User Tag List

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 146

Wątek: Apo-wymiany u benna

  1. #1
    VIP Benn's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    701
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Apo-wymiany u benna

    Użytkownik Benn bezpowrotnie utracił pozwolenie na przeprowadzanie wymian. /// Bleyn



    WITAM!


    W dniu dzisiejszym zaczynam przygotowane już wcześniej apo-wymiany pod moim oczywiście nadzorem.
    Cennik wymian :

    Kontakt :

    GG:
    10667537

    W grze na nick :
    Badzjos (MAIN)
    Rookowiecki (ROOK)


    Sprawdzanie questów - 1kcc
    Konto za konto - 5kcc
    Konto za kcc - 3,5kcc
    Kody pacc - 1kcc



    Teraz jak to działa:

    Osoby, które chcą dokonać wymiany przeze mnie, zgłaszają się do mnie po przez pw do użytkownika Benn na forum APO lub na moje gadu-gadu 10667537. Pisać możecie kiedy chcecie, jednak odpowiem wam dopiero kiedy będą przy komputerze i wtedy się umówimy na wymianę.



    Wymiana wygląda tak:

    1. Umówieni na wymianę o określonej godzinie mówicie mi która osoba sprzedaje postać, a która kupuje.
    2. Następnie osobnie każdy przekazuje mi 8sc lub 1kcc (według kryteriów) na moją postać Badzjos (można też pisać na rookstayera o nicku Rookowiecki).
    3. Osoba sprzedająca podaje mi numer, hasło oraz R-key postaci, a osoba kupująca przekazuje mi item/pieniądze przeznaczone na kupno danej postaci. Jeśli osoba sprzedająca postać podała dobre dane, ja zmieniam maila oraz hasło przy pomocy r-keya.
    4. Następnie jeśli wszystko jest już ok, przekazuję sprzedawcy jego pieniądze za postać, a kupującemu numer, nowe hasło oraz nowy e-mail.
    5. Punkt ostatni. Wszyscy cieszą się z pozytywnego przebiegu wymiany

    -
    WAŻNE

    Aby dokonać wymiany osoba sprzedająca MUSI mieć dobry RK swojej postaci, a kupujący musi mieć nowy mail dla kupionej postaci.
    -
    WAŻNE 2!
    Wymiany przeze mnie robicie na własną odpowiedzialność, możecie kręcić filmiki itp, ale Administracja servera APO nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.

    - Ja osobiście gwarantuję ze swojej strony całkowitą uczciwość, oraz szybkie i sprawne przeprowadzenie wymian.

    Wymiany kod pacc :

    1. Osoba kupująca przekazuje mi kcc/przedmioty i passy do konta, na jakie chce pacca.
    2. Sprzedawca podaje mi kod pacc, ja sprawdzam czy jest dobry( doładowuje konto na stronce z passow, które podał mi kupujący)
    3. Jak jest wszystko ok daję kasę sprzedającemu kod pacc.
    - Zapraszam do rejestrowania i ogłaszania się tylko i wyłącznie na moim forum, bo jak wiadomo ogłaszanie wymian w grze jak i na forum armii jest zabronione.
    Cena za tego typu wymiany : 1kcc


    - Na koniec ważna uwaga, temat ten nie jest przeznaczony do komentowania mojej osoby itp. Temat przeznaczony jedynie do ogłoszenia moich usług i do waszych ewentualnych uwag/pochwał na temat przeprowadzonych już wymian.



    [Magik] Powyższy temat (treść) nie upoważnia nikogo do ogłaszania sprzedaży, wymiany czy kupna postaci jakąkolwiek drogą na kanałach publicznych, jak i nie publicznych w grze. Regulamin nie uległ zmianom!
    Ostatnio edytowane przez Bleyn : 07-01-2013 o 15:39

  2. #2
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Benn ma pozwolenie ode mnie na przeprowadzanie wymian, tak samo jak miał pozwolenie KaZeK od Santano.

    P.S
    Jednak jeśli Benn kogoś oszuka, może się to dla niego źle skończyć...

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    MORDOR C'NIE Lubisz: to suko
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiadomo, czy ktoś skorzysta, bo nikt jeszcze nie korzystał z Twoich usług i ogólnie mało osób Cię zna z 'wyczynów' w grze. No ale skoro Tygrys pozwala, to jestem otwarty na Twoje usługi :]

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    407
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powodzenia. Odechce ci się tak szybko jak ci się zachciało. Wymieniać tą całą bandę dzieciaków, która nic nie ogarnia. xd

  5. #5
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dopisz jeszcze jakie chcesz ceny za wymianę na rooku Chyba, że nie wymieniasz postaci na rooku bądź gracze płacą ci kasą z main?
    Myślę, że skorzystam z Twoich usług.

  6. #6
    VIP Benn's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    701
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Dopisz jeszcze jakie chcesz ceny za wymianę na rooku Chyba, że nie wymieniasz postaci na rooku bądź gracze płacą ci kasą z main?
    Myślę, że skorzystam z Twoich usług.
    Sorry, zapomniałem dopisać. Na rooku za 10cc.

  7. #7
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    Benn ma pozwolenie ode mnie na przeprowadzanie wymian, tak samo jak miał pozwolenie KaZeK od Santano.

    P.S
    Jednak jeśli Benn kogoś oszuka, może się to dla niego źle skończyć...

    Ales ty glupi, skoro dajesz komukolwiek jakiekolwiek pozwolenia na tego typu rzeczy, to po jaki chuj jest zakazane oglaszanie tego w grze?

    #t nom fajnie

    [Tygrys] Moja sprawa co komu daje, a Ty się tym nie interesuj.

    [Mua] No tak nie do konca twoja sprawa, bo gracze dostaja za to bany a nie ty ^^ a punktem karnym sprawy nie rozwiazales btw. jak widzisz to nie jest tylko moje zdanie
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 16-02-2011 o 14:56

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Ales ty glupi, skoro dajesz komukolwiek jakiekolwiek pozwolenia na tego typu rzeczy, to po jaki chuj jest zakazane oglaszanie tego w grze?
    Te pytanie zadaję sobie odkąd KaZek założył swoją "działalność".


    #Co do Benn'a polecam w 100%, uczciwy koleś ;p

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Białystok
    Posty
    187
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Polecam Benna, wymieniałem u niego i wszystko git (:

  10. #10
    VIP Benn's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    701
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Febim Zobacz post
    Witam.

    Jak napisal Tygrys " P.S
    Jednak jeśli Benn kogoś oszuka, może się to dla niego źle skończyć... "

    A Been " WAŻNE2!
    Wymiany przeze mnie robicie na własną odpowiedzialność, możecie kręcić filmiki itp, ale Administracja servera APO nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności. "


    Co to ma być do ch** to on wymienia tak jak Kazek , że jemu się all daje i on zmienia czy pomiędzy sobą ?? Bo nie kumam już tego mógłby się ktoś wypowiedzieć ?? -.-
    Mylisz dwie rzeczy. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za moje wymiany, po prostu aby przeprowadzać wymiany musiałem mieć pozwolenie kogoś z ekipy, bo inaczej mój temat tak jak studenta i Aziela byłby usunięty. Możecie kręcić filmiki itp mi to nie przeszkadza, ale w razie problemów nie piszcie do Administracji, bo oni za moje wymiany nie odpowiedają

    Cytat Napisał Febim Zobacz post
    To nie ja mylę dwie rzeczy Tylko skoro Ci Tygrys dał pozwolenie na to A Ty kogoś oszukasz to tak jak On napisał skończy się to dla Ciebie źle .... Czytanie ze zrozumieniem się kłania
    Każdy kto oszukuje i są na to dowody zostanie ukarany, a to, że Tygrys dał mi pozwolenie to większe zobowiązanie, ale on i Administracja za wymiany nie odpowiada.
    Ostatnio edytowane przez Benn : 16-02-2011 o 15:28

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Białystok
    Posty
    187
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Curw, jeżeli ktoś nie chce wymieniać, to proszę nie wymieniać, zgodę ma od Tygrysa, jeżeli coś się stanie, postać zwrócą i będzie wszystko OK. Po co ta napinka ;>.

    #Wymieniałem się, benn jest kolegą ale to nie zmienia faktu że muszę to specjalnie napisać ośle ;x

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Kraków / Andrychów
    Posty
    115
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Mylisz dwie rzeczy. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za moje wymiany, po prostu aby przeprowadzać wymiany musiałem mieć pozwolenie kogoś z ekipy, bo inaczej mój temat tak jak studenta i Aziela byłby usunięty. Możecie kręcić filmiki itp mi to nie przeszkadza, ale w razie problemów nie piszcie do Administracji, bo oni za moje wymiany nie odpowiedają

    To nie ja mylę dwie rzeczy Tylko skoro Ci Tygrys dał pozwolenie na to A Ty kogoś oszukasz to tak jak On napisał skończy się to dla Ciebie źle .... Czytanie ze zrozumieniem się kłania

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    GDZIE MIESZKAM
    Posty
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    chodzi o to, ze jak kogoś oszuka i będą na to dowody, to dostanie wpierdol od administracji

    #sytuacja z ogłaszaniem i tak dalej

    fajny paradoks, sam bym lepiej tego nie wymyślił

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jedyne dowody które byłby brane pod uwagę to filmiki.
    Każdy screen byłby ignorowany bo mógłby zostać podrobiony.

    #
    Ja osobiście gwarantuję ze swojej strony całkowitą uczciwość, oraz szybkie i sprawne przeprowadzenie wymian.
    Daje Ci 2 tygodnie i już będziesz miał dość.

    Powodzenia.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Białystok
    Posty
    187
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał KaZeK Banned v1. Zobacz post
    Jedyne dowody które byłby brane pod uwagę to filmiki.
    Każdy screen byłby ignorowany bo mógłby zostać podrobiony.

    #


    Daje Ci 2 tygodnie i już będziesz miał dość.

    Powodzenia.
    Tak, kazek też dobrze wymienia i jest uczciwy, ale Benn mógłby cie troszkę pomóc (:, jest tak samo zaufany jak ty (:

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wiec Kazek wypada z "Biznesu" bo u Cb jest 3x taniej : )

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    1 128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja nie wiem po co Wam to...

    Kazek też miał być taki super koleś wymieniający, nie wiem czy mu się znudziło, czy z jakiegoś innego powodu zrezygnował, ale dla mnie to idiotyzm, robić jakieś handlowanie postaciami.

    Niech lepiej jedna osoba się tym zajmuje, bo w końcu któremuś z Was odpierdoli szajba, okradnie kogoś i będzie wielki płacz na forum, w grze że admini zjebali serwer....


    W ogóle co to ma być...

    Lipa w ...


    Ps. Oczywiście nie mam nic do Twojej osoby, życzę Ci powodzenia,bo i tak ufam bardziej Tobie niż jakiemuś studencikowi pożal się Boże, ale znudzi Ci się to na bank.

  18. #18
    Wszechobecny!
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    /t
    Posty
    855
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    EloS, więcej was nie było? XD z drugiej strony dobrze bo KaZeK nie zawsze ma czas

    Oczywiście polecam.
    44943fe207611d5625258c1059d25ec8
    First Boonek aka Torus 3120-x

  19. #19
    Mastah! Palldino's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 033
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    Benn ma pozwolenie ode mnie na przeprowadzanie wymian, tak samo jak miał pozwolenie KaZeK od Santano.

    P.S
    Jednak jeśli Benn kogoś oszuka, może się to dla niego źle skończyć...
    ja bym wymienil XDD a jak oszuka to widzicie ;dd

  20. #20
    Mastah! ViVuSeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Długo jeszcze będziecie ciągnąć "swoje żale" ?

    Jeśli chodzi o samego Benn'a - powiem tak ,że nie można nikomu ufać. Chociaż myślę ,że ma świadomość tego "w co się pakuję" i ,że warto dać mu szansę. Gdy będzie więcej pozytywnych opinii może skorzystam z jego oferty.

    Jak na razie życzę powodzenia w wymianach ,dlatego ,że to nie jest łatwe zadanie ,kilka osób próbowało i szybko im się to znudziło.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •