User Tag List

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 65

Wątek: Komentarze/Uwagi/Opinie na temat zasad rekrutacji na moderatorów forum APO

  1. #1
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation Komentarze/Uwagi/Opinie na temat zasad rekrutacji na moderatorów forum APO

    W tym temacie (i tylko w tym), proszę wyrażać swoje opinie, uwagi oraz komentarze na temat zasad rekrutacji na nowych moderatorów forum APO.

    Jeśli wypowiesz się w sposób niestosowany lub Twa wypowiedź nie będzie wnosiła niczego nowego (czyt: ktoś już napisał swoją opinie, a Ty tylko go poprzesz nie uzasadniając swojego poparcia, bądź też nie dodasz nic więcej od siebie), osoba taka zostanie ukarana w postaci ostrzeżenia (warna), a post usunięty.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Jakie są wymagania?

    Jeśli nie spełniasz wymagań, nie masz nawet po co zgłaszać swej kandydatury!

    a) Minimum 30 postów na forum APO (Tutaj zważywszy na porządki na forum, limit został zmniejszony z 50-70 postów).

    b) Minimum 3 miesiące na forum APO.

    c) Minimum 5 miesięcy gry na APO.

    d)Nie więcej niż 2 warny na forum APO.

    e) Poprawna ortografia.

    Nie warto oszukiwać - wszystko jest do sprawdzenia

    Czy ten tekst który podkreśliłem na grubo nie powinien znajdować się pod ''Nie warto oszukiwać - wszystko jest do sprawdzenia'' ??

    I proponuję zmniejszyć odrobinię czcionkę.

  3. #3
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi to raczej nie robi żadnej różnicy, gdzie ten tekst będzie się znajdował. I tak każdy wie o co chodzi, prawda?;]

    A co do rozmiaru czcionki... - specjalnie napisałem taką wiekość, aby bardziej rzucało sie w oczy

    @edit/down
    A myślisz, że co ja zrobię? Ten minimum jest po to, abym wiedział jak ktoś piszę, jak się zachowuję na forum... Po 5 postach chyba tego nie poznam? Może udaję, prawda?

  4. #4
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Przed komputrem
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie rozumiem jak można oceniać ludzi po postach, ktoś może mieć 10 postów, lecz może być mądrzejszy od takiego nabijacza ze stoma postami. Jak ktoś piszę ładnie, po prawnie, na temat, a nie ma 50 postów to nie ma prawa się zgłaszać? Powinno się oceniać po mądrości postów, a nie ich liczbie.

  5. #5
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Wink

    Hmm co do 30 postów to nie jest dużo.
    Zostaniesz zasypany e-mailami na pewno.
    Miałem range pogromca stworów a teraz...

  6. #6
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sniper Hersevil Zobacz post
    Nie rozumiem jak można oceniać ludzi po postach, ktoś może mieć 10 postów, lecz może być mądrzejszy od takiego nabijacza ze stoma postami. Jak ktoś piszę ładnie, po prawnie, na temat, a nie ma 50 postów to nie ma prawa się zgłaszać? Powinno się oceniać po mądrości postów, a nie ich liczbie.
    Czy Ty myślisz, że ja będę patrzył TYLKO na liczbę pocztów? Mnie akurat nie obchodzi ile kto ma postów! Mnie obchodzi, w jaki sposób taka osoba się wypowiada! A ten minimum jest tylko po to, bo chyba po 5,10 postach nie poznasz jaki ktoś jest na prawdę... Dlatego 30 jest dobrą liczbą, choć i tak czytam prawie wszystkie posty - nawet jeśli ma ich 100+...

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    UKRAINA
    Posty
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko ok tylko mam małe zastrzezenie co do warnów. Jak ktoś dostał za darmo od takiej Nefre...
    Aha mam nadzieje ze wezmiecie tez pod uwage jak ta osoba zachowywala sie wczesniej, tzn ze nie wyzywala ekipy i nie pisała ze nic nie robia np taki KodeX. :s
    Mam nadzieje ze na forum zapanuje atmosfera z przed 1.5 roku.
    Zycze powodzenia.
    Ps.
    Zeby nie było oswiadczam ze nie zgłosiłem swojej kandydatury.
    Pozdro
    Doktor.

    [Tygrys] Dlatego właśnie jest dopuszczalna ilość 2 warnów, zważywszy na to, że ktoś mógł dostać jakiegoś warna za nic. Gdybym tego nie uwzględnił, nie byłoby żadnej dopuszczalnej ilości warnów, tylko 0 i koniec...

  8. #8
    Ko0oDeeXiiiK
    Guest

    Domyślnie

    #Up
    Przez ja zawsze jestem taki sam, Brzydki zły i szczery XD
    Elvan nie jest już w Ekipę, a poza tym wszystko działo sie na GG
    Po 1 ja nie chciał bym Moderatora i nawet Maila nie wysyłam, po 2 Miałem chyba sto warnów.

    #Topic
    Ostatni punk, "Ortografia" moim zdaniem powinieneś przeprowadzać taką " Rozmowe wstępną" coś jak jest na studiach prywatnych przed ich rozpoczęciem, takie pytania typu "Dlaczego chciał byś być naszym Moderatorem" "Dlaczego myślisz że akurat ty"
    I tam właśnie sprawdzać znajomość ortografii.

  9. #9
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    A jak myślisz, po co jest druga faza rekrutacji? Będą pytania - różne. Zobaczymy wtedy, jak ktoś napiszę.

    W fazie pierwszej, tylko wybieramy wstępnie osoby (konkretnie to ja tylko to robię), które spełniają wymagania na moderatora forum.

    W drugiej fazie 'pytań' wszystko się okaże, czy podczas fazy pierwszej wybrałem kogoś takiego dobrze. Jeśli ktoś przejdzie pierwszą i drugą (trudniejszą) fazę rekrutacji perfekcyjnie, będzie już go (lub ją) dzielił krok od zostania moderatorem.
    Również wy zwykli użytkownicy forum będziecie mieli głos podczas wybierania moderatora forum (np. Ja wybiorę 10'kę, a wy oddacie głosy kto z tej 10'ki nadaję sie najbardziej...)

  10. #10
    Mastah! Laluś's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 093
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    Również wy zwykli użytkownicy forum będziecie mieli głos podczas wybierania moderatora forum (np. Ja wybiorę 10'kę, a wy oddacie głosy kto z tej 10'ki nadaję sie najbardziej...)
    Nie wiem czy to jest rozsądne, zważając na to, że ludzie będą głosowali na tych, których lubią/znają.

  11. #11
    Gaduła Wrona's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Oleśnica
    Posty
    182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nowy moderator na pewno musi być ogarnięty, inteligenty i dojrzały.. Najlepiej powyżej 16 lat, a reszta to już jak pisali wyżej.

    @Nixon

    Moim zdaniem 12, 13,14 latek nie da sobie rady na tym forum.. Po prostu, sobie nie poradzi.
    Ostatnio edytowane przez Wrona : 09-05-2008 o 22:48
    1.Ilya Soloviev & Paul Miller - Lover Summer (Orjan Nilsen Remix)
    2.Orjan Nilsen - La Guitarra
    3.The Thrillseekers - City Of Angels (Arnej Remix)
    4.Danjo & Styles - Duende 2008 (Danjo's Kanova Guitar Remix)

  12. #12
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie powinno się podawać wieku i nazwiska. Czemu? Ponieważ nawet dwunastolatek może pisać mądrzej niż szesnastolatek. Nazwisko? Jak zauważacie bardzo przekonujące zgłoszenie wtedy powinno się odpisywać i pytać o nazwisko. Ja bym chętnie zgłosił się na moderatora forum i chyba takie podanie złoże. I zgadzam się z KodeX'em, że powinny być takie pytania:
    "Dlaczego chcesz zostać moderatorem?", "Czemu akurat Ty?", "Czy nie boisz się, że Cię to przerośnie (<lol2>)?"

    @Edit
    Również się zgłaszam z Lalusiem. Ludzie będą wybierać np. ktoś Nixon'a nie lubi a Wrone bardzo lubi (to był tylko przykład) to chyba wiadomo kogo wybiorą .
    Ostatnio edytowane przez Brain : 08-05-2008 o 15:20

  13. #13
    XD Nixon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Wrona
    Co ma wiek do rzeczy?
    Tu też nasuwa się pytanie do Tygrysa: Będzie jakaś granica wiekowa?

    Proponowałbym też dać jakieś ogłoszenie w grze, ponieważ nie wszyscy dobrzy użytkownicy wchodzą na stronę/czytają forum codziennie, tym bardziej, że teraz jest skrócona wersja..

  14. #14
    Łowca postów Tetti's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Płock
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, żeby nie skreślać z listy kogoś kto został już kiedyś zbanowany (np ja dostałem bana zamiast warna za kłótnie, kiedy Exod odchodził i nie interesowało go już za bardzo forum...)

    A tak miejmy nadzieję, że spotkamy nowych, dobrych moderatorów i będą solidnie zajmować sie 'kasowaniem' niepotrzebnych tematów, postów.
    To by było na tyle.
    polska nie brooklyn by blyszczec jak jupiter
    niejednego tu stlukli chocby za lepsza bryke
    ziomek zycie...

  15. #15
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie chodzi mi o to, że użytkownicy będą mieli ostateczny głos kto powinien zostać moderatorem. Powiedzmy, że chciałbym tylko coś sprawdzić... :> :x

    Nie będzie raczej żadnej granicy wiekowej... Więc jeśli jest tu jakaś babcia lub dziadek mogą również kandydować na moderatora <ironia>

    Noworodki również mile widziane! :>

    Dotychczas najstarszą osobą zgłaszającą się, jest w wieku 18 lat. Najmłodszą zaś 12 latek.

    @ktoś tam up
    Tak, będą i takie pytania (podobne).

  16. #16
    Zaawansowany Kamiloes's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A ja mam takie pytanie-Czy tu odpiszesz wszystkim ktorzy wyslali do ciebie swoja propozcje??A ogolnie podoba mi sie pomysl z ta rekrutacja przynajmniej kazdy ma swoja szanse.Tygrys is cool.
    Kamilos-0-325+ lvl (Sprzedany)
    Kamilo Palladyn zmiana nicku Hiragana-0-625 lvl (Zamiana)
    Obecnie gram:Kondereleiev 531-___

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    I widać jak czytasz...

    Cytat Napisał Tygrys
    Jeśli odpowiedziałeś dobrze na wszystkie pytania, o swej ewentualnej wygranej zostaniesz powiadomiony na Gadu-Gadu lub e-maila.
    @topic
    Mam nadzieje że moderatorzy będą normalni.

  18. #18
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja to miałem konto ale na forum ale usunięte/zhakowane ;/ a to od nowa ale ta liczba postów to dobry pomysł można zobaczyć czy ktoś nie robi błędów ortograficznych.

  19. #19
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    No....gdzieś? :)
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Clk Zobacz post
    e) Poprawna ortografia.
    Czy błędy gramatyczne/interpunkcyjne/stylistyczne są brane pod uwagę? :>

    [Tygrys] Oczywiście, że... TAK!

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Oświęcim
    Posty
    91
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajne, ale napeno nie dostanłe modka!

    Wysłałem na meila podanie, proszę o odpowiedź, Tygrys.

    Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 03-08-2010, 12:33
  2. Wasze opinie na temat GMów.
    By Maly in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 26-01-2010, 14:52
  3. Odpowiedzi: 56
    Ostatni Post / Autor: 28-08-2008, 11:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •