User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 20 z 25

Wątek: Batista w MMA.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Wszechobecny! Sub Zero 2's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Wstęp wzbroniony...
    Posty
    891
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Batista w MMA.

    Dave Batista , dawny zawodnik wrestlingowy zamienił swoją dyscyplinę sportową na MMA.Batista nie był jakimś słabiakiem we wrestlingu , miał min.2 pasy WWE Championship.Przeszdł do MMA po tym jak przegrał walke "I quit Match".Ja osobiście licze , że Batista spotka się w ringu z Pudzianem.

  2. #2
    Wszechobecny! Simi's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    53° 07' N & 18° 00' E
    Posty
    874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ta a może z Gołotą ? Weź przestań.

    Wole już sobie obejrzeć Dave Batista vs. Brock Lesnar. To by był wykurwisty pojedynek o pas UFC.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po 1 to ze w wrestlingu mial 2 pasy mistrzowskie to o niczym nie swiadczy.Znam sie na wrestlingu<moderator forum wrestlfans.pl> i batista byl jednym z najwiekszych DREWIEN w wwe. Narazie nie podpisal zadnego kontraktu z federacja.Rozmowy toczyly sie z strikeforce jednak jego wymagania finansowe byly za duze.Z kolei federacja UFC nie przyjmie go bo poprostu nie beda "walic" w ciemno. Walka Batisty vs Pudzian jest nie mozliwa poniewaz w nastepnej walce pudziana z kimbo slicem ten drugi zakonczy kariere tego 1.<pudzian bedzie sobie mogl na ksw powalczyc z przemkiem saleta>

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No może idzie do MMA, ale weź pod uwage że wrestling to jest TEATR. Gdzie 2/3 ciosów w ogóle nie zadają obrażeń (NAPISAŁEM CIOSÓW nie chodzi mi o te rzuty speary itp)


    W dodatku
    w związku z kontuzją pleców, złamaniem nogi i ręki oraz kości ogonowej, jego odejście nastąpiło na RAW. Batista powróci w okolicach WrestleManii 28.Dotychczas jeździ on na wózku inwalidzkim.


    Piszecie że chcielibyście zobaczyć walke Brocka Lesnara z Batistą o pas UFC.. troszke mnie to bawi bo jak jakiś typ co łamał krzesła na głowie jest TYLKO napakowany może walczyć o PAS UFC o który tak ciężko pracują najlepsi zawodnicy... Tak samo było z pudzianem i sylvia. Wszyscy napaleni na pudziana ze zdejmie go na strzała jednego a tu lipa pudzian odklepał, jak dziecko nad nim skakal silva elegancko mógł breDgensa zatańczyc a on nie miał siły wstać.. tak samo będzie z Batistą, jest jeden typ we wrestlingu którego chciałym zobaczyć w MMA ..



    Myślę że jest na tyle dobry że po paru latach treningów dałby radę..


    @DOWN

    Wiesz, myślę że Undertaker ma tylko fejm nic poza tym, nie wiem czy 45 latek, kontuzjowany aktualnie dałby radę na ringu w MMA.
    Ostatnio oglądałem jego walkę, nie pamiętam, którą i kiedy ale jak śledzisz to to będziesz wiedzieć o co mi chodzi. Mianowicie walka trwała ponad 15 minut na przemian się rzucali żeby przeciwnik odklepał aż w końcu przeciwnik poddał się żeby nie zakończyć kariery Undertakera... jakoś tak... nie widzę tego dziadka w MMA
    Ostatnio edytowane przez All Eyez On Me : 16-07-2010 o 01:38

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    z przypadku. ^^
    Posty
    384
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dokładnie, Batista do MMA ? - żenada.

    Chciałbym też zobaczyć Undertakera w UFC ;P

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Up

    Undertaker ma 45 lat.....

    Batista rowniez jest juz za stary do tego sportu.Ma on juz przeciez 41lat!!!
    Bedzie z niego cos ala pudzian ze sile do podnoszenia ciezarow ma ale zeby uderzyc trzeba ta sile umiec wykorzystac. Wrestling to wrestling to teatr w ktorym akcje w powietrzu wykonywane sa naprawde ale juz uderzenia piesciami nie wiec tak naprawde oni nie wiedza co to bol po dostaniu piescia w morde

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    xD
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Batista, bedzie wszystkich rozwałał w WWE był koxem to co dopiero z niego bedzie w MMA, chciałbym zbaczyc walke Pudziana i Batisty : o

  8. #8
    Wszechobecny! Simi's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    53° 07' N & 18° 00' E
    Posty
    874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Naab Zobacz post
    Batista, bedzie wszystkich rozwałał w WWE był koxem to co dopiero z niego bedzie w MMA, chciałbym zbaczyc walke Pudziana i Batisty : o
    Tak tak tylko pamiętaj, że w WWE wszystko jest wyreżyserowane. Tam mogą zrobić koxa z byle kogo. Patrz na tego Sheamusa (Shemust, Shemale - tak go nazywam). Przyszedł do WWE a po kilku tygodniach miał tam pas WWE. Szkoda mi WWE, i ich polityki. Wdg mnie mają za mało pasów. Kiedyś to były 2 rodzaje pasów TT, wagi ciężkiej, średniej i tych innych o.o A teraz to tylko 5 pasów (z czego 2 są dla tych uber pr0, 2 to US Champ i Intercon~ i 1 TT) + 2 pasy Div.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2010
    Miasto
    Opole
    Posty
    436
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ('.^)\/,, Zobacz post
    Tak tak tylko pamiętaj, że w WWE wszystko jest wyreżyserowane. Tam mogą zrobić koxa z byle kogo. Patrz na tego Sheamusa (Shemust, Shemale - tak go nazywam). Przyszedł do WWE a po kilku tygodniach miał tam pas WWE. Szkoda mi WWE, i ich polityki. Wdg mnie mają za mało pasów. Kiedyś to były 2 rodzaje pasów TT, wagi ciężkiej, średniej i tych innych o.o A teraz to tylko 5 pasów (z czego 2 są dla tych uber pr0, 2 to US Champ i Intercon~ i 1 TT) + 2 pasy Div.
    Każdy ma swoje zdanie, to nie wiem po co podbijasz? :O

    Rozmawiamy tutaj o Batista go mma, a nie big show czy ktoś tam -.*

    Nie wiem czy dałby rade tam, nie widziałem tego, poczekamy zobaczymy.

  10. #10
    Łowca postów Woder (: !'s Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Batisty nie widze w UFC , poniewaz po tylu latach aktorstwa nie dalby sobie rady.
    Cytat Napisał James Zobacz post
    ja np lubię spadać z wieżowców itp

  11. #11
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Naab Zobacz post
    Batista, bedzie wszystkich rozwałał w WWE był koxem to co dopiero z niego bedzie w MMA, chciałbym zbaczyc walke Pudziana i Batisty : o
    Po co udajesz że na wszystkim się z nasz, skoro ten Twój post nie ma najmniejszego sensu. Batista rozwalał wszystkich w WWE ? Pff, to był pozer, tak się srał o feud z Johnem Ceną, to w końcu Cena zakończył jego karierę na Over The Limit 2010.

    #top
    Osobiście nie widzę Batisty w MMA, zupełnie inne chwyty, tam kiedy jest się zblokowanym nie wstaniesz i nie odbijesz od lin jak w WWE. Ale zobaczy się co będzie, póki co Batista leczy plecy po walce z Ceną : )

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    NIE ROZUMIECIE ZE batista nie ma kontuzji? JEST To poprostu storyline wyprodukowany przez wwe by mogl odejsc "z jakiegos powodu"

  13. #13
    Łowca postów ~Nastero~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    240
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pudzian jest nowicjuszem w MMA, mam nadzieję że zrezygnuje z tej kariery.

  14. #14
    Zaawansowany Mars's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Tutaj.
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O walce, Brock Lesnar vs Pudzian mozecie sobie pomarzyć.
    Jak na razie kolejnym przeciwnikiem Pudziana jest Eric Esch "Butterbean

    (fot.)



    Co do Batisty w MMA, hmm... mysle, ze jezeli zacznie sie jak najszybciej rozwijac to za kilka lat moze powalczyc o pas UFC.


    Jeżeli chcielibyscie prawdziwej wojny w klatce, proponuje walke : Brock Lesnar vs Kimbo Slice.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    Oława.
    Posty
    119
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nom co do Batisty to jezeli potrenuje kilka lat to mysle ze cos osiagnie.

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2010
    Miasto
    Kosmos
    Posty
    374
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No mogła by być taka walka, ciekawe który by z nich wygrał. Wiadomo stawiałbym na rodaka Pudziana.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •