User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Zdobądź PACC i zniżki gratis!!

  1. #1
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow Zdobądź PACC i zniżki gratis!!

    Jako, że nie widać, aby coś działo się w tym dziale, postanowiliśmy was jakoś zachęcić na zamieszczanie waszych prac, odnośnie APO.

    Chodzi o różnego rodzaje prezentacje serwera. Może to być prezentacja tylko Maina lub tylko Rookgardu, albo obu naraz. Prezentacje mogą dotyczyć mapy, innowacyjnych rozwiązań technicznych, przeróżnych zadań (questów), strony APO itd. itp. co tylko przyjdzie Wam do głowy


    Można zdobyć odpowiednio: 7 dni PACC, 14 dni PACC, 21 dni PACC, 45 dni PACC i nawet 90 dni PACC oraz zniżki na serwerze 7.6 do dodatków w domkach od 10% do nawet 100%!!

    Jednak obowiązują pewne zasady...

    ZASADY!

    1. Prezentacje muszą zostać zamieszczone w serwisach takich jak: YouTube i/lub Wrzuta.pl (być może w przyszłości dodamy jeszcze jakieś).

    2. Prezentacja musi być zrobiona jako filmik (format dowolny)!

    3. Prezentacja powinna trwać minimum 60 sekund!

    4. W prezentacji powinny zostać zamieszone materiały przedstawiające APO z najciekawszej i najlepszej strony (jeśli prezentacja jest w formie poradnika, musi zostać jak najdokładniej przedstawiona na filmie).

    5. Tytuł prezentacji musi zawierać słowo "OTS" i/lub "APO" i/lub "ARMIA PODKARPACKI OTS"!

    6. W treści prezentacji musi znaleźć się nick postaci, która go wykonała oraz adres strony serwera (obojętnie czy na początku filmiku czy na końcu).

    7. Prezentacja może dotyczyć zarówno serwera 7.6, jak i serwera 8.42, ale i również serwera CS 1.6 (jeśli prezentacja będzie dotyczyła serwera CS, a osoba, która stworzyła prezentacje nie będzie grała na żadnym z serwerów ots, możliwa inna nagroda)!

    8. Ilość dni pacc, można otrzymać odpowiednio od wykonania prezentacji. Im lepsza i dłuższa prezentacja, tym więcej premium możecie zdobyć (prezentacje oceniać będzie główna administracja [Ja, Mortiis i Santano])!

    9. Nie dajemy 100% gwarancji, że wszyscy, którzy stworzą prezentacje, otrzymają dni pacc. Jeśli prezentacja będzie zbyt krótka i/lub źle wykonana/przedstawiona, pacc nie będzie przyznany. Jednak większość prac, nawet tych "gorszych" mają szansę zdobyć chociaż 7 dni pacc.

    10. Dodatkowo, jeśli prezentacje okażą się nadzwyczaj dobre (bardzo dobre wykonanie, długi film i super przedstawione), mają szansę zdobyć również oprócz dni premium, zniżki na dodatki do domków (tzw. kupony zniżkowe "HOUSE PRICE") od 10% do nawet 100% (decydować o zniżkach będę ja)!

    11. Każdy użytkownik może zamieścić dowolną ilość prezentacji w swoim temacie, dlatego musi założyć swój temat w tym dziale o treści np. "Prezentacje - temat Tygrys'a" (oczywiście podajemy swój nick, mój nick to tylko przykład) i to w nim zamieszczać swoje prace w formie linku do ww. serwisu.

    12. Za każdą dodaną dobrą/ładną prezentacje, użytkownik może otrzymać nagrodę. Np. za prezentację nr 1 - 45 dni pacc + 30% zniżki, za prezentację numer 2 - 90 dni pacc i 80% zniżki (zniżki do odebrania tylko na serwerze 7.6). Ale to tylko przykłady

    13. Prezentacje muszą być "świeże", czyli data ich dodania będzie brana pod uwagę dopiero od dnia dzisiejszego!

    14. Zamieszczamy tylko swoje prace! Plagiaty będą karane!



    Jeśli ktoś nie będzie spełniał wymagań przedstawionych w zasadach, niestety taka osoba nie otrzyma nagrody w postaci dni premium czy też zniżek...

    Dlatego wszystkich zachęcam (tych bardziej i tych mniej zdolnych) do wzięcia udziału w tym! Myślę, że warto


    Jeśli macie jakiekolwiek pytania, proszę pytać w tym temacie. Postaram się odpowiadać na bieżąco.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    470
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak z językiem prezentacji, czy musi być wykonana w języku polskim ? Mam na myśli język angielski...

  3. #3
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak jak napisałem "co tylko przyjdzie wam do głowy"
    Tak więc może być i w innym języku.

  4. #4
    Nowicjusz Felo's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Stockholm/Sweden
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    zrobie po szwedzku

  5. #5
    Nowicjusz enoz's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Miasto
    Dobrzyń
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Postaram się coś wymyślec ; p , ale wydaje mi się ,że Lost Girl ( o ile to czytała , jest tym zainteresowana ) wygra , widziałem jej filmiki na yt miała równierz prezentacje serwera.

  6. #6
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest jakiś określony termin, do którego trwa ten "konkurs"? Czy może bez względu kiedy stworzymy prezentację (za tydzień, miesiąc, pół roku) mamy szansę na nagrodę?

    @down
    Aby użytkownicy, którzy zaglądają tylko w działy 8.42 (i odwrotnie) widzieli, że jest takie konkursiwo
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 04-01-2012 o 23:26

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    517
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czemu są dwa takie same tematy?

  8. #8
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Tak, są dwa takie same tematy aby ludzie z 7.6 i 8.42 zobaczyli je.

    @2x up
    Nie ma terminu i to nie jest w pewnym rodzaju konkurs, tylko taki sposób na zdobycie darmowego pacca i zniżek.

    Wiem, że to nie jest konkurs dlatego napisałem to w cudzysłowie / Splax

    @3x up
    Tu nie ma czegoś takiego, że ktoś może wygrać, bo to konkursem nie jest, inaczej użyłbym takiego słowa. Każdy może 'wygrać'.

  9. #9
    Gaduła Miodek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Miasto
    z Łodzi
    Posty
    169
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie ma co komentować zabieram sie do pracy oznajmiam iż film bedzie trwać okolo 2 minutek

    Niodek 0 - 540
    Miodek Rooker 0 - wPIZDU
    First Miodek 0 - wPIZDU
    LAJF Zapraszam

  10. #10
    Numer 1! Elderius's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Okolice Cz-wy
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Świetny pomysl ;D Niestety nie bd mogl wziac udzialu przez moje wolne łącze xD

  11. #11
    Nowicjusz DaKruzze's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kusicie mnie !!
    Wbije jakiś większy lvl i mogę już odpalać trochę za kurzony AAE CS4 ^^.

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    370
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pytanko mam ;D
    - Czy to aby jeszcze aktualne ,i czy ktoś tu zagląda ?
    :-)

  13. #13
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~#*Nalesniczek Zla*#~ Zobacz post
    Pytanko mam ;D
    - Czy to aby jeszcze aktualne ,i czy ktoś tu zagląda ?
    :-)
    Zrób prezentację to może dostaniesz jakiś pacc.

Podobne wątki

  1. +21 dni PACC gratis
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni Post / Autor: 28-09-2011, 15:36
  2. Gratis to tak naprawde pacc?
    By szewczenko in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 27-07-2011, 04:12
  3. Gratis Pacc
    By Macios Knight in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 22-03-2008, 09:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •