User Tag List

Strona 372 z 629 PierwszyPierwszy ... 272322362370371372373374382422472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 7 421 do 7 440 z 12577

Wątek: League of Legends

  1. #7421
    Średnio zaawansowany Laytenkowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krul Scorviel Pierwszy Zobacz post
    ogarniety noc/pantheon/udyr.
    Mam wszystkie 3 postacie, ale w tym przypadku nie jestem ogarnięty

  2. #7422
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    pantheon jest jednym z najslabszych charow w grze, tzn robi rozpierdol w jungli/midzie do 20 minuty, jezeli do tego czasu nie ogarnia to potem jest 4vs5.

  3. #7423
    Guru! <Magiczny>'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    -
    Posty
    936
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    pantheon jest jednym z najslabszych charow w grze, tzn robi rozpierdol w jungli/midzie do 20 minuty, jezeli do tego czasu nie ogarnia to potem jest 4vs5.
    Polecam tego pana, zna sie na tej grze bardzo dobrze!


    :>

    @Romus

    Ja zaczynalem grajac Masterem Yi. Jest to bardzo latwy bohater do ogarniecia i ma resety (Jak zabijesz lub dostaniesz asyste to twoje skille zostana odnowione) dosc spore obrazenia.

  4. #7424
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jezeli chodzi o mnie, to feed by sie nawet zgadzal, gdybym tylko kiedykolwiek gral dariusem, posiadal nocturna, oraz mial 30 lvl..

  5. #7425
    Bywalec Poziomek :P's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    357
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    Jezeli chodzi o mnie, to feed by sie nawet zgadzal, gdybym tylko kiedykolwiek gral dariusem, posiadal nocturna, oraz mial 30 lvl..
    chuja wiesz o panteonie jak tak mówisz ciągle robi rozpierdol. co ty mozesz wiedziec o tej grze marny 10 lvlu
    AMD Phenom II 955 4x4Ghz | SilentiumPC Fortis HE1225 | Goodram 4GB 1600Mhz | Gigabyte nVidia GeForce GTX660 2048MB | ASRock 880G Pro3 | Samsung 830 128GB | Seagate 500GB | Creative SoundBlaster 4 |Corsair HX620W | Apertech Venator

  6. #7426
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    juz 17 lvlu, razem z chopakami z novi goda katujemy ostatnio ostro na premade

    ja ostatnio sobie przegladalem pierwsze strony tematu, skromny scorviel, quiet 960 elo piszacy, ze elo nie jest wyznacznikiem skilla, sranie sie kto w tej grze bedzie gral tankiem ( 0 chetnych ), warlike gadajacy ze kazdy ma 1000 elo, gry bez ad carry oraz te smieszne rozmowy ( kazdy zgrywal eksperta, ale jak teraz to czytam to.. hah )



    hehe moja 1 udana gra



    to tez spoko shoyi na propsie farmil, w sumie kiedys sie jebalo farme!
    Ostatnio edytowane przez 'Oxidosis' : 09-01-2013 o 01:04

  7. #7427
    VIP Akananto's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    ja sobie aktualnie gram zyra/nidalee, true terror na midzie
    Czy ja wiem, czy terror. Akali na midzie taka zyre i nidalee to wsysa, pozatym posiadaja one za duzo counterow.
    //2005-2013 Akananto
    Poznalem wiele osob, ale tylko pare zostanie w mojej pamieci.

  8. #7428
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    fakt faktem przesadzam, pisze tak, bo są to postacie bardzo trudne do ogarnięcia, jednak przy odrobinie umiejętności dają niesamowity fun z gry, a i na moim lvl'u, gdzie skillowo po prostu przerastam przerastam przeciwników ( gram z 17 lvl'ami, kiedy mam przegranych ok. 1800 gier w mojej karierce ) nie trudno o terror ;d chociaż suma sumarum nidalką gra sie top'a, na midzie jest viable ale to nie to samo, chyba ze jestes hotshotem.


    Jeżeli miałbym mówić o prawdziwym terrorze, to oprócz Orianny wymieniłbym Kha'Zixa oraz Cho'Gatha, od 6 lvl najłatwiej o fraga w grze, gdyż wystarczy trafić jednego skilla, by kontynuować combo ( grając przeciwko większości casterów combo będzie za full hp )

  9. #7429
    VIP Moriarty's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Miasto
    Konin
    Posty
    491
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    juz 17 lvlu, razem z chopakami z novi goda katujemy ostatnio ostro na premade

    ja ostatnio sobie przegladalem pierwsze strony tematu, skromny scorviel, quiet 960 elo piszacy, ze elo nie jest wyznacznikiem skilla, sranie sie kto w tej grze bedzie gral tankiem ( 0 chetnych ), warlike gadajacy ze kazdy ma 1000 elo, gry bez ad carry oraz te smieszne rozmowy ( kazdy zgrywal eksperta, ale jak teraz to czytam to.. hah )
    Ano, stare dobre czasy kiedy nikt tak naprawdę nie umiał grać
    Cytat Napisał Albert Einstein
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności...
    Używanie opcji szukaj - poradnik łopatologiczny

  10. #7430
    Mastah! KamilQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Sosnowiec.
    Posty
    1 060
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    fakt faktem przesadzam, pisze tak, bo są to postacie bardzo trudne do ogarnięcia, jednak przy odrobinie umiejętności dają niesamowity fun z gry, a i na moim lvl'u, gdzie skillowo po prostu przerastam przerastam przeciwników ( gram z 17 lvl'ami, kiedy mam przegranych ok. 1800 gier w mojej karierce ) nie trudno o terror ;d chociaż suma sumarum nidalką gra sie top'a, na midzie jest viable ale to nie to samo, chyba ze jestes hotshotem.


    Jeżeli miałbym mówić o prawdziwym terrorze, to oprócz Orianny wymieniłbym Kha'Zixa oraz Cho'Gatha, od 6 lvl najłatwiej o fraga w grze, gdyż wystarczy trafić jednego skilla, by kontynuować combo ( grając przeciwko większości casterów combo będzie za full hp )
    A co ma hotshot do nidalki na midzie? xd
    Zyra trudna do ogarniecia? Bitch please.

    #top
    Wybiera sie ktos na IEM w Katowicach?
    Ostatnio edytowane przez KamilQ : 09-01-2013 o 14:53

  11. #7431
    Nabijacz postów Younone's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    639
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał KamilQ Zobacz post
    #top
    Wybiera sie ktos na IEM w Katowicach?
    Ja będę normalka xd ale to tylko w sobotę ;/

  12. #7432
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał KamilQ Zobacz post
    A co ma hotshot do nidalki na midzie? xd
    to, ze jezeli ktos wymiata nidalka na topie, bedzie wymiatal jako carry, midler, czy w jungli.. tak, jak przykladowo shushei veigarem. co nie zmienia faktu, ze akurat hsgg ma sporo do nidalki na midzie, bo gdy sie uczyl nia grac, wlasnie tam zaczynal ( odlegle czasy )

  13. #7433
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    juz 17 lvlu, razem z chopakami z novi goda katujemy ostatnio ostro na premade

    ja ostatnio sobie przegladalem pierwsze strony tematu, skromny scorviel, quiet 960 elo piszacy, ze elo nie jest wyznacznikiem skilla, sranie sie kto w tej grze bedzie gral tankiem ( 0 chetnych ), warlike gadajacy ze kazdy ma 1000 elo, gry bez ad carry oraz te smieszne rozmowy ( kazdy zgrywal eksperta, ale jak teraz to czytam to.. hah )



    hehe moja 1 udana gra



    to tez spoko shoyi na propsie farmil, w sumie kiedys sie jebalo farme!
    ehehe już wtedy kerowałem giereczki XD a pomyśleć, że to wtedy nie było moje pierwsze konto tylko miałem założone jakoś jak dopiero ta gra powstała, nie była taka popularna i w ogóle miała inny klimat i tylko te podstawowe chempy (ashe, master ji, nunu itp ;D). Ale zagrałem parę razy, nie spodobała mi się, odinstalowałem i wróciłem jakoś po pół roku/roku ;P

  14. #7434
    Mastah! Vivek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Podkarpacie
    Posty
    1 025
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie


    3 rankedy w 3 sezonie i 3 winy, czy ja nie jestem boski? ^^

  15. #7435
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    South Park
    Posty
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie


    Lektura do nauki moby

    @edit.
    Cytat Napisał Vernereq Zobacz post
    vayne z ignitem dzienki za rade h3h3
    Cytat Napisał Maatinii Zobacz post
    W ogóle adc z ignite ? hehe
    Powaga ?! Ile wy macie elo 800? 700?. Jeżeli byście troche w to pograli albo chociaż oglądali streamy to byście wiedzieli ze intensywności ignite w stosunku do heala wynosi ok. 70%(zależy od lvl). Załóżmy, że bijesz sie na 6 lvl z plajerem który ma heal'a. Rzuczasz szybciej ignite po to aby zredukować u niego heala w tym przypadku dostanie moze 70% mniej heala tak jakby otrzymal na maxa.

    Ludzie czytanie nie boli. Więc nie odzywaj się jeśli nie wiesz jak grac adc. ok ?

    @edit.
    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    w ogole dobry koles, 1450 elo na EAST, patrzac po statach na lolkingu dobrze feeduje, a jeszcze nie dawno cos tam napinal i pisal, ze jak tu ktos osiagnie 1700 elo to on moze zaczac powazna rozmowe, ehh
    patrzysz na normale gdzie ludzie zazwyczaj trenuja nowy bulid albo first time graja postaciami ? WOW kat z ciebie pochwal się może swoimi statmi?
    Jeśli dla ciebie 4/11 na tanku to feed to gratulacje inteligencji. HAHA
    Sory powiedzial 17 lefur ok.
    Ostatnio edytowane przez MorgiBack : 10-01-2013 o 01:02

  16. #7436
    Nabijacz postów Armianin's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    502
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czym robić ss'y w grze? Bo miałem penta killa i zamiast normalnego ss'a cały czarny ekran był xd
    @down
    Dziękuje
    Ostatnio edytowane przez Armianin : 09-01-2013 o 22:28

  17. #7437
    Nabijacz postów Nexav.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    501
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Armianin Zobacz post
    Czym robić ss'y w grze? Bo miałem penta killa i zamiast normalnego ss'a cały czarny ekran był xd
    F12, zapisze Ci w folderze z LoL'em "Screenshots".

  18. #7438
    Master Atom! Vernereq's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Rymanów
    Posty
    1 439
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał MorgiBack Zobacz post

    Lektura do nauki moby
    vayne z ignitem dzienki za rade h3h3

  19. #7439
    VIP Maatinii's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Sz-n
    Posty
    777
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W ogóle adc z ignite ? hehe

  20. #7440
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a czemu nie? ja na ez'a/corkiego bralem tylko ignite, na agresywne adc spamujace skillami z zajebistym escapem to zdecydowanie najlepsza opcja. przez dluzszy czas byla moda na ignite, na kazdym z wiekszych turnieji tak grano, teraz weszla moda na barriera, ale mimo wszystko mi sie wciaz lepiej gra z ignitem. ( oczywiscie mowie o adc niszczacych early/mid game, bo na vayne to faktycznie barrier jest zdecydowanie lepsza opcja )

    w ogole dobry koles, 1450 elo na EAST, patrzac po statach na lolkingu dobrze feeduje, a jeszcze nie dawno cos tam napinal i pisal, ze jak tu ktos osiagnie 1700 elo to on moze zaczac powazna rozmowe, ehh

Podobne wątki

  1. League of Legends
    By Show 2.9.1 in forum Pytania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 03-08-2011, 10:14
  2. [hot] blog league of legends [/hot]
    By Allow in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 28-04-2011, 17:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •