User Tag List

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 68

Wątek: Propozycje zmian na Forum

  1. #1
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Lightbulb Propozycje zmian na Forum


    W tym temacie prosiłbym o propozycje zmian na forum. Co doradzacie, odradzacie itp.

    Również, jakie proponujecie dodać nowe działy, lub też jakie usunąć.


    PAMIĘTAJ! Jeśli masz zamiar napisać swoją propozycje zmiany, lub też dodanie/usunięcie działu, wypowiedź swą UZASADNIJ!
    Inaczej nie będzie ona brana pod uwagę, a post taki zostanie usunięty - użytkownik zaś "zwarnowany".


    Wszelkie inne niepotrzebne komentarze będą również usuwane.



    @edit
    Interesujące propozycje:

    Doktor - temat/dział techniczny dla admina/moda. Czyli opis, dlaczego serwer akurat nie działa itp.

    HaWkInS - ograniczenie w pisaniu na ChatBox (tekst co 15 sekund +/-)
    Cydro v1.03 - wyłączenia licznika postów w dziale Screeny & Filmiki
    Clk - Nowy dział Grafika
    Stone/Tygrys - TOP 10 najlepszych użytkowników, wg. pkt reputacji
    marcelllo - Nowi użytkownicy nie mają prawa pisać w ChatBoxie (ograniczenie xx postów minimum)
    Ko0oDeeXiiiK - Za jakąkolwiek obrazę administratora/moderatora 3,4 warny | Nowy dział Pomocna dłoń | Nowy dział Prezentacja Admin/Mod - pytania o RL Life itp. (brak licznika postów)

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    UKRAINA
    Posty
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam taka propozycje aby powstał temat bądź dział gdzie mógł by sie wypowiadać tylko administrator, moderator na temat dlaczego server nie działa ok 1h, albo dlaczego sa lagi czy tez bugi i inne błędy server'a lecz rekacja musiała by być błyskawiczna. Taki temat pozwolił by uniknąć zakładaniu 1000 tematów typu dlaczego nie mogę się zalogować help, albo Jesteś zalogowany na innym serveze itp itd . Z czasem użytkownicy nauczyli by sie tam zaglądać. To moja propozycja

  3. #3
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem, propozycja Doktor'a jest dość interesująca... No ale wątpię, aby to powstrzymało zakładania nowych tematów z tym związanych, no ale może choć trochę zmniejszy się ich ilość

    Postanowiłem, że będę edytował temat, dopisując jaka propozycja mi się podoba ;]

    P.S
    @Doktor
    Proszę zmień swój podpis, nie można mieć w podpisie wulgaryzmów... Jeśli już, napisz "Pierniczyć konfidentów!"... :|

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    164
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moją propozycją jest dodanie na chatboxie limitu, tzn: teraz każdy moze pisać ile chce, spamować itp. Moglibyście zrobic limit. Ze kazdy moze sie wypowiedziec np: raz na 15 sekund itp..Inaczej powstaje spam i zamykacie chatboxa

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Nigga'land
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powstanie nowego tematu, Gry MMORPG. były by tam działy, np. Maple Story, Metin2, WoW itp. Można było by w nich opisywać swoje postacie, servy itp.


    Rozbudować dział 'Propozycje' na Propozycje-Gra i Propozycje-Forum.
    Nowy dział, Pożegnania i Powroty. Wiem, że jest taki temat, ale lepiej by było, gdyby był taki dział i wtedy wszyscy, którzy odchodzą z APO, mogli by założyć temat i napisać kilka słow o sobie i swoich nowych celach i pozdrowić Friends ^^.

    [Tygrys] Dział Pożegnania/Powitania już powstał, tylko jest niewidoczny
    Co do propozycji, to myślę że nie musi być czegoś takiego. Kto napiszę temat w dziale propozycje i tak napisze o co mu chodzi.
    Dział MMORPG, to nawet dobry pomysł, lecz nie każdy wie co ten skrót oznacza... :s Dlatego przydałby sie od razu krótki poradnik na ten temat.

  6. #6
    Cydro v1.03
    Guest

    Domyślnie

    Wyłączenie naliczania postów w dziale Scereny i Filmy. Dodanie nowych emotnikonów do forum.


    Dlaczego wyłączenie naliczania ?
    Dlatego, że ludzie tam nabijają sobie je... wystarczy zobaczyć.

  7. #7
    Zaawansowany Kamiloes's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chcialbym zaproponowac to aby za obraze Admina,Moderatora byly 4 warny bez ostrzezenia.Za przklinanie na Forum proponowal bym warna.Proponuje aby Forum bylo sprzatane regularnie wtedy zajmie to duzo mniej czasu.Moderatorzy powinni sprzatac forum co 1 miesiac najmniej.
    Powinno powstac tez dzial do umieszczania screnow w ktorych zglaszalo by sie naruszenia ze strony graczy na forum jak tez w grze.Mam duzo wiecej pomyslow tylko nie wiem czy by sie spawdzily.
    Ostatnio edytowane przez Kamiloes : 08-05-2008 o 15:55
    Kamilos-0-325+ lvl (Sprzedany)
    Kamilo Palladyn zmiana nicku Hiragana-0-625 lvl (Zamiana)
    Obecnie gram:Kondereleiev 531-___

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dodanie działów:

    Grafika - Przydałoby się, ponieważ powstaje wiele tematów na temat właśnie grafiki w innych działach.

    Zapowiedzi - Zapowiadalibyście tutaj UpDaty, zmiany.. itp.

    Propozycje zmian i informacje - Co sądzicie o stronie, wyraź swoje opinie, zaproponuj nowe działy!!!

    I to tyle. Pozdrawiam

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #Kamiloes
    Yhym, wspaniała propozycja, ale tu zasada im więcej tym lepiej nie będzie dobrze funkcjonować, więc nie trzeba 2 takich samych działów.


    Zmniejszyć/wyłączyć limit 60 znaków, zrobić tak, żeby nie trzeba było czekać 30s [?] szukając czegoś opcją 'Szukaj'.

  10. #10
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja mam tylko jedną propozycje.
    Jest to top 5 lub top 10 użytkowników na forum (oczywiście według ilości napisanych postów lub średniej postów na dzień).

    [Tygrys] No tak, fajna propozycja. Tylko każdy zacząłby nabijać bezsensowne posty, aby być najlepszym.
    Jak już to TOP 10, ale według np. punktów reputacji.

  11. #11
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    Cydro v1.03 - wyłączenia licznika postów w dziale Screeny & Filmiki
    ja proponuje calkowicie wylaczyc licznik postow i nikt juz nie bedzie nabijac

  12. #12
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie :P

    Proponuję podzielić dział propozycje na Rook/Main gdyż często kogoś nie interesuje main/rook.
    Proponuję również, aby moderatorzy "warnowali" użytkowników którzy wypowiadają się : "Rzal i bul... " itp to się robi denerwujące... Np w dziale screeny jest sobie awans z 665 na 666 poziom i kilka osób wypowiada się tak, chociaż sami by takiego lvl'a nie wbili i ogólnie są zazdrośni chyba...
    Proponuję też zmiany do chat-box'u : Pisanie co 20-30sec, nowe komendy do wyróżniania tekstów i aby mogły pisać tylko osoby z 20+ postów (nowi użytkownicy nie umieją się zachować.

    @edit

    Dodam jeszcze, że możnaby podzielić dział Questy na dwa odrębne:
    1. Opisy questów (bardzo dużo jest tematów z tym samym quest'em)
    2. Chęć pomocy w questach
    Ułatwiło by to poszukiwania właściwego tematu ;D

    Inny pomysł:
    Mianowicie dział skargi i odwołania aby był podzielony na dwa działy: Odwołania od decyzji GM(czytałby tylko Mortiis) i Skargi na innych graczy (czytają all GM)

    I jeszcze 1 wymysł:
    Aby każdy mógł skasować swój temat - powstaje wiele tematów np na Handel, sprzedam to i to a póżniej albo piszą , że sprzedane albo zostawiają temat bo nie można go usunąć... Jednoznacznie zmniejszyło by to może nadmiar pracy moderatorom w usuwaniu niepotrzebnych tematów
    Ostatnio edytowane przez Marcelllo : 08-05-2008 o 15:33 Powód: Pomyślałem jeszcze...

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wiadomość którą wpisałeś jest za krótka. Prosze wydłużyć swoją wypowiedź do przynajmniej 60 znaków.Zmienić to z 60 na 30~.
    By na 4um było obok nicku ile kto ma postów.

  14. #14
    Nowicjusz Djdamian's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dodać takie działy jak nasze spotkania. Byśmy się umawiali na jakieś spotkania na otsie. I dział Gry i zabawy tu można by było organizować różne gry i zabawy oczywiście forumowe ;d

  15. #15
    Bywalec Busst's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Stworzyć nowy dział, w którym gracze APO będą mogli wklejać zdjęcia z najazdów/konkursów/ważniejszych świąt itp.
    Dlaczego akurat taki dział?
    Dlatego, że za każdym razem gdy coś się dzieje (sylwester, różnego typu święta, konkursy) gracze robią zdjęcia i wklejają je na forum w dziale "screeny", w którym jest duży chaos, i tego typu tematy idą bardzo szybko w zapomnienie.
    Takie rzeczy są ozdobą i dużym plusem każdego OTS'a, więc trzeba, aby znajdowały się ładnie i składnie w jednym dziale.

  16. #16
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Busst
    No może i masz rację co do tych screenów. Ale jak teraz będą nowi moderatorzy forum, to mam nadzieje, że ten chaos zniknie...

    Choć owszem, można by było zrobić taki dział, albo przynajmniej przyklejony temat, gdzie jakiś moderator mógłby wybierać screeny (te lepsze, ważniejsze) i wklejać je właśnie do tego tematu.

    @Djdamian
    Tego typu działy raczej by nie przeszły... Po to jest Hyde Park na robienie tematów o grach i zabawach, a co do spotkań, to można się umawiać w inny sposób.

    @Viseko.
    O znakach była już propozycja. Niestety, ale musi być taki limit
    A co do licznika postów - kiedyś był, ale został on specjalnie usunięty. Dlaczego, chyba się domyślasz.

  17. #17
    Gaduła PacxKnight's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Babice... kolo Oświęcimia
    Posty
    184
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Można by wprowadzić, jak pamięam ktoś to dawno proponował, reputację dodatnią i neutralną. Każdy taki punkt musiałby być uzasadniony na przynajmniej 30 znaków, oraz pod każdym takim pkt. byłby nick z forum osoby wystawiającej. Także jakby ktoś miał jakiś problem o zawsze można go sobie na PW wyjaśnić. :P
    Fan Manchesteru United 4ever
    Jestem aktywnym członkiem ruchu obrony języka ojczystego
    I'm PenSpinner

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tabelka z użytkownikami.. zawierała by liczbę postów [5 największych, tzn. 5 najaktywniejszych użytkowników forum], ostatnie tematy[także 5], i ostatnich zarejerstrowanych.
    @edit, wtedy byłem w szkole.
    Mam na myśli coś takiego jak jest na www.efreestyle.pl [ forum o freestyle football, nie jest to reklama]




    Oraz zablokowanie czytania tematów osobom nie wlogowanym.

    Tak jak tam:




    Pozdrawiam...
    Ostatnio edytowane przez Clk : 08-05-2008 o 15:49

  19. #19
    Ko0oDeeXiiiK
    Guest

    Domyślnie

    Całkowity brak szacunku dla Moderatorów, tu też admniów, więc proponuje 4 warny bez ostrzeżenia, za jakąkolwiek próbę obrazy moderatora choć by nawet za " Mortiis kiedy ostatnio myłeś glany" Kompletny brat szacunku ; )

    Nowe podforum " Pomocna dłoń" tutaj można było pytać o rady, czy też pomoc w dziedzinie sprzętowej np. Jakie głośniki kupić? 9800 czy 8800 ?

    Dział " Prezentacja Administracji i Moderatorów "
    Można by tu zadawać "luźne" pytania do moderatorów, dotyczące rl życia, co lubią a co nie, coś takiego jest na forum Metina, ofc posty w tym dziale sie nie liczą...

    #Hawkins
    Twój podpis to jeden wielki "Joke" założę sie że jedziesz na Amiga 500 ; )
    Jednym z powodów dla których nie wieże jest to że za pieniądze które wydałeś na to można by zrobić nie wiele gorszego kompa za 2x mniej

    Bardziej prawdopodobne jest to że chodzi Ci o "Komputer marzeń"

    #Tygrys
    Czyż byś usunął wszystkie tematy w dziale "Screeny" ?
    Bo Doktor ma tak mało postów : |

    [Tygrys] Tak. Wszystkie tematy zostały usunięte z działu screeny. Jakbym miał wszystkie sprawdzać, poprawiać itp zajęłoby mi to ponad miesiąc czasu?:/

    Musze Ci powiedzieć że wywinąłem nie złego Rotfla gdy zobaczyłem posty Doktora... z Nabijacza Postów na Początkujący nie no leże XD
    Ostatnio edytowane przez Ko0oDeeXiiiK : 08-05-2008 o 13:30

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Bład 404#
    Posty
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    To samo chce powiedzieć , ludzie poniżają moderatorów/administratorów , te texty ave glany itp , żałosne sie to robi ;s!

    I chce dodać że prosimy nie usuwać img w podpisie ^.^!

Podobne wątki

  1. Dwie malutki propozycje dotyczace forum.
    By Kapitan Alkohol. in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 15-06-2009, 15:39
  2. [Forum] Propozycje, pro?by!
    By Arhadus in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 30-11-2008, 09:37
  3. [FORUM] Propozycje.
    By Muflon in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 28-11-2008, 17:49
  4. Problem ze zmian? has?a
    By Bieliczanka 2.0 in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 10-11-2008, 13:38
  5. kilka zmian
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni Post / Autor: 23-04-2008, 00:14

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •