User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: Problem z posadzeniem choinki[?]

  1. #1
    Bywalec adrian0093's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    394
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Problem z posadzeniem choinki[?]

    Zanim zaczne - wiem, ze jest juz temat odnosnie jak posadzic i pielegnowac choinke, lecz wiele graczy spamuje na game-chat, rrv oraz default pod temple co maja zrobic z problemem posadzenia drzewka. Tutaj znajda takie osoby rozwiazanie.





    Witam, w tym tamacie opisze jak szybko poradzic sobie z blokada, ktora uniemozliwia polowie posiadaczy domkow posadzenia choinki. Sprawa jest dosc prosta, lecz dla niektorych kontrowersyjna.

    Zacznijmy od podstaw.
    Tutaj znajdziecie poradnik zamieszczony przez uzytkownika Ilu, ktory znakomicie opisuje krok po kroku jak zadbac o swoja choinke.

    Czesc osob ma niestety problem z "wylaniem blota" na swoje sqm w domku.

    Dlaczego?
    Dzieje sie tak dlatego, ze domek byl kupiony dosc dawno temu i wciaz jest ten sam wlasciciel.

    Jak temu zaradzic?
    Musimy sprzedac domek i odkupic go ponownie. Najlepiej wykonac taka transakcje z uzyciem Tibii MC.
    *Tibia MC - Wlaczenie klienta tibii wiecej niz raz w tym samym czasie. Tutaj znajdziecie poradnik jak takie cudo sobie "zamontowac".



    * Z tego miejsca rowniez kieruje prosbe do Administracji aby "zalegalizowala" uzywanie mc do rozwiazania owego problemu.

    * Dla jasnosci - Sprzedajac domek, zawartosc moze zostac, itemy sie nie skasuja.
    Stojąc umrę za swoje przekonania jak Jan Koj

  2. #2
    ★★★★★ Magik's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Zło!
    Posty
    1 779
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jesli to faktycznie pomaga, to spoko. :P

  3. #3
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie powinno to byc problemem kiedy ktos kupil domek i czy ma go od dawna, niech sie zglosi ktos kto ma problem z wysypaniem ziemii w domku to sprawdze na jego postaci co sie dzieje.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Nie powinno to byc problemem kiedy ktos kupil domek i czy ma go od dawna, niech sie zglosi ktos kto ma problem z wysypaniem ziemii w domku to sprawdze na jego postaci co sie dzieje.

    Zgadzam się z Mortiisem, to nie zależy od domku, tylko od postaci. Rok temu, koleś miał również z tym problem i napisał do Administracji i to była wina postaci, a nie domku.

    Sadzenie drzewka jest przecież proste, więc nie wiem po co zrobiłeś temat

    8/10
    Czcionkę zmień, bo lepsza jest zwykła.

  5. #5
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 265
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Nie powinno to byc problemem kiedy ktos kupil domek i czy ma go od dawna, niech sie zglosi ktos kto ma problem z wysypaniem ziemii w domku to sprawdze na jego postaci co sie dzieje.
    w domku senja II mam problem z wylaniem błota na podłoge z postaci Meently

    @edit

    ok, poradziłem sobie, trzeba było wylewać z postaci, na którą jest zapisany domek
    Ostatnio edytowane przez Demon : 17-12-2012 o 14:00
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  6. #6
    Bywalec adrian0093's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    394
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Nie powinno to byc problemem kiedy ktos kupil domek i czy ma go od dawna, niech sie zglosi ktos kto ma problem z wysypaniem ziemii w domku to sprawdze na jego postaci co sie dzieje.
    No oczywiście, że to błąd postaci, a nie domku bo przecież dany domek jest przypisany w pliku postaci właściciela. Po co miałem to pisać skoro każdy rozumie o co chodzi.

    Natomiast problem tkwi w tym, że jeżeli ktoś ma domek od czasu ostatniego update czy innego punktu modyfikacji serwera/plików. Weźmy na przykład moją postać o nicku Sarlianth. Domek w city miałem przypisany na w/w postać przez niemalże rok, nie dałem rady posadzić choinki. Przepisałem na inna postać, mianowicie na Hideraxa, posadziła się bez problemu. Możesz sobie pomyśleć, że tym co tu napisałem udowodniłem tylko, że problem leży w postaci, nie w domku. Natomiast jak wyjaśnimy w takim razie rozwiązanie tego problemu moim sposobem u innych graczy? Np. Antygona, żabcia[?]

    Sposób, który tutaj opisałem działa i po co jeszcze tworzyć jakieś problemy z tego. Wczoraj chciałem się skontaktować z kimś na RRV ale oczywiście zero odzewu i musiałem sam to rozwikłać..

    p.s
    #Sasha
    Nie kompromituj się człowieku, a przynajmniej nie w moim temacie, jeżeli masz coś do powiedzenia to napisz mi lepiej na pw. Skąd Ty możesz mieć jakiekolwiek pojęcie o tym[?] Nabijaj posty gdzie indziej.
    Stojąc umrę za swoje przekonania jak Jan Koj

  7. #7
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powinno też być, że np. można posadzić sobie choinkę w domku nie będąc jego właścicielem

    8/10

    #edit

    Bo mam np. domek a nie mogę zalogować na Leonidaasa;/
    Ostatnio edytowane przez Rekrut : 18-12-2012 o 09:16

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Miasto
    Rack City
    Posty
    755
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Rekrut' Zobacz post
    Powinno też być, że np. można posadzić sobie choinkę w domku nie będąc jego właścicielem
    No raczej nie, twoj domek, twoja choinka... U ciebie w domu kto musi zadbac o choinke ? Znajomy czy raczej gospodarz domu ? XD
    @top
    Nie ma raczej czego oceniac xD 10/10.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Miasto
    Łódź
    Posty
    214
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Adrian po prostu chciał uniknąć zbędnych pytań na game chacie bo są one irytujące dobrze że przypomniałeś jak to zrobić

    10/10

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a ja nadal nie wiem jak posadzic 'hoinke' nie dziala ;[

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    niech sie zglosi ktos kto ma problem z wysypaniem ziemii w domku to sprawdze na jego postaci co sie dzieje.

Podobne wątki

  1. Choinki
    By Varbeerg in forum Bugi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 02-12-2011, 20:12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •