User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się mój pomysł?

Głosujących
60. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    39 65.00%
  • Nie

    19 31.67%
  • Nie mam zdania

    2 3.33%
Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: Cap za lvl?

  1. #1
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool Cap za lvl?

    Mianowicie chodzi mi o dodawanie cap'a za wbicie lvl... Nie chodzi mi tu o duże ilości tych punktów, ale żeby każdy gracz dostawał 1 punkt cap za wbity lvl Nie jest to dużo a może ucieszyć i to nawet bardzo

    Przykładowo:
    a) Sarumar miałby dodatkowe 2k capa - mógłby napakować pełno gbp manasów i expić tydzień nie wychodząc z respa Albo np. mógłby więcej plecaków z lootem mieć

    b) 200 lvl na rooku - miałby dodatkowe 200 capa co daje dodatkowe 3gbp fluidów Co oznacza także dłuższy exp na respie No nie wspominam o Bloodrook który mógłby pomieścić ~5gbp więcej

    A więc płyną z tego korzyści...

    Wypowiadajcie się

  2. #2
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie. Czemu ? Bo piszesz ten temat żeby miec wiecej miejsca an life fluiby na rooku bo sadze ze dobrze wiesz ze na mainie nie odczuwa sie braku capa. Tydzien nie wychodzac z respa ? Nierealne - wcześniej czy później i tak padnie bo poleci combo albo net mu padnie.

    @edite
    najlepiej od rooka sie juz odczepcie bo to co sie tam dzieje to ostra przesada _/
    odczepcie - chodzi mi o to zeby juz nic tam nie dodawac bo zaraz ktos sie pokusi o ots kingi ; o

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice-Nikiszowiec
    Posty
    1 124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Krystian zgodze sie z Toba .. jesli chodzi o capa na rooku to jest dobrze -.-' poreszta komu by sie chcialo caly czas na respie siedziec ;| .. na mainie cap potrzebny? hmm tylko na loota:| .. chcesz zeby tylko rook na tym skorzystał ..
    Jestem na nie.

  4. #4
    Bywalec Lady Knighter's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Polska
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ej sory ale WTF?? tu chodzi o 7.6?? jak ja mogę unieść z 100 gbp z dsm -.- może wy macie zwykły klient ale nie wiem lecz jeśli chodzi o normalny to jestem na NIE czemu? bo to już za łatwe jest i więcej kasy by było -.-
    @down to sory jak mi normalnie w eq ciężkim pisze cap - 500 ileś -.- na innym kliencie
    a jeśli o kasę chodzi to tak - expisz i wynosisz teraz 3gbp itemów - potem wynosisz na dobrym loocie 10gbp itemów no i h**
    Ostatnio edytowane przez Lady Knighter : 19-05-2009 o 15:52
    Cytat Napisał Dexter Rook Sorcerer Zobacz post
    Kupiłbym kepucz.
    Co byś zrobił gdyby w sklepie nie było kepuczu ?

  5. #5
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up - rotfl? Wiecej kasy? -.^ niby czemu? wytłumacz mi to jakoś realnie bo nie jarzę

    @Kapitan - sam się od rooka odp***dol I nie tylko dla rooka Ja potrafię tydzień, a nawet 2 na respie siedzieć i nie paść na monster skeletonach Pozdro & Poćwicz Na 600 lvl trzeba już często do dp latać z lootem

    @Pampalini - potrzebny chociażby do loota Ten 1 cap Cię nie zbawi a jaki jest użyteczny

    @Lady- taaa? maxymalnie możesz unieść 12gbp dsm :* pozdro ;o

  6. #6
    Łowca postów ^Akynaoo's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♫ ♪ ♫
    Posty
    268
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lady Knighter Zobacz post
    ej sory ale WTF?? tu chodzi o 7.6?? jak ja mogę unieść z 100 gbp z dsm -.- może wy macie zwykły klient ale nie wiem lecz jeśli chodzi o normalny to jestem na NIE czemu? bo to już za łatwe jest i więcej kasy by było -.-
    @down to sory jak mi normalnie w eq ciężkim pisze cap - 500 ileś -.- na innym kliencie
    a jeśli o kasę chodzi to tak - expisz i wynosisz teraz 3gbp itemów - potem wynosisz na dobrym loocie 10gbp itemów no i h**
    Mowisz o apo? : o

    100gbp = 100 x 28 oz. = 2800 oz.
    W kazdym gbp bedzie po 36 dsmow czyli 100 x 36 x 1 (po wlozeniu itemu do gbp zabiera nam tylko 1 pkt. cap) = 3600 oz.
    2800 oz. + 3600 oz. = 6400 oz. wagi rzeczywistej (tyle faktycznie trzeba miec capa zeby to uniesc), a kazda postac ma 800 cap xd Jestes naprawde silny Xd

    Wg. Ciebie 10 gbp to przerazajaco duzo? Kazdy uniesie kolo 5-6 gbp loota. Droga 10 min z respa do dp i z powrotem to tez zadne utrudnienie i przeszkoda w zebraniu kilku kolejnych gbp loota. No moze utrata respa ale od czego jest pvp? : o

    @topic
    Hmm, czemu nie. Jestem za poniewaz moglby byc taki bonus w postaci 1 pkt cap na lvl (symbolicznie, ale by bylo). Zawsze to jakis 1 item wiecej, lub po 64 nowych poziomach gbp manasow wiecej. Praktycznie zadne ulatwienie, a cieszy Xd
    Ostatnio edytowane przez ^Akynaoo : 19-05-2009 o 17:12


  7. #7
    Uzależniony silver ghostek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    787
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra... Jestem za xd
    Ostatnio edytowane przez silver ghostek : 22-05-2009 o 20:52
    [02-11, 13:09] Sturnusek ' DZIENDOBRY PANIE MORTIISIE, DOSTAUEM BANA PLS PLZ PLOX PLAXIOR ZDEJMIJ MI GO BO BENDZIERZ MNIE MIAL NA SUMIENIU, OKI ALE JURZ TO ZRUB '

  8. #8
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up - Tomek... naucz się czytać Przecież pisze już od samego początku, że tylko 1 pkt capa...

    @^Akynaoo - właśnie to samo napisałem

  9. #9
    Gaduła Sexy Blondi's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za. Ludki z maina myslicie ze jestescie lepsi? wiecie ile razy tzreba latac z respa do depo i spowrotem zeby wbic 1lvl?... ja musze 3 razy a mam nie za duzy lvl... 1pkt capa to nie duzo a zawsze cieszy bo jak sie wbije troche lvla mozna wiecej gbp lf wziasc...

  10. #10
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Odświeżam

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice-Nikiszowiec
    Posty
    1 124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie odświeżaj tak tych wszystkich tematów, myślisz że tygrys Ci wszystko zrobi ? chyba się mylisz .. do tego tematu już raczej nic nie będe dodawał cap system na rooku jest dobry jak by go zmieniono to już była by porażka ..
    Co do maina to się zgodze chociaż pisze to co pisałem w poprzednim poście ..
    Loot jest bardzo duży na wyższych lvlach i cap się przydaję to samo jak trzeba kupować manasy .. zabierają dość sporo capa .

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Akynaoo Zobacz post
    Mowisz o apo? : o

    100gbp = 100 x 28 oz. = 2800 oz.
    W kazdym gbp bedzie po 36 dsmow czyli 100 x 36 x 1 (po wlozeniu itemu do gbp zabiera nam tylko 1 pkt. cap) = 3600 oz.
    2800 oz. + 3600 oz. = 6400 oz. wagi rzeczywistej (tyle faktycznie trzeba miec capa zeby to uniesc), a kazda postac ma 800 cap xd Jestes naprawde silny Xd

    Wg. Ciebie 10 gbp to przerazajaco duzo? Kazdy uniesie kolo 5-6 gbp loota. Droga 10 min z respa do dp i z powrotem to tez zadne utrudnienie i przeszkoda w zebraniu kilku kolejnych gbp loota. No moze utrata respa ale od czego jest pvp? : o

    @topic
    Hmm, czemu nie. Jestem za poniewaz moglby byc taki bonus w postaci 1 pkt cap na lvl (symbolicznie, ale by bylo). Zawsze to jakis 1 item wiecej, lub po 64 nowych poziomach gbp manasow wiecej. Praktycznie zadne ulatwienie, a cieszy Xd
    nie chce mi się czytać twojego tekstu, napisanego tą czcionką.

    #temat

    myślę, że to dobry pomysł, ale nic nie zmieni. Ludzie będą mogli tylko dłużej expić i to wszystko ; p

  13. #13
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    cap system i tak jest dziwny, liczony nie na wage itema a ilosc itemow noszonych, wiec chyba by byl problem z tym dodawaniem capa. : /

  14. #14
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up - nie ma problemu, wystarczy w odpowiedniej linijce powpisywać jedynki zamiast zer
    @topic- właśnie o to chodzi... Ja bym mógł zamiast 11 gbp lf udźwignąć 14gbp lf czyli bym zamiast 2 demonów ubił 3 I nie musiał za każdym razem latać do dp...

  15. #15
    Gaduła Loki's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za .
    Troche więcej cap'a nie zaszkodzi .

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Białystok
    Posty
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kapitan Alkohol. Zobacz post
    Jestem na nie. Czemu ? Bo piszesz ten temat żeby miec wiecej miejsca an life fluiby na rooku bo sadze ze dobrze wiesz ze na mainie nie odczuwa sie braku capa. Tydzien nie wychodzac z respa ? Nierealne - wcześniej czy później i tak padnie bo poleci combo albo net mu padnie.

    @edite
    najlepiej od rooka sie juz odczepcie bo to co sie tam dzieje to ostra przesada _/
    odczepcie - chodzi mi o to zeby juz nic tam nie dodawac bo zaraz ktos sie pokusi o ots kingi ; o
    lOL to co ty kurw locisz ??? chyba wogule nic -,-
    ja na samych msc z 10 lvl wyniosłem 7bp items -,- samych mls,g boot,g helmet.

  17. #17
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @marcello
    Nie wiem po co odświeżać tak stary temat. Ale skoro już to zrobiłeś...

    @topic
    Cap wg. mnie jest wystarczający i nie ma potrzeby, aby go jeszcze zwiększać choćby o symboliczną "jedynkę". Dlaczego? Taki 2k lvl+ miałby wtedy ponad 2k capa więcej! Czyli o ile dobrze się orientuje, miałby 2x więcej capa, niż ma teraz.

    Propozycja odrzucona!

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •