałą przeszłość!Kreweta ma wspaniałą przeszłość!Kreweta ma wspaniałą przeszłość!Kreweta ma wspaniałą przeszłość!Kreweta ma wspaniałą przeszłość!Kreweta ma wspaniałą przeszłość!Kreweta ma wspaniałą przeszłość!Kreweta ma wspaniałą przeszłość!Kreweta ma wspaniałą przeszłość!Kreweta ma wspaniałą przeszłość!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Kreweta
Domyślnie

Mam 2 pytania (wie że dziwne ale nie jaram trawy )
1.Trzeba dosypywać tytoniu ? Co się stanie jeżeli się nie dosypie
2.To chyba nie jest zbyt zdrowe dawać do blanta tytoń z papierosa (substancje smoliste i inne ścierwa są w papierosie)?
BIAŁY
BRĄZOWY
Kreweta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2010, 22:48   #8
Kosmo
Banned

Miasto: Lubin
Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!
Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!Kosmo ma wspaniałą przeszłość!!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Kosmo
Domyślnie

aahahaha dobrze 10/10
ty robiłeś te fotki?

Cytat:
Napisał Kreweta Zobacz post
2.To chyba nie jest zbyt zdrowe dawać do blanta tytoń z papierosa (substancje smoliste i inne ścierwa są w papierosie)?
1. to bedziesz mial taka faze ze o kur** ja Piero**** zgon w ch**
2. no troche nie ale duzo tego z blancie nie zjarasz to ci sie nic nie stanie
Kosmo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 01:47   #9
Demolka Knight
Expert

Demolka Knight's Avatar

Miasto: -------
Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!
Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!Demolka Knight ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosmo Zobacz post
aahahaha dobrze 10/10
ty robiłeś te fotki?

1. to bedziesz mial taka faze ze o kur** ja Piero**** zgon w ch**
2. no troche nie ale duzo tego z blancie nie zjarasz to ci sie nic nie stanie
Pewnie skopiowal z neta...

@top
Kazdy wie jak zrobic skreta ;d Ja osobiscie nie pale ale to jest bezsensu...
Demolka Knight jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 02:52   #10
1st R. Boonek
Banned

Miasto: Szczecin
1st R. Boonek jest LEGENDĄ!1st R. Boonek jest LEGENDĄ!1st R. Boonek jest LEGENDĄ!1st R. Boonek jest LEGENDĄ!1st R. Boonek jest LEGENDĄ!1st R. Boonek jest LEGENDĄ!
1st R. Boonek jest LEGENDĄ!1st R. Boonek jest LEGENDĄ!1st R. Boonek jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika 1st R. Boonek Send a message via Skype™ to 1st R. Boonek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kreweta Zobacz post
1 - nie, nic sie nie stanie
2 - oczywiscie ze nie zdrowe, ale z tytoniem lepiej hmmm smakuje...

#no gz kopiowania z neta xd (to sie nazywa plagiat)

Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 28-08-2010 o 03:05
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 02:57   #11
Zarexoholik?
VIP

Zarexoholik?'s Avatar

Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Zarexoholik? Send a message via Skype™ to Zarexoholik?
Domyślnie

Nie przyda mi się - nie jestem ćpunem.
Stary 28-08-2010, 07:59   #12
KaZeK
nothing is true

KaZeK's Avatar

Miasto: Brzeszcze
KaZeK ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika KaZeK
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
Nie przyda mi się - nie jestem ćpunem.
Jak machniesz sobie jednego na miesiąc to już jesteś ćpun? Jak pijesz browara albo flaszke z ziombelami z ośki to już jesteście alkoholikami? Ogar =]

#top
Mało kto u nas pali jointy, ale jak już palą to dzielą się z wszystkimi którzy tam są (Jeden na 10 to zbyt mało XD)

Osobiście raz miałem okazje zajarać i jakoś mi to nie przypadło do gustu ;q
9,99/10, bo ludziki się ciągle śmieją
[Tru] 1 - ... [2590]

KaZeK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 08:22   #13
Τettmeier
Mastah!

Τettmeier's Avatar

Miasto: Płock
Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !
Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Τettmeier Send a message via Skype™ to Τettmeier
Domyślnie

nie jestem ćpunem
-1
Stary 28-08-2010, 08:44   #14
Vivek
Mastah!

Vivek's Avatar

Miasto: Podkarpacie
Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!
Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!Vivek ma wspaniałą przeszłość!!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Vivek
Domyślnie

Chociaż jestem przeciwnikiem marihuany(a właściwie jej legalizacji) to daje 10/10. bardzo fajne zdjęcia(mógłbyś sam zrobić, ale..).
Stary 28-08-2010, 08:49   #15
Dareluss v0.5
Łowca postów

Miasto: Zabrze
Dareluss v0.5 ma wspaniałą przeszłość!!Dareluss v0.5 ma wspaniałą przeszłość!!Dareluss v0.5 ma wspaniałą przeszłość!!
Dareluss v0.5 ma wspaniałą przeszłość!!Dareluss v0.5 ma wspaniałą przeszłość!!Dareluss v0.5 ma wspaniałą przeszłość!!Dareluss v0.5 ma wspaniałą przeszłość!!Dareluss v0.5 ma wspaniałą przeszłość!!Dareluss v0.5 ma wspaniałą przeszłość!!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Dareluss v0.5
Domyślnie

ee u nas brali zeszyt wyrywali kartki wsypywali odpadki z olowka XD
Dareluss v0.5 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 09:48   #16
Kamor Wielki
Banned

Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Kamor Wielki
Domyślnie

plagiat,nie biore tego syfu

zero na dziesięc
Kamor Wielki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 09:48   #17
Kaziu Extreme
Nabijacz postów

Kaziu Extreme's Avatar

Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !
Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Fajny poradnik zajebiste ludziki 10/10 moze jak zaczne palic skorzystam xD.
Kaziu Extreme jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 09:51   #18
Allonsey
Zaawansowany

Allonsey's Avatar

Miasto: Nysa
Allonsey jest LEGENDĄ!Allonsey jest LEGENDĄ!Allonsey jest LEGENDĄ!Allonsey jest LEGENDĄ!Allonsey jest LEGENDĄ!
Allonsey jest LEGENDĄ!Allonsey jest LEGENDĄ!Allonsey jest LEGENDĄ!Allonsey jest LEGENDĄ!Allonsey jest LEGENDĄ!Allonsey jest LEGENDĄ!Allonsey jest LEGENDĄ!Allonsey jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Allonsey
Domyślnie

Hehehe Bardzo dobry poradnik ale bez poradnika skręcam ładniejsze bo bez tytoniu Ale i tak zajebisty pomysł na poradnik Dobre ;d
Allonsey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 10:33   #19
' Demeral < '
Średnio zaawansowany

' Demeral < ''s Avatar

Miasto: ████
' Demeral < ' nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Bez kitu sam pomysl wymiata dobry poradnik
10/10
Stary 28-08-2010, 11:07   #20
Esine Palladin
Banned

Miasto: Lubuskie
Esine Palladin po prostu wymiata!
Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!Esine Palladin po prostu wymiata!
Domyślnie

Spoko poradnik pale osobiscie i skrety szybko sie robi ale wykonanie 10/10
Ten pomysl z lego to zajeb*sty...
Zeby nie bylo skreta zapale raz na 2-3 tyg
Esine Palladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania