ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-05-2012, 18:49   #1
Tygrys
Admin

Tygrys's Avatar

Miasto: P-śl
Mentioned: 0 Post(s)
Tygrys ma wyłączoną reputację
Exclamation [INFO] Dodatki do domków! - RUSZAJĄ PONOWNIE!

Cytat:
!UWAGA!
Wszelkie dodatki należy uzgadniać ponownie ze mną! INFO odnośnie formy kontaktu oraz specjalnych sal treningowych

Postanowiłem założyć ten temat, aby poinformować was o zmianach, które będą miały miejsce.
Z powodów osobistych, już nie jestem w stanie poświęcać tyle czasu dla APO co kiedyś. Dlatego odrobinę czasu, który mi zostaje, chcę poświęcić jedynie na sprawy dotyczące nowości (update itp.), ale także właśnie na 'dodatki do domków', gdyż to jest również ważne, co i up. W końcu na pewno ktoś by chciał mieć w swoim domku depo, trainer'a, czy też inny dodatek, a do tej pory nie było to możliwe (a przynajmniej przez jakiś czas), z powodu braku czasu.

Zmiany będą dotyczyć głównie sposobu komunikacji między graczem, a mną odnośnie jakiegokolwiek dodatku do domku.

Do tej pory, zainteresowany gracz, pisał do mnie na PW, ew. w grze. Teraz się to zmieni, ponieważ wchodzić do gry będę bardzo rzadko, a PW niestety przestaję czytać, albo czytać będę rzadko, a odpisywać jeszcze rzadziej. Tyczy się to również spamu, jaki robi się mi na PW. Trudno jest się połapać...
Ale nawet bez tego, niektórzy gracze chyba nie potrafią napisać dokładnie o co im chodzi w sprawie dodatku, nie potrafią się określić, napisać chociażby o jaki domek chodzi czy też podać nick... Przez co właśnie wszystko się przeciąga i powstają niejasności.

Od tej pory się to zmieni! I każdy gracz zainteresowany jakimkolwiek dodatkiem do domku, będzie musiał trzymać się ściśle określonym regułom (które przedstawione są poniżej), inaczej z dodatku nici

Trochę się rozpisałem, ale przejdźmy do rzeczy...

Z góry napiszę, że każdy zainteresowany gracz kontaktuje się ze mną jedynie poprzez wiadomość e-mail. E-mail, na który należy pisać to: tygrys@toproste.pl

Na podany e-mail, należy pisać JEDYNIE w sprawie dodatków. Każdy inny mail, w innej sprawie zostanie zignorowany (przynajmniej na razie)!

Jeśli chcesz zapytać o koszta dodatków, lub też czy w danym miejscu jest możliwy podany dodatek itp. należy:

Przede wszystkim, w nazwie maila wpisujemy (jeśli tego nie zrobimy, mail zostanie zignorowany): [DODATEK] Swój Nick

W treści maila, MUSZĄ (inaczej mail zostanie zignorowany) znaleźć się takie informacje jak:

1. Swój nick (ten, na który zapisany jest domek).
2. Adres domku (można również podać miasto, w którym domek się znajduje).
3. Oczywiście czego sprawa dotyczy.

Najlepiej, aby interesant przedstawił w formie graficznej, co konkretnie by chciał, choć jeśli opisze dokładnie o co mu chodzi, też może być

Forma graficzna może (a nawet powinna) wyglądać tak:

--- domek przedstawiony na screenie, został wybrany zupełnie przypadkowo i mam nadzieję, że właściciel nie będzie miał mi tego za złe

Czyli wchodzimy do gry, udajemy się do swojego domku, ustawiamy się tak, aby było widać miejsce, w którym życzymy sobie dodatek i robimy screen'a. Następnie chociażby w paincie obrysowujemy i wyjaśniamy co i jak
Mam nadzieję, że wyjaśniać wam nie muszę, jak zrobić screena, z edytować go w paincie, a potem załączyć do maila Jeśli nie wiecie jak to zrobić, poszukajcie na forum poradników, ew. zapytać wujka

Można także zrobić to w inny sposób, np. zrobić swój własny projekt w mapedytorze jeśli ktoś potrafi i ma chęci

Jeśli napiszecie maila w ten sposób i wszystko dokładnie przedstawicie, bądźcie pewni, że na takiego maila odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.
Odpiszę czy w w podanym przez was miejscu jest możliwy dodatek, co bym ew. zmienił i poinformuję was o koszcie dodatku.

Gdy wszystko zostanie uzgodnione, przeznaczoną sumę pieniędzy należy zostawić w swoim domku.

Proszę pamiętać, aby każdy napisany przez was ostatni mail (mój jak i Twój) cytować! Po to, abym w czasie trwania omawiania sprawy wiedział o co konkretnie chodzi!

Mail będzie sprawdzany tak często jak to możliwe (chociażby 2,3 razy w tygodniu), a dodatki robione raz, dwa razy w tygodniu. Resztę czasu muszę poświęcić na nowości na APO...

Temat oczywiście dotyczy TEGO tematu.

enjoy!

Ostatnio edytowane przez Tygrys : 04-01-2015 o 16:18
Tygrys jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania