ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne > Wymiany

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-04-2011, 12:58   #1
Tygrys
Admin

 
Tygrys's Avatar
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: P-śl
Posty: 1 047
Mentioned: 0 Post(s)
Tygrys ma wyłączoną reputację
Exclamation Wymiany!

Postanowiłem założyć ten temat, ponieważ już sam nie pamiętam kto w ogóle ma te pozwolenia na wymiany, a kto nie...

UWAGA!
Zacznę od bardzo ważnej rzeczy, jaką jest odpowiedzialność...

Wszystkie wymiany kont/przedmiotów itp poprzez osoby do tego "uprawnione" (czyli te, które mają na wymiany pozwolenia), są na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, czyli np jeśli osoba, która ma pozwolenie oszuka kogoś, my nie ponosimy (my, tj. ekipa APO) odpowiedzialności za to i także nie zwracamy żadnych przedmiotów itp. Możemy jedynie ukarać osobę wymieniającą (np. usunąć konto), jeśli - i tylko jeśli - będziemy mieć mocne dowody na to, że osoba wymieniająca oszukała!

Dlatego najlepiej jest ZAWSZE, przy każdej wymianie kręcić filmik! Pamiętajcie, że to jest dla waszego własnego dobra! Jeśli nie będzie wam się chciało nakręcić filmiku, bo np. nie macie programu, albo jesteście zbyt leniwi, żeby go włączyć, to już wasza sprawa i wasza strata!


Info dla osób posiadających pozwolenia: Każda wymiana od teraz musi być nagrywana (TibiCam, HyperCam etc.), a filmik z wymiany przechowywany u siebie na komputerze co najmniej 7 dni.

Myślę, że najważniejsze rzeczy apropo tego zostały już napisane. Teraz przejdźmy do najważniejszego, czyli kto posiada tzw. pozwolenia.

Tylko wymienione osoby posiadają pozwolenia, nikt inny!

Jeśli kogoś pominąłem, proszę o informację na PW wraz z linkiem do swojego tematu.

UWAGA! Na chwilę obecną, nie daję więcej pozwoleń! Dlatego pisanie do mnie PW i proszenie o zgodę jest bezcelowe. Myślę, że te osoby, które są, jak na razie wystarczą do wymian.

Edit
Nie wiem czy nie wyraźnie napisałem, ale odkąd powstał ten temat i napisałem w nim, że więcej pozwoleń na daną chwilę nie daję, to szczególnie dużo było takich próśb! Czy ze mną jest coś nie tak, czy z wami? Dlatego od teraz nawet nie zamierzam odpisywać na takie PW. koniec, kropka...

[Magik] Powyższy temat (treść) nie upoważnia nikogo do ogłaszania sprzedaży, wymiany czy kupna postaci jakąkolwiek drogą na kanałach publicznych, jak i niepublicznych w grze. Regulamin nie uległ zmianom!


!UWAGA!

Od dnia 1 grudzień 2011r., każdy wymieniający musi dostosować się do nowej zasady, która brzmi: Postacie (tyczy się to całego konta! Dlatego osoba wymieniająca przed wymianą, musi sprawdzić czy postać, która jest wymieniana, nie znajduje się przypadkiem na koncie, które było już wymieniane w ciągu miesiąca! Jeśli było, do wymiany nie może dojść!) nie mogą być zamieniane częściej niż raz w miesiącu! Jeśli np. gracz Tygrys wymieniał postać, a po kilku dniach gracz Tygrys znowu będzie chciał wymienić postać (nie ważne, że inny owner), to osoba wymieniająca ma prawo mu odmówić, a wręcz musi mu odmówić! Jeśli gracz Tygrys chce wymienić znowu tą postać, musi odczekać miesiąc od ostatniej wymiany! Jedna postać z danym nickiem nie może być wymieniana częściej niż 1 miesiąc. Jeśli osoba wymieniająca mimo tego zakazu wymieni taką postać, która niedawno była wymieniana, zostanie ukarana. Pozwolenie do wymian zostanie odebrane + możliwy ban na całe konto. Dlatego osoby wymieniające, niech lepiej sobie zapisują kiedy kogo wymieniali.

Ostatnio edytowane przez Elyar : 06-01-2019 o 14:43
Tygrys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2011, 12:11   #2
Tygrys
Admin

 
Tygrys's Avatar
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: P-śl
Posty: 1 047
Mentioned: 0 Post(s)
Tygrys ma wyłączoną reputację
Domyślnie

!UWAGA!
W tym temacie mogą pisać jedynie osoby, które wymieniają! Jeśli znajdzie się post użytkownika, który nie wymienia, zostanie on usunięty, a twórca nagrodzony warn'em!!

Osoby wymieniające proszone są o wypisywanie ludzi, których wymienili, oraz datę wymiany, po to, aby nie było sytuacji gdy jedna osoba wymieni np. Tygrysa, a Tygrys pójdzie za kilka dni do innej osoby wymieniającej.

P.S
Każda osoba wymieniająca, niech podaje nicki oraz daty w jednym poście, czyli edytując swój post.

Ostatnio edytowane przez Magik : 30-11-2011 o 17:28
Tygrys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2012, 11:08   #3
Tygrys
Admin

 
Tygrys's Avatar
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: P-śl
Posty: 1 047
Mentioned: 0 Post(s)
Tygrys ma wyłączoną reputację
Domyślnie

!! UWAGA !!

Nie wiem co to za dziwny zwyczaj znowu Wy gracze wprowadziliście z tymi zgodami na wcześniejsze wymiany, ale dość tego!
Koniec ze zgodami na wcześniejszą wymianę/sprzedaż/kupno itp.
Nie po to został wprowadzony limit miesiąca, aby wymieniać się przed końcem limitu.
Możecie pisać, jaki to jestem niesprawiedliwy, bo innym dałem zgody, a wam nie - że nie traktuje Was równo? Owszem, traktuję. Jedynie wcześniej takie zgody miały miejsce, ale odkąd się to zaczęło, mam niesamowity spam w tej sprawie i znowu tracę czas na to (wbrew pozorom, aby dać zgodę na wcześniejszą wymianę, też parę rzeczy trzeba sprawdzić), zamiast zajmować się innymi ważniejszymi sprawami... Ale to było wcześniej, a teraz jest teraz.

Dlatego od tej chwili, czyli dnia 27 lutego 2012r., koniec ze zgodami! I żeby się waliło czy też paliło, takiej zgody NIE UZYSKACIE!
Nie ma również sensu pisać do mnie i prosić o taką zgodę, bo np. wyjeżdzacie, bo jutro koniec świata itp. itd., jedyną odpowiedź jaką uzyskacie będzie krótka, a mianowicie ujrzycie trzy litery - jakie? - "NIE"


!! UWAGA !!

Dziękuje za uwagę, przekazać dalej
Tygrys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2016, 22:18   #4
>>>AWESOME<<<
Wymiennik
 
>>>AWESOME<<<'s Avatar
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: ze Śląska
Posty: 122
Mentioned: 2 Post(s)
>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !
>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !>>>AWESOME<<< to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika >>>AWESOME<<<
Domyślnie

Nick postaci Data wymiany
Cloud Fanboy05.12.2018
Nyahi05.12.2018
__________________
Moj Multi Clean

Poradnik na Token

Ostatnio edytowane przez >>>AWESOME<<< : 05-12-2018 o 22:41
>>>AWESOME<<< jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2018, 19:35   #5
Sir Avengo
Wymiennik
 
Sir Avengo's Avatar
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 117
Mentioned: 1 Post(s)
Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !
Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Nick postaci Data wymiany
Wulfgar Von Cookie 16.02.2019
First Wet Catfish 17.02.2019
__________________
Sir Avengo

Sir Avengo Rook

Avengo Knight

Ostatnio edytowane przez Sir Avengo : 17-02-2019 o 12:56
Sir Avengo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2018, 19:37   #6
Harakiri II
Skała
 
Harakiri II's Avatar
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Włocławek
Posty: 172
Mentioned: 2 Post(s)
Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !
Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Nick postaci Data wymiany
Mokry Sum
06.08.2018
Jiren
20.08.2018
Tonshiro
26.08.2018
Ryanair
28.08.2018
 

__________________
Destruction 1-...
Destruction Rook 1-...

Poradnik dla poczatkujacych
Moj Life

Ostatnio edytowane przez Harakiri II : 28-08-2018 o 22:19
Harakiri II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2018, 20:37   #7
Elyar
Kopytko
 
Elyar's Avatar
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 299
Mentioned: 24 Post(s)
Elyar ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Elyar
Domyślnie

Nick postaci Data wymiany
Hejteros28.12.2018
Neko Knight24.01.2019
Pershing29.01.2019

Ostatnio edytowane przez Elyar : 29-01-2019 o 19:41
Elyar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zamieszczać nowych tematów
Nie możesz dodawać postów
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:03.


Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2019 DragonByte Technologies Ltd.