ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > O wszystkim i o niczym > Piaskownica

Zobacz wyniki ankiety: Week na Gm'a?
Tak - Dlaczego tak? 43 70.49%
Nie - Dlaczego nie? 18 29.51%
Głosujących: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-12-2015, 15:18   #1
Pomocnik
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 9
Mentioned: 0 Post(s)
Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!
Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!
Lightbulb Week na Gm'a.

Tak jak w temacie. Prosze o nie zamykanie tematu.
Pomocnik jest offline  
Stary 20-12-2015, 15:21   #2
Min.taL
Średnio zaawansowany
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 38
Mentioned: 1 Post(s)
Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !
Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !Min.taL to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Zagłosowałem na tak, bo dlaczego na nie?
A tak naprawdę to mimo iż będzie więcej głosów na tak to po 1. Administracja sama wybiera komu przydzieli GM'a, a Week miał jakąś grubszą sprawę o dawanie expa czy coś (nie pamiętam o co), a po 2. To wątpię, żeby sam Week chciał mieć jakąś pozycję na tym umierającym OTS'ie
__________________
Życie byłoby piękniejsze, gdyby nie włosy łonowe na jajach
Min.taL jest offline  
Stary 20-12-2015, 15:27   #3
.Gwnstopro
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Łódź
Posty: 17
Mentioned: 0 Post(s)
.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!
.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!.Gwnstopro jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika .Gwnstopro
Domyślnie

Prócz Yagamiego nikt nic tutaj nie robi. Week aka Mateusz nadaje się świetnie na stanowisko Gma. Jest kulturalny, miły, szanuje graczy. Oczywiście na tak.
.Gwnstopro jest offline  
Stary 20-12-2015, 15:31   #4
Qlers
Bywalec
 
Qlers's Avatar
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Rz-ów
Posty: 380
Mentioned: 0 Post(s)
Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !
Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !Qlers to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Zagłosowałem na TAK ponieważ jest to odpowiednia osoba na taka funkcje! Reszta ma GM a nic nie robią...

Ps. Po chuj dodawać przedmiot który NIC nie daje (critical talisman) :O
__________________
"Walczyć dalej będę,
Gdy śmierć przy mnie stanie,
Bez bojaźni w duszy,
Wypełnię me zadanie"
Qlers jest offline  
Stary 20-12-2015, 15:31   #5
Mti Rookstayer
Zaawansowany
 
Mti Rookstayer's Avatar
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Paderborn
Posty: 68
Mentioned: 1 Post(s)
Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !
Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !Mti Rookstayer to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Zna się na skryptach, a takiej osoby potrzeba. Popieram Mateusza!
Mti Rookstayer jest offline  
Stary 20-12-2015, 15:33   #6
Natsu
Łowca postów
 
Natsu's Avatar
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 213
Mentioned: 8 Post(s)
Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !
Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !Natsu to wzór do naśladowania !
Domyślnie

po co nie ogar w ekipie? który przenosił itemy z maina na rooka ?XD

wgl nie jest kulturalny, wyzywa, obraza innych, 24/8 trolluje na game-chat ze swoimi kolegami?
Natsu jest offline  
Stary 20-12-2015, 15:36   #7
Master.Lucas
Banned
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: Żyrardów
Posty: 161
Mentioned: 3 Post(s)
Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !
Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Dałem na tak, dlaczego? bo przyda się ktoś kto pomoże Yagamiemu w pomocy bo tylko on coś tu robi, POPIERAM WEEKA !
___________________
Master Lucas- 1-1204 sprzedany !
Master Old- 1-105 sprzedany !
First Master Lucas- 1...
Arnix- 1...
Master.Lucas jest offline  
Stary 20-12-2015, 15:39   #8
Rudy Książe
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Erken
Posty: 55
Mentioned: 0 Post(s)
Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !
Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !
Domyślnie

gdy week był GM ro bardzo często były najazdy, co prawda prywatne ale były!!!

zaznaczam tak bo chciałbym aby week powrócił jako gm
Rudy Książe jest offline  
Stary 20-12-2015, 15:42   #9
Arab
Veni, vidi, vici #2015 #2016
 
Arab's Avatar
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 1 900
Mentioned: 10 Post(s)
Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !
Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !Arab to wzór do naśladowania !
Domyślnie

JEstem za Weekiem, robił często najazdy i w ogóle było super
Arab jest offline  
Stary 20-12-2015, 15:44   #10
Sasha Rookslayer
♥ Visca el Barça! ♥
 
Sasha Rookslayer's Avatar
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Szczecin
Posty: 2 527
Mentioned: 47 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Kto to w ogóle ten cały Week? Jakiś noname ma mieć posadę na naszym serwerze? Nie przejdzie.
__________________
Rook 1-2450
Sasha Life!
Main 3620-5205.. 5333-6026
Sasha Life!


Sasha Rookslayer jest offline  
Stary 20-12-2015, 16:05   #11
Pomocnik
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 9
Mentioned: 0 Post(s)
Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!
Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!Pomocnik to wcielenie dobra!
Talking

Week bardzo się zmienił. Byłby przydatny bo się zna na skryptach. Myślę, że przejdzie. Sasha jesteś zbyt pesymistycznie nastawiony. Chyba cukier podskoczył.
Pomocnik jest offline  
Stary 20-12-2015, 16:28   #12
Legion
Gaduła
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Posty: 141
Mentioned: 1 Post(s)
Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !
Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Ludzie się zmieniają więc myślę, że warto mu dać drugą szanse!!! Jestem na TAK !
Legion jest offline  
Stary 20-12-2015, 16:29   #13
Zark
Wszechobecny!
 
Zark's Avatar
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Patologiczna wioska Przeworsk
Posty: 829
Mentioned: 0 Post(s)
Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !
Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Zark
Domyślnie

Najlepszy były tester itemów z maina na rookgaardzie.

Jestem na tak.
Zark jest offline  
Stary 20-12-2015, 16:49   #14
Lagga v3
Guru!
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Łódź
Posty: 943
Mentioned: 3 Post(s)
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Domyślnie

To jak tam vimpexx, jak zagłosuję na tak to mogę liczyć na parę UW na rooku?
Lagga v3 jest offline  
Stary 20-12-2015, 16:55   #15
>>>AWESOME<<<
Gaduła
 
>>>AWESOME<<<'s Avatar
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: ze Śląska
Posty: 123
Mentioned: 4 Post(s)
>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !
>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika >>>AWESOME<<<
Domyślnie

Jestem na tak. Osobiscie nic do niego nie mam a to juz plus xd a tak powaznie to pamietam ze niezly byl z niego GM nie liczac tej jednej wpadki. Sadze ze kazdy ma prawo odpokutowac swoje winy ;p

Ostatnio edytowane przez >>>AWESOME<<< : 20-12-2015 o 16:58
>>>AWESOME<<< jest offline  
Stary 20-12-2015, 16:57   #16
Week
Banned
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Y78 Z714 7
Posty: 593
Mentioned: 5 Post(s)
Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !
Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Week
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mti Rookstayer Zobacz post
Zna się na skryptach, a takiej osoby potrzeba. Popieram Mateusza!
Dzięki za miłe słowa Mateusz!

Cytat:
Napisał Natsu Zobacz post
po co nie ogar w ekipie? który przenosił itemy z maina na rooka ?XD

wgl nie jest kulturalny, wyzywa, obraza innych, 24/8 trolluje na game-chat ze swoimi kolegami?
Proszę przestać kłamać i oddaj mój demon set na rooku oszuście!

Cytat:
Napisał Master.Lucas Zobacz post
Dałem na tak, dlaczego? bo przyda się ktoś kto pomoże Yagamiemu w pomocy bo tylko on coś tu robi, POPIERAM WEEKA !
___________________
Master Lucas- 1-1204 sprzedany !
Master Old- 1-105 sprzedany !
First Master Lucas- 1...
Arnix- 1...
Dzięki byku

Cytat:
Napisał Rudy Książe Zobacz post
gdy week był GM ro bardzo często były najazdy, co prawda prywatne ale były!!!

zaznaczam tak bo chciałbym aby week powrócił jako gm
No właśnie, najazdy to protip!

Cytat:
Napisał Scuv Zobacz post
JEstem za Weekiem, robił często najazdy i w ogóle było super
Dzięki.

Cytat:
Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
Kto to w ogóle ten cały Week? Jakiś noname ma mieć posadę na naszym serwerze? Nie przejdzie.
Fakt, mało osób mnie zna, bo nie wyróżniam się z tłumu jak Ty gruby ;]

Cytat:
Napisał Pomocnik Zobacz post
Week bardzo się zmienił. Byłby przydatny bo się zna na skryptach. Myślę, że przejdzie. Sasha jesteś zbyt pesymistycznie nastawiony. Chyba cukier podskoczył.
To, to, to!

Cytat:
Napisał Legion Zobacz post
Ludzie się zmieniają więc myślę, że warto mu dać drugą szanse!!! Jestem na TAK !


Cytat:
Napisał Zark Zobacz post
Najlepszy były tester itemów z maina na rookgaardzie.

Jestem na tak.
Takiego jak ja, to ze świeco szukoć :]

Cytat:
Napisał Cinasek 2.0 Zobacz post
Nie bede glosowal na typa ktory wyglada jakby go PCK sponsorowalo i w lumpie sie ubiera... gm powinien wygladac... tak czy siak, zezola juz nie ma
Tutaj nie ma ankiety na Twój temat.
Week jest offline  
Stary 20-12-2015, 18:16   #17
Old-Don Ja
Gaduła
 
Old-Don Ja's Avatar
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Tychy
Posty: 126
Mentioned: 0 Post(s)
Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !
Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !
Send a message via Skype™ to Old-Don Ja
Domyślnie

Moim skromnym zdaniem mało odpowiednia osoba na tą pozycje, ze względu na jego zachowanie, forum(pisze jakie to apo jest zje... itd. tak w kółko), w porównaniu do Yagami'ego to słaba osoba, dlatego dałem NIE.
Ps. bez urazy Week...
Old-Don Ja jest offline  
Stary 20-12-2015, 18:23   #18
Τettmeier
Mastah!
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Płock
Posty: 1 202
Mentioned: 0 Post(s)
Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !
Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Τettmeier Send a message via Skype™ to Τettmeier
Domyślnie

Cytat:
Napisał Old-Don Ja Zobacz post
Moim skromnym zdaniem mało odpowiednia osoba na tą pozycje, ze względu na jego zachowanie, forum(pisze jakie to apo jest zje... itd. tak w kółko), w porównaniu do Yagami'ego to słaba osoba, dlatego dałem NIE.
Ps. bez urazy Week...
To jest dzial piaskownica gosciu i ma byc beka, wlasnie jest toczona z takich wypowiedzi jak twoja _/
__________________
„Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
Tett 0-? [700]
Τettmeier jest offline  
Stary 20-12-2015, 18:26   #19
djakon
Banned
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 427
Mentioned: 7 Post(s)
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Old-Don Ja Zobacz post
Moim skromnym zdaniem mało odpowiednia osoba na tą pozycje, ze względu na jego zachowanie, forum(pisze jakie to apo jest zje... itd. tak w kółko), w porównaniu do Yagami'ego to słaba osoba
Wiadomo bo Week majac pozycje byl taki ordynarny jak teraz
djakon jest offline  
Stary 20-12-2015, 22:15   #20
rumun
Uzależniony
 
rumun's Avatar
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: hushushush
Posty: 747
Mentioned: 8 Post(s)
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
Domyślnie

week i arcós powinni wrócic i od razu lepiej sie będzie RZYŁO
__________________
Avengo 3093-3201
Rumun 1-1860
rumun jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zamieszczać nowych tematów
Nie możesz dodawać postów
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[7.6] Week Elite Vegox Inne 8 25-01-2011 08:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:04.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2022 DragonByte Technologies Ltd.